www.boxerklub.sk

















 

 

CACIB Nitra 4. 12. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Zak Hidajat (AUS)

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR -FIŠ, CH: MLYNKOVÁ  LENKA, MAJ: MIKULOVÁ DENISA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, O: JIR-PIA PHOENIX, M: DUFFY FROM LAKE CONROE, CH: GRANDEGGER DANIELA , MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA

VD 2 - HECTOR SELI DOG, SPKP 5092, 23.01.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + MARČEK RADOSLAV

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

VD 1 - CANTOR IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15303/15, 06.06.2015 , O: BANDOLERO Z METABOXU, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: KLÍMOVÁ LENKA

D - VAOL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5006, 29.08.2015, O: EREMIEL FENDER EDDA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: SUSTER  JOZEF A JANA, MAJ: DZIEDZIURKO TOMASZ

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V2, R.CAC - BOXSTER PRETENDO, PKR.II-121969, 13.03.2015, O: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES, M: ALASKA BOX GANG, CH: HENEL BOŻENA, MAJ: SZEGLOWSKI ADAM

V1, CAC, R.CACIB - KORD TAJKI, CMKU/BOX/1595/15, 22.04.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M: ADACTA BORECKÝ RYBNÍK, CH: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, MAJ: MAKOVSKÝ TOMÁŠ

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR-FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKUŠOVÁ ĽUBICA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

V2 - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

V3 - STORY INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5104, 25.01.2016, O: FOOBER INDIÁNSKY BRLOH, M: HIOWA INDIÁNSKY BRLOH, CH: KUŽMA LADISLAV, MAJ: NEUWIRTH JAN

VD 4 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015, O: BANDOLERO Z METABOXU, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA

VD 2 - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

VD 3 -     KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 04.06.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

VD 4 - YOSHI ONO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15302/15, 09.06.2015, O: ZAR DE GUEZMAN, M: TEODORA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V2, R. CAC - NAREA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 4751, 22.10.2014, O: AVATAR, M: KLOWSBERRY AWEA AT INDIANSKY BRLOH, CH: KUŽMA LADISLAV, MAJ: NEUWIRTH JAN

V3 - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5232, 08.07.2016, O: URIEL FENDER EDDA, M: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF & JANA, MAJ: LUBOWIECKI LIA-MARIE

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

V2 - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, O: APOLLO ADUR BOX, M: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

VD 3 - FOREST PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15574/15, 30.12.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M: EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: EMMANUELA FENDER EDDA, CH: JOZEF A JANA ŠUSTER, MAJ: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VD 1 - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

VD 2 - CONOR SELI DOG, SPKP 4379, 17.06.2013, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: PANDORA ARGA LÚČ, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, O: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

VN 2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA , MAJ: HLAVÁČOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS - CHELSEY ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5028, 18.10.2015, O: K-2 DI CASA VERNICE, M: GIGI ŽIARIACA HVIEZDA, CH: SINČÁK PAVOL, MAJ: LACOVÁ KRISTÍNA + SINČÁK PAVOL

V2 - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M:  EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V2 - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, O: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

V1, CAC, R.CACIB - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.03.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ, MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA, MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - VEGGIE JISUKO, CMKU/BOX/14009/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - USTINELLA Z UNGELTU, CMKU/BOX/13350/11, 03.06.2011, O: AFRIM GOLD TEQUILA, M: ALOTRIE FENOMÉN GIORDIMÁNIE, CH: BLAŠKOVÁ JANA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

CACIB Nitra 3. 12. 2016

Rozhodca/Judge:  Pedro Ivo Bispo (PT)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - USAIN JAMES BOX, SPKP 5176, 06.06.2016, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: ŠPIRKA JOZEF

N - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR -FIŠ, CH: MLYNKOVÁ  LENKA, MAJ: MIKULOVÁ DENISA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015 , O: JIR-PIA PHOENIX, M: DUFFY FROM LAKE CONROE, CH: GRANDEGGER DANIELA , MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA

VD2 - HECTOR SELI DOG, SPKP 5092, 23.01.2016 , O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + MARČEK RADOSLAV

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CANTOR IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15303/15, 06.06.2015 , O: BANDOLERO Z METABOXU, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: KLÍMOVÁ LENKA

V2, R.CAC - VAOL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5006, 29.08.2015 , O: EREMIEL FENDER EDDA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: SUSTER  JOZEF A JANA, MAJ: DZIEDZIURKO TOMASZ

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R.CACIB - BOXSTER PRETENDO, PKR.II-121969, 13.03.2015 , O: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES, M: ALASKA BOX GANG, CH: HENEL BOŻENA, MAJ: SZEGLOWSKI ADAM

V2, R. CAC - LEÉH-BOX ZEN, Met.Bo.15/15, 04.10.2014 , O: HIRAM OPTIMA GRATA, M: LOUVRE VON HOUSE SONNENSTRAHL, CH: KUNA  PÉTER, MAJ: FÖLDESI VANESSA

V3 - KORD TAJKI, CMKU/BOX/1595/15, 22.04.2015 , O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M: ADACTA BORECKÝ RYBNÍK, CH: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, MAJ: MAKOVSKÝ TOMÁŠ

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 3 - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014 , O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 - URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008 , O: AXEL MOSE, M: SICILIA SIGNUM LAUDIS, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ: HLADÍK DUŠAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR-FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKUŠOVÁ ĽUBICA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SZENT-RADVÁRI RÉKA, Met.Bo 33/16, 08.02.2016 , O: GRAND BOX VENGRO, M: SZENT-RADVÁRI KELLY, CH: RADVÁNYI  TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + NOÉMI RADVÁNYI

V2 - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016 , O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

V3 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

V2, R.CAC - YOSHI ONO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15302/15, 09.06.2015, O: ZAR DE GUEZMAN, M: TEODORA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

V3 - KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 04.06.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

V4 - CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015, O: BANDOLERO Z METABOXU, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014 , O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V2 - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V3 - OLLISA INDIÁNSKÝ BRLOH, CMKU/BOX/15235/15, 01.12.2014, O: AVATAR, M: TRÓJA II. INDIÁNSKÝ BRLOH, CH: KUŽMA LADISLAV, MAJ: JIRÁSKOVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - SZENT-RADVÁRI PEGGY, Met.Bo. 248/14, 30.08.2014, O: RUNNING-BOX ARAMIS, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA, CH: RADVÁNYI TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + RADVÁNYI TAMÁS

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BIS Minor Puppy - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, O: URIEL FENDER EDDA, M: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF & JANA, MAJ: LUBOWIECKI LIA-MARIE

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, O: APOLLO ADUR BOX, M: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

V2 - FOREST PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15574/15, 30.12.2015 , O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M: EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ

V3 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015 , O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: EMMANUELA FENDER EDDA, CH: JOZEF A JANA ŠUSTER, MAJ: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

VD 2 - CONOR SELI DOG, SPKP 4379, 17.06.2013, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: PANDORA ARGA LÚČ, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016 , O: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

VN 2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA , MAJ: HLAVÁČOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M:  EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.03.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ, MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

V2 - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, O: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA, MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V2 - DI CASA DEI IOLA BJORK, COR A3738-14/144, 12.06.2014, O: ALFA ROMEO VOM KAISERFELSEN, M: ASTRID DI CASA DEI IOLA, CH: IOANA MILEA, MAJ: GOGESCU GEORGE

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, R. CACIB - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - VEGGIE JISUKO, CMKU/BOX/14009/12, 02.10.2012 , O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - USTINELLA Z UNGELTU, CMKU/BOX/13350/11, 03.06.2011 , O: AFRIM GOLD TEQUILA, M: ALOTRIE FENOMÉN GIORDIMÁNIE, CH: BLAŠKOVÁ JANA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

 

CACIB Bratislava 6. 11. 2016

Rozhodca/Judge:  Vladimír Javorčík (SK)

  

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 -  ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR -FIŠ, CH: MLYNKOVÁ  LENKA, MAJ: MIKULOVÁ DENISA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, O: JIR-PIA PHOENIX, M: DUFFY FROM LAKE CONROE, CH: GRANDEGGER DANIELA , MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2 - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

V2, R.CAC - KORD TAJKI, CMKU/BOX/1595/15, 22.04.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M: ADACTA BORECKÝ RYBNÍK, CH: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, MAJ: MAKOVSKÝ TOMÁŠ

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - LAKIFAN GORDON O'GUIDO, EST-02312/10, 15.05.2010, O: GUIDO DI CASA VERNICE, M: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN, CH: LAKIFAN VLADISLAV LAT

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: KINTA DELS SEGADORS, CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO, MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - QUNO VON PREUSSEN'S EDEN, VDH/DBZB-Nr.237646, 07.08.2012, O: NIMBUS VOM HANSEATENHOF, M: CARRIE VON PREUSSEN'S EDEN, CH: STANGE TORSTEN, MAJ: KALDMA TIIU-ANN

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

VN 2 - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR-FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKUŠOVÁ ĽUBICA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

V2 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V2, R.CAC -  ANNA THE FAMOUS SILHOUETTE SILVER SPIRIT, BCU 144 - 001616, 27.12.2014, O: SAT'ELIT BMW, M: BOA, CH: DENISOVA ELENA, MAJ: HODZIC MIRZA + KOPECEK HERBERT

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

V2, R.CAC -  FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5232, 08.07.2016, O: URIEL FENDER EDDA, M: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF & JANA, MAJ: LUBOWIECKI LIA-MARIE

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, O: APOLLO ADUR BOX, M: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

V2 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011, O: GEO BOXER DEL EURO, M: PRADA BENIGNUS, CH: KUŚMIERSCY A.K., MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, O: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

VN 2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA , MAJ: HLAVÁČOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M:  EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2 - NOISETTE NOSTRUM, PKR.II-123480, 24.11.2015, O: EASY RIDER NOSTRUM, M: GIOCONDA NOSTRUM, CH: BOGUCKA ANNA, MAJ: Nõmmemaa Mari

V3 - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, O: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

V4 - TAYNA SPÁLENICE, SPKP 5084, 15.01.2016, O: ŮJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, M: RABIES SPÁLENICE, CH: REICHBAUER  JÁN, MAJ: HRAČKOVÁ JANA + REICHBAUEROVÁ-VANOCHOVÁ KRISTÍNA

V  - ALEXANDRA LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15455/15, 03.09.2015, O: IN VIVO SCHIWA, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA, MAJ: FLOROVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.03.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ, MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA, MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V2, R.CAC - DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V3 - DIANA ARGA LÚČ, SPKP 4744, 22.10.2014, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: HRAČKOVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB - VEGGIE JISUKO, CMKU/BOX/14009/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

 

CACIB Bratislava 5. 11. 2016

Rozhodca/Judge:  Antonín Karban (CZ)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR -FIŠ, CH: MLYNKOVÁ  LENKA, MAJ: MIKULOVÁ DENISA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, O: JIR-PIA PHOENIX, M: DUFFY FROM LAKE CONROE, CH: GRANDEGGER DANIELA, MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

V2, R.CAC, R.CACIB  - KORD TAJKI, CMKU/BOX/1595/15, 22.04.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M: ADACTA BORECKÝ RYBNÍK, CH: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, MAJ: MAKOVSKÝ TOMÁŠ

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VD 1 - LAKIFAN GORDON O'GUIDO, EST-02312/10, 15.05.2010, O: GUIDO DI CASA VERNICE, M: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN, CH: LAKIFAN VLADISLAV LAT

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - MARLEY DA TOLERIA, PKR.II-115942, 29.05.2013, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: KINTA DELS SEGADORS, CH: FREIRE DOPICO ALEJANDRO, MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - QUNO VON PREUSSEN'S EDEN, VDH/DBZB-Nr.237646, 07.08.2012, O: NIMBUS VOM HANSEATENHOF, M: CARRIE VON PREUSSEN'S EDEN, CH: STANGE TORSTEN, MAJ: KALDMA TIIU-ANN

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR-FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKUŠOVÁ ĽUBICA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

V2 - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R.CACIB - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

V2, R.CAC - ANNA THE FAMOUS SILHOUETTE SILVER SPIRIT, BCU 144 - 001616, 27.12.2014, O: SAT'ELIT BMW, M: BOA, CH: DENISOVA ELENA, MAJ: HODZIC MIRZA + KOPECEK HERBERT

V3 - CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015, O: BANDOLERO Z METABOXU, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5232, 08.07.2016, O: URIEL FENDER EDDA, M: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF & JANA, MAJ: LUBOWIECKI LIA-MARIE

VN 2 - ALGAR ANIEL DEUTSCH ALGAR, SPKP 5187, 15.06.2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR-FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: SCHOLZ ELISABETH

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

V2 - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, O: APOLLO ADUR BOX, M: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - GIRO BENIGNUS, PKR.II-108827, 31.05.2011, O: GEO BOXER DEL EURO, M: PRADA BENIGNUS, CH: KUŚMIERSCY A.K., MAJ: SKOWROŃSKA MARIA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, O: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

VN 2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA , MAJ: HLAVÁČOVÁ IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, O: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

V 2 - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, O: BAKÍR PÁLAVA BOX, M:  EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 3 - NOISETTE NOSTRUM, PKR.II-123480, 24.11.2015, O: EASY RIDER NOSTRUM, M: GIOCONDA NOSTRUM, CH: BOGUCKA ANNA, MAJ: Nõmmemaa Mari

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.03.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ, MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA, MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V 2, R. CAC - DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, CACIB, BOS  -    ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V 1 - USTINELLA Z UNGELTU, CMKU/BOX/13350/11, 03.06.2011, O: AFRIM GOLD TEQUILA, M: ALOTRIE FENOMÉN GIORDIMÁNIE, CH: BLAŠKOVÁ JANA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

 

4.9. 2016 Šoporňa

„VA“ špeciálna výstava boxerov

so zadávaním titulov:

JVA, VA, ČKŠ,

BOB & BOS

 

Rozhodcovia / Judges:

Glázer György (H) - sučky /female

Vladimír Javorčík (SK) - psy / male

 

BOB: NAADAME FENDER EDDA

BOS: SANGREAL BOX PANAMERA

 

MLADÍ PSI / JUNIOR MALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER HENRY OPTIMA GRATA

 

MLADÉ SUČKY / JUNIOR FEMALES:

JVA 1, JUNIOR WINNER – SANGREAL BOX PANAMERA

JVA 2, I. JUNIOR VICE WINNER  – - BESSIE VR-BOX

JVA 3, II.JUNIOR VICE WINNER – FORTUNA SELI DOG

JVA 4 – SÓSRÉT-MENTI LOLA

JVA 5 - ORNELA II KARMAPA

JVA 6 - KALYPSÓ KARMAPA

 

DOSPELÍ PSI / ADULT MALES:

VA 1, VA  WINNER SHOW WINNER NAADAME FENDER EDDA

VA 2,  I. VICE WINNER -  ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO

VA 3, II. VICE WINNER – KING KARLOS BOXRELAY

VA 4  –  MAN-BOX EXCALIBUR

VA 5 – JAZAR FLOYD FENDER EDDA 

VA 6 –  IZAR FENDER EDDA

VA 7 – CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA

VA 8 – SCHÖPHENHÁZI DARIUS

V 9 – ZOCO KARMAPA

V 10 – JOACHIM PEČÍNSKÁ RŮŽE

V 11 – SANGREAL BOX NOLAN

V 12 – LENNY BOXRELAY

V 13 – LUCAS Z LUTILY,

V 14 – - MELIOTH FENDER EDDA

 

DOSPELÉ SUČKY / ADULT FEMALES:

VA 1, WINNER SHOW WINNER IZZI Z RINGU

VA 2, I. VICE WINNER FIA SELI DOG

VA 3, II. VICE WINNER PENNY LANE LAC-BOX

VA 4 – NITIKA FENDER EDDA

VA 5 – ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE

VA 6 – ORPHEE JAMES BOX

V 7 – NAOMI JAMES BOX,

V 8 -  DEUTSCH  MIR-FIŠ

VD 9 – HELLA BOXRELAY

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

 PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, Best baby - RUS LA FLER BOB MARLEY, MET, 20.04.2016, O: FARAON DEL CUORE GRANDE, M: RUS LA FLER ZERINA, CH: ANDRIANOVA LIUDMILA, MAJ: VIZSY GYÖRGYI + SCHÖPHEN SÁNDOR

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, Best puppy - AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 05.01.2016,  O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

VA 1/1, ČKŠ, “VA” winner, BOB - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

V 11/2 - SANGREAL BOX NOLAN, Met.Bo.50/15, 09.01.2015, O: XENO DI CASA VERNICE, M: SANGREAL BOX GWENLIAN, CH: CSIA GABRIELLA KATALIN, MAJ: CSIA GABRIELLA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VA 3/1, ČKŠ, 2. vicewinner - KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

VA 5/2 - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

V 12/3 LENNY BOXRELAY, SPKP 4657, 14.05.2014, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: ŠUŇAL IGOR

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

VA 7/1, ČKŠ, - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, SPKP 4949, 03.12.2013, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - KATA  MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, O: VALDO MIR-FIŠ, M: TAURA MI-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: TELEKOVÁ EVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

VN 2 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

JVA 4/1 - SÓSRÉT-MENTI LOLA, MET. Bo.21/16, 07.10.2015, O: GRAND BOX VENGRO, M: SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, CH: BÍRÓ  IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

JVA 5/2 - ORNELA II KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, O: JIR PIA PHOENIX, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

JVA 2/1, junior “VA” vicewinner - BESSIE VR-BOX, SPKP 4969, 01.08.2015, O: HARWEY II. BOXRELAY, M: ZZ TOP VR-BOX, CH: RAČOK VLADIMÍR, MAJ: MASELKOVÁ GABRIELA

JVA 3/2, 2. junior “VA” vicewinner - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

JVA 6/3 - KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 04.06.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

VA 2/1, ČKŠ, “VA” vicewinner - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

VA 4/2 - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

VA 6/3 ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VA 5/1, ČKŠ, - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013, O: MAYK JISUKO, M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CH: JIŘÍ  KEPRTA, MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE

V 7/2 - NAOMI JAMES BOX, SPKP 4616, 26.03.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

VD 9/3 - HELLA BOXRELAY, SPKP 3955, 25.05.2011, O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: ŠUŇAL IGOR

 

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

VA1/1, ČKŠ, “VA” winner - IZZI Z RINGU, CMKU/BOX/14805/14, 21.06.2014, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - SALLY ZA III MOSTAMI, SPKP 5148, 22.04.2016, O: DANTE LAKRRONEBOX, M: BAVARIA SIGNUM LAUDIS, CH: TLČINA GABRIEL, MAJ: KOVÁČOVÁ VERONIKA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, O: ZAR DE GUEZMAN, M: BACARDI KARMAPA, CH: VLADIMÍR  TOMAŠČÍK, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

VN 2 - QUENTIN II KARMAPA, SPKP 5078, 27.01.2016, O: ZOCO KARMAPA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

JVA 1/1 Junior “VA” winner - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, O: APOLLO ADUR BOX, M: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 10/1, ČKŠ, - JOACHIM PEČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/15036/14, 23.12.2014, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: EIMI PEČÍNSKÁ RŮŽE, CH: KEPRTA JIŘÍ, MAJ: MORAVEC JAN

V 14/2 - MELIOTH FENDER EDDA, SPKP 4762, 20.11.2014, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VA 6/1, ČKŠ - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

VA 8/2 - SCHÖPHENHÁZI DARIUS, Met.Bo.100/14, 27.03.2014, O: ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, M: SCHÖPHENHÁZI BELLAMORA, CH: SCHÖPHEN SÁNDOR, MAJ: VIZSY GYÖRGYI

V 13/3 - LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014, O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY, CH: PAÁL KAMIL, MAJ: LEPSIKOVA MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 9/1, ČKŠ - ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013, O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

VA 2/1, ČKŠ, 1. “VA” vicewinner - ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM, CH: NAGY LÁSZLÓ, MAJ: TÓTH CSABA

VA 4/2 - MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - FAITHIA ADUR BOX, CMKU/BOX/15666/16, 10.03.2016, O: VERDI OPTIMA GRATA, M: AILIN ADUR BOX, CH: ČÍŽEK  RUDOLF, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

JVA 1/1  junior “VA” winner, BOS - SANGREAL BOX PANAMERA, Met.Bo.234/15, 09.10.2015, O: GELDO DEL COLLE DELL INFINITO, M: SANGREAL BOX GWENLIAN, CH: CSIA  GABRIELLA KATALIN, MAJ: CSIA GABRIELLA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VA 3/1, ČKŠ 2.”VA” vicewinner - PENNY LANE LAC-BOX, SPKP 4809, 27.08.2011, O: CARAVAGGIO MAXIMUS DEUS, M: JULIA KIERSKE USTRONIE, CH: VRABEC ZDENEK, MAJ: SOPKO MAREK

V 8/2 - DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

 

3.9. 2016 * Šoporňa

Výročná špeciálna výstava boxerov / Annual Year Winner

so zadávaním titulov:

CAJC, CAC, ČKŠ,

Víťaz roka mladých, Vicevíťaz roka mladých

Víťaz roka, BOB & BOS

 

Rozhodcovia:

Glázer György (H) - psy / male

Vladimár Javorčík (SK) - sučky / female

 

BOB:  ARKO DE RINCOMAR

BOS:  ELECTRA GLIDE Z METABOXU

 

Víťaz roka mladých / Jahresjugendsieger / Annual Junior Winner 

- ARKO DE RINCOMAR

- YCS DEL DUCATO DI PARMA

- FORTUNA SELI DOG

- ESNA DEL CUORE GRANDE

 

Víťaz roka /  Jahressieger/ Annual Winner

NAADAME FENDER EDDA

- CASARO DE LA FORZANDANZA

- TOMMI DEL IUS NATURA

- ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO

- ELECTRA GLIDE Z METABOXU

- NINA NAVARA SUUM CUIQUE

- MONALISA DELL’OTTAVA MERAVIGLIA

- PENNY LANE LAC-BOX

 

GLADIÁTOR 2016

- MAN-BOX EXCALIBUR

- ELECTRA GLIDE Z METABOXU

JUNIOR GLADIÁTOR 2016

- HENRY OPTIMA GRATA

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

 PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - RUS LA FLER BOB MARLEY, MET, 20.04.2016,O: FARAON DEL CUORE GRANDE, M: RUS LA FLER ZERINA, H: ANDRIANOVA LIUDMILA, MAJ: VIZSY GYÖRGYI + SCHÖPHEN SÁNDOR

VN2 - HORATIO GARBEIN, CMKU/BOX/15705/16, 13.03.2016, O: CAMUS V.NIRVALIS, M: STARBOARD ELIO, CH: VÁCHOVÁ ALENA, MAJ: HERRMANN MARTINA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, Best puppy - AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 05.01.2016, O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

VN2  GERONIMO DEL GIGLIO FIORENTINO, ROI 16/30701, 09.12.2015, O: DOK DEI PALLAVICINI, M: PAPRIKA,  CH: MAIORANA EVA, MAJ: BERTON STEFANO + MAIORANA EVA

VN3 - AC DC SHANIA DREAM, SPKP 5085, 05.01.2016, O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: SLAVICKÝ MARK, MAJ: SLAVICKÝ MARK

N4 - HECTOR SELI DOG, SPKP 5092, 23.01.2016,  O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + MARČEK RADOSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1 CAJC, Víťaz roka mladých, BOB - ARKO DE RINCOMAR, COR A 3909-16/144, 25.07.2015, O: KIMI DE RINCOMAR, M: JUMA DE RINCOMAR, CH: ZURITA JOSE ANTONIO MADRID, MAJ: FLORIN STOBORAN

V2, Vicevíťaz roka mladých - A-ZORAN DEL IUS NATURA, LOE2283304, 26.08.2015, O: MARCO DE KOPADER, M: LLUE DEL IUS NATURA, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V3 - CANTOR IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15303/15, 06.06.2015, O: BANDOLERO Z METABOXU, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTN, MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN + KLÍMOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014,  O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

V2, R.CAC - SIDDHARTA SUUM CUIQUE, SLRNB 003094, 08.12.2014, O: CHE S.C. ATHENA'S DREAM, M: SIEN SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ: TERZIC SASO + TERZIC VESNA

V3 - SANGREAL BOX NOLAN, Met.Bo.50/15, 09.01.2015, O: XENO DI CASA VERNICE, M: SANGREAL BOX GWENLIAN,CH: CSIA GABRIELLA KATALIN, MAJ: CSIA GABRIELLA

 

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - YTRIUM VOM KAISERFELSEN, COR A 3732-14/144, 27.05.2014, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO, M: LARA VOM KAISERFELSEN, CH: STOBORAN  FLORIN, MAJ: FLORIN STOBORAN

V2, R.CAC - KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

V3 - BUCEFALO DEI CENTURIONI, ROI 14/69803, 14.03.2014,  O: NAVAJO, M: DOLCE VITA SIGNUM LAUDIS, CH: CORRADO  GERARDI, MAJ: BERTON STEFANO + DI NEZZA SILVIO

V4 - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - LEONARDO VON DER MUNZERBURG, ROI 1432781, 05.06.2013,  O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: ULEA VOM BOXERKAMP, CH: HERGET THOMAS, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + CROSA EDOARDO

V2, R.CAC - KAHLU DEL CUORE GRANDE, Jr 79440 Nb, 05.04.2014,  O: EXTREME DEL CUORE GRANDE, M: PRINCESS DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: RISTIC TIJANA

V3 - BALTAZAR OD VLTAVSKÉ TŮNĚ, CMKU/BOX/13722/12, 24.02.2012,  O: FOREST SAMETOVÝ ZÁZRAK, M: OLENKA MORAVIA BOX, CH: VAŇUROVÁ  RADANA, MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - CASARO DE LA FORZANDANZA, LOE 2082996, 17.12.2011, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: ALEXANDRA DE LA FORZANDANZA, CH: GUIMOYE FRIAS RICARDO, MAJ: SIGNORI PAULO

V2, R.CAC - JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013,  O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: HUDÁČEK MAREK

V3 - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, SPKP 4949, 03.12.2013, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V4 - GRATIA TUAREG, PKR.II-113701, 10.03.2013,  O: ZOFF PORTA TRSATICA, M: GRATIA GRACE KELLY, CH: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA, MAJ: KARCZMARSKA KATARZYNA

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008, O: AXEL MOSE, M: SICILIA SIGNUM LAUDIS, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ: HLADÍK DUŠAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - SLAVENA  KARMAPA, SPKP, 10.06.2016,  O: ELIO GARBEIN, M: PARVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL

VN2 - KATA  MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, O: VALDO MIR-FIŠ, M: TAURA MI-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: TELEKOVÁ EVA

VN3 - SAMANTHA ZA III MOSTAMI, SPKP 5151, 22.04.2016, O: DANTE LAKRONEBOX, M: BAVARIA SIGNUM LAUDIS, CH: TLČINA GABRIEL, MAJ: BOROŠOVÁ PATRÍCIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

VN2 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

VN3 - SZENT-RADVÁRI RÉKA, Met.Bo 33/16, 08.02.2016,  O: GRAND BOX VENGRO, M: SZENT-RADVÁRI KELLY, CH: RADVÁNYI  TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + NOÉMI RADVÁNYI

VN4 - IZIS SELI DOG, SPKP 5097, 13.02.2016,  O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + BOGDÁNY ANTON

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 - GINESTRA DEL PIRANHA, ROI 16/26789, 30.11.2015,  O: FIDEL DEGLI SCROVEGNI, M: DESDEMONA DELLA PIRANHA, CH: MAURO NEVIANI, MAJ: BERTON STEFANO + NEVIANI MAURO

V2 - SÓSRÉT-MENTI LOLA, MET. Bo.21/16, 07.10.2015, O: GRAND BOX VENGRO, M: SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, CH: BÍRÓ  IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V3 - ORNELA II KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015,  O: JIR PIA PHOENIX, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V4 - GRETA SUUM CUIQUE, SLRNB003185, 29.11.2015, O: CHE S.C. ATHENA'S DREAM, M: UMA SUUM CUIQUE, CH: VESNA TERZIC KENNEL SUUM CUIQUE, MAJ: TERZIC SASO

V - ECLIPSE DEL CUORE GRANDE, JR 700024 Nb, 29.11.2015,  O: KAHLU DEL CUORE GRANDE, M: NINA NAVARA SUUM CUIQUE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: RISTIC TIJANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

V2, vice víťaz roka mladých - YOSHI ONO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15302/15, 09.06.2015, O: ZAR DE GUEZMAN, M: TEODORA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

V3 - MARYS-BOX AFERKA, PKR.II-122834, 21.08.2015,  O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: LEEH-BOX SLICZNA, CH: GWÓŹDŹ MARIA, MAJ: GWÓŹDŹ MARIA

V4 - BESSIE VR-BOX, SPKP 4969, 01.08.2015,  O: HARWEY II. BOXRELAY, M: ZZ TOP VR-BOX, CH: RAČOK VLADIMÍR, MAJ: MASELKOVÁ GABRIELA

V - KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 04.06.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

V - CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015,  O: BANDOLERO Z METABOXU, M: AURORA Z METABOXU, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1 CAC, ČKŠ - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014,  O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

V2 R.CAC - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015,  O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V3 - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, V, GLADIÁTOR 2016, BOS - ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013, O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU, CH: BRATKO PETR & VLAĎKA, MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

V2 R.CAC - SZENT-RADVÁRI PEGGY, Met.Bo. 248/14, 30.08.2014,  O: RUNNING-BOX ARAMIS, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA, CH: RADVÁNYI TAMÁS, MAJ: RADVÁNYI TAMÁS + RADVÁNYI TAMÁS

V3 - ROSE CAPA NEGRA, SPKP 4566, 01.12.2013,  O: ODINVILLE TASTE OF HONEY, M: KRETA CAPA NEGRA, CH: VENCEL' BARTOLOMEJ, MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

V4 - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013, O: MAYK JISUKO, M: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CH: JIŘÍ  KEPRTA, MAJ: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE

V - FRYDA KARMAPA, SPKP 4725, 05.09.2014,  O: HANNIBAL OPTIMA GRATA, M: PALAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KUŠNIEROVÁ KATKA

V - NAOMI JAMES BOX, SPKP 4616, 26.03.2014,  O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

V - SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, Met.Bo.9221/12, 09.06.2012, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

V - TRACY MIR-FIŠ, SPKP 3919, 07.04.2011, O: BACARDI OD STŘÍBRŇÁKU, M: KESY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: LICHVÁR ĽUBOMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - NINA NAVARA SUUM CUIQUE, Jr 79680 Nb, 17.01.2014, O: NAVARO DEL CUORE GRANDE, M: UMA SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ: RISTIC TIJANA

V2, R.CAC - VENERE DEI CENTURIONI, ROI 13/159157, 08.09.2013, O: LAERTE DEI CENTURIONI, M: RANIA DEI CENTURIONI, CH: CORRADO GERARDI, MAJ: CATELLA GIORGIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ - IZZI Z RINGU, CMKU/BOX/14805/14, 21.06.2014,  O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

V2, R.CAC - IMPRESSA  DEL CUORE GRANDE, Jr 79080 Nb, 13.03.2013,  O: XENO DI CASA VERNICE, M: NORMA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: RISTIC TIJANA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, Best baby - BONAPARTE NAPOLEON BRISART NORDOM, MET.Bo.96/H/16, 05.03.2016, O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, M: GEKATA BRISART NORDOM, CH: BELORUS TATIANA, MAJ: GÁL ATTILA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015,  O: ZAR DE GUEZMAN, M: BACARDI KARMAPA, CH: VLADIMÍR  TOMAŠČÍK, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

VN2 - QUENTIN II KARMAPA, SPKP 5078, 27.01.2016, O: ZOCO KARMAPA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

VN3 TAURUS SPALENICE, SPKP 5083, 15.01.2016, O: UJVAROSI LEH-BOX CARUSSO, M: RABIES SPALENICE, CH: REICHBAUER JAN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, Vicevíťaz roka mladých - E -MAIL SILVER SPIRIT, MET. Bo.35/H/16, 28.10.2015,  O: IKARO DEL ROLANUS, M: SERENISSIMA SILVER SPIRIT, CH: DENISOVA ELENA, MAJ: MOGYORÓDI TAMÁS

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých - YCS DEL DUCATO DI PARMA, ROI 15/82037, 04.06.2015, O: JARABE DI BOXERITA, M: LATINA DEL COLLE DELL’INFINITO, CH: TARDINI ALBERTO, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + TARDINI ALBERTO

V2 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015,  O: ACTION VOM KETTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: RISTIC TIJANA

V3 - LORD, LOI 15/141406, 01.07.2015, O: MOJITO DEI QUATTRO CALZINI, M: DESDEMONA, CH: BRICCA ALEX, MAJ: BERTON STEFANO + BALDACCI CAMILLO

V4 - ATINEZ-BOX QUANTUM, MET.Bo.192/15, 01.08.2015, O: GRAND BOX VENGRO, M: ATINEZ-BOX KIDA, CH: GÁL ATTILA, MAJ: HÓFER GYÖRGY

V, JUNIOR GLADIÁTOR 2016 - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015,  O: APOLLO ADUR BOX, M: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - MELIOTH FENDER EDDA, SPKP 4762, 20.11.2014, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND

V2, R.CAC - JOACHIM PEČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/15036/14, 23.12.2014, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: EIMI PEČÍNSKÁ RŮŽE, CH: KEPRTA JIŘÍ, MAJ: MORAVEC JAN

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - SCHÖPHENHÁZI DARIUS, Met.Bo.100/14, 27.03.2014,  O: ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, M: SCHÖPHENHÁZI BELLAMORA, CH: SCHÖPHEN SÁNDOR, MAJ: VIZSY GYÖRGYI

V2, R.CAC - ODINVILLE TASTE OF HONEY, UKU 0071909, 16.07.2010,  O: IPOLBOX EY LATINOS LOVER, M: AINE VORTI'S EBBIROAD FROM ODENVILLE, CH: ODININTSEV JURY, MAJ: VANŽA SERGEJ + ODININTSEV JURY

V3 - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014,  O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

V4 - LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014,  O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY, CH: PAÁL KAMIL, MAJ: LEPSIKOVA MIROSLAVA

V - MAN-BOX INDIE, SPKP 4660, 14.05.2014, O: XAVER VR-BOX, M: MAN-BOX CASSANDRA, CH: MANÍK ĽUBOŠ, MAJ: BOHUŠOVÁ NATÁLIA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - TOMMI DEL IUS NATURA, LOE 2234510, 13.06.2014, O: ROQUE SANTA CRUZ VOM GERMAN DREAM, M: FABULA DEL IUS NATURA, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V2, R.CAC - WOW-WOW VOM KAISERFELSEN, COR A 3731-14/144, 23.03.2014,  O: DUQUE DE LOERMO, M: DI CASA DEI IOLA ALANIS, CH: STOBORAN  FLORIN, MAJ: FLORIN STOBORAN

V3 - ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013, O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM, CH: NAGY LÁSZLÓ, MAJ: TÓTH CSABA

V2, R.CAC - GIBONI URSATOBOX, JR 79360 Nb, 28.01.2014,  O: DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO, M: CHIKITA URSATOBOX, CH: TODOROVIC SASA, MAJ: RISTIC TIJANA

V3 - RASPUTIN DI CASA VERNICE, ROI 13/167193, 06.11.2013,  O: XENO DI CASA VERNICE, M: UN SOGNO DI CASA VERNICE, CH: VERNICE DAVID, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + SALVADORI RITA

V4 - NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, LOE 2169057, 25.07.2013, O: ROQUE SANTA CRUZ VOM GERMAN DREAM, M: FABULA DEL IUS NATURA, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V, GLADIÁTOR 2016 - MAN-BOX EXCALIBUR, SPKP 4223, 08.08.2012,  O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: GAZÍKOVÁ DAGMAR

V - STORM GYMNEMA SYLVESTRE, PKR. II -118003, 06.09.2013, O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: LUXURIA, CH: GORSIC MARGARETA, MAJ: GÓRECKA-NOWAK ANNA + NOWAK GRZEGORZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - MAN-BOX PHOEBE, SPKP 5165, 12.03.2016,  O: YUKON OPTIMA GRATA, M: MAN-BOX INFINITY,  CH: MANIK LUBOŠ, MAJ: HUSÁKOVÁ IVA

VN2 - BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016, O: ODINVILLE TASTE OF HONEY, M: NAVAHOS DREAM VANBOX, CH: VANŽA SERGEJ, MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

VN3  - BIRGIT DEL IUS NATURA, ROI, 28.05.2016, O: ÑOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, M: UNICA DEL IUS NATURA, CH: IUS NATURA RAFA HERNANDEZ, MAJ: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

VN4 - FAITHIA ADUR BOX, CMKU/BOX/15666/16, 10.03.2016, O: VERDI OPTIMA GRATA, M: AILIN ADUR BOX, CH: ČÍŽEK  RUDOLF, MAJ: HEJDUKOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - TOYA Z GANGU NIEUSTRASZONYCH, PKR.II-124791, 12.01.2016, O: BRUTUS PERŁA ROZTOCZA, M: AILLA KINCSEN SIGNUM TEMPORIS, CH: BORCZYK-BRYK JOANNA, MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

VN2 - TAYNA SPÁLENICE, SPKP 5084, 15.01.2016,  O: ŮJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, M: RABIES SPÁLENICE, CH: REICHBAUER  JÁN, MAJ: HRAČKOVÁ JANA + REICHBAUEROVÁ-VANOCHOVÁ KRISTÍNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých - ESNA DEL CUORE GRANDE, SLRNB 003234, 29.11.2015, O: KAHLU DEL CUORE GRANDE, M: NINA NAVARA SUUM CUIQUE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: TERZIC SASO + TERZIC VESNA

V2, Vice víťaz roka mladých - SANGREAL BOX PANAMERA, Met.Bo.234/15, 09.10.2015, O: GELDO DEL COLLE DELL INFINITO, M: SANGREAL BOX GWENLIAN, CH: CSIA  GABRIELLA KATALIN, MAJ: CSIA GABRIELLA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - MONALISA DELL’OTTAVA MERAVIGLIA, ROI 14/140001, 21.09.2014, O: PRIMO DEL COLLE DELL’INFINITO, M: TIMBERLAND DI BRIXENTAL, CH: DELL’OTTAVA MERAVIGLIA, MAJ: HLADÍK DUŠAN  + DELL’OTTAVA  MERAVIGLIA

V2, R.CAC - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA, MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V3 - LENNA KRONEBOX, SPKP  4829, 17.12.2014, O: MARDY Z NEMEČANKY, M:  CASEA LAKRONEBOX, CH: NOVÁKOVA BLANKA, MAJ: KOHÚT MATÚŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - PENNY LANE LAC-BOX, SPKP 4809, 27.08.2011, O: CARAVAGGIO MAXIMUS DEUS, M: JULIA KIERSKE USTRONIE, CH: VRABEC ZDENEK, MAJ: SOPKO MAREK

­­­ V2, R.CAC - DEUTSCH  MIR-FIŠ, SPKP 4603, 01.03.2014, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

-V1, CAC, ČKŠ - ULRIKA MORAVIA BOX, ČMKU//BOX/13732/12, 04.03.2012, O: ZERVAN NOR DOM, M: GABRIELA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: ŽARSKÁ ALENA  + SYŘÍNKOVÁ BLANKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ - JEDNA NA MILION ISKRA, PKR.II-120759, 28.10.2013, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA

V2, R.CAC - DORINA MARSOWA MINA, PKR.II-115370, 18.08.2013, O: BRUNY Z METABOXU, M: BORA MARSOWA MINA, CH: DOLIŃSKI JANUSZ, MAJ: BORCZYK-BRYK JOANNA

 

CACIB BRATISLAVA 21. 8. 2016

 Rozhodca/Judge: Jozef Šuster (SK)

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC – DUNO ARGA LÚČ, SPKP 4743, 22.10.2014, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + ARANYOSSY GABRIEL

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 – TAYNA SPÁLENICE, SPKP 5084, 15.1.2016, O: CARUSO UJVASOSI LÉH – BOX, M: REBIES SPÁLENICE, CH: REICHBAUER JÁN, MAJ: HRAČKOVÁ JANA + REISCHBAUEROVÁ – VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC – ALEXANDRA LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15455/15, 3.9.2015, O: IN VIVO SCHIWA´S IMPERIUM, M: C. I. B. USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: JANA FLOROVÁ

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, Res. CACIB - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 1.9.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 – ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB – KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 4.6.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS – FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, Res. CACIB -  NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

CACIB BRATISLAVA 20. 8. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Sergej Vanža (SK)

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – UNAS STEVELAND VON DONNERSCHWEE, OHZB/DB 19437, 23.5.2014, O: MANUEL DE LOS MORRITOS, M: POLARKREIS VON DONNERSCHWEE, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: HELLMER SABINE

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC – YAIZA YARKONA VON DONNERSCHWEE, OHZB DB 19544, 11.7.2015, O: HANNIBAL OPTIMA GRATA, M: FAY DE SA VINYA VELLA, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: LECHNER SIGRID + STEINER KARL

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 – GINO FROM LAKE CONROE, OHZB/DB 19598, 10.3.2016, O: JIR PIA PHOENIX, M: LIMA LIVING LEGEND FROM LAKE CONROE, CH: GRANDEGGER DANIELA, MAJ: JOHANNES ANTONI

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG, BIS - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, Res. CACIB - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 1.9.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE – TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC – RUSSIAN ROULETTE VON DONNERSCHWEE, OHZB DB 19316, 9.8.2013, O: CH DANTE DEL PINAR, M: FAY DE SA VINYA VELLA, CH: LECHNER SIGRID, MAJ: LECHNER SIGRID

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 – GRETCHEN FROM LAKE CONROE, OHZB/DB 19602, 10.3.2016, O: JIR-PIA PHOENIX, M: LIMA LIVING LEGEND VON DONNERSCHWEE, CH: GRANDEGGER DANIELA, MAJ: SPAENGLER-WIERRANI BABETTE + FRANZ WIERRANI

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 – ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB – KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 4.6.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC – FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, Res. CACIB -  NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V2, Res. CAC - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

V3 – DUFFY FROM LAKE CONROE, OHZB DB 19323, 30.8.2013, O: DENIRO VON MARIA ANZBACH, M: LIMA LIVING LEGEND VON DONNERSCHWEE, CH: GRANDEGGER DANIELA, MAJ: GRANDEGGER DANIELA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

 

CACIB VEĽKÁ IDA 3. 7. 2016

 

Rozhodca/Judge:  MVDr. Miroslav Fišman (SK)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 – TIMUR INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5130, 17.3.2016, O: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH, M: XOAR INDIÁNSKY BRLOH, CH: KUŽMA LADISLAV, MAJ: KUŽMA LADISLAV

VN2 -  AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 5.1.2015, O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, Res. CACIB - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 1.9.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 – IZIS SELI DOG, SPKP 5097, 13.2.2016, O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, CH: BÍRÓ PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + BOGDÁNY ANTON

VN2 – HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.1.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 – SÓSRÉT-MENTI LOLA, Met. Bo. 21/16, 7.10.2015, O: GRAND BOX VENGRO, M: SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC – KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 4.6.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

V2 – EMILY ARMIDA, SPKP 5039, 7.5.2015, O: DANTE DEL PINAR, M: AURA ARMIDA, CH: BARBARA GUZIŃSKA, MAJ: KUSÝ PETER + FIALKA PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

V2, Res. CAC – ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V2, Res. CAC - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC – GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.6.2012, O: MAGIC-BOY VON SANTANA, M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT, CH: KÁZMÉR CSEMAN, MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - IZAR FENDER EDDA,  SPKP 4625, 27.3.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC – PANCIA FENDER EDDA, SPKP 4842, 2.4.2015, O: URIEL FENDER EDDA, M: JORDAN FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, Res. CACIB – MAFIA SANVITA, UKU.0229056, 24.1.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VENICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGRATESKIJ LEV

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – SÓSRET-MENTI JULCSI, Met. Bo. 149/14, 18.6.2014, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC – POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 3767, 8.7.2010, O: WONDER FENDER EDDA, M: KĆARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

CAC VEĽKÁ IDA 2. 7. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Květa Žídková (SK)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BIS Baby 2 -  AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 5.1.2015, O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, BOS - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 1.9.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠIEHO DORASTU / MINOR PUPPY CLASS

VN1 – HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.1.2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

VN2 – IZIS SELI DOG, SPKP 5097, 13.2.2016, O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, CH: BÍRÓ PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + BOGDÁNY ANTON

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 – SÓSRÉT-MENTI LOLA, Met. Bo. 21/16, 7.10.2015, O: GRAND BOX VENGRO, M: SÓSRÉT-MENTI HAVANNA, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC – KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 4.6.2015, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

V2 – EMILY ARMIDA, SPKP 5039, 7.5.2015, O: DANTE DEL PINAR, M: AURA ARMIDA, CH: BARBARA GUZIŃSKA, MAJ: KUSÝ PETER + FIALKA PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

V2, Res. CAC – ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V2, Res. CAC – FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC – GOLDEN ANANAS OXY, SPKP 4290, 11.6.2012, O: MAGIC-BOY VON SANTANA, M: GOLDEN ANANAS MISSY-ELIOT, CH: KÁZMÉR CSEMAN, MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - IZAR FENDER EDDA,  SPKP 4625, 27.3.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC – PANCIA FENDER EDDA, SPKP 4842, 2.4.2015, O: URIEL FENDER EDDA, M: JORDAN FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, BOB, BOG2 – MAFIA SANVITA, UKU.0229056, 24.1.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VENICE, CH: POGODINA VICTORIA, MAJ: POGODINA VICTORIA + PODGRATESKIJ LEV

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – SÓSRET-MENTI JULCSI, Met. Bo. 149/14, 18.6.2014, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: SÓSRÉT-MENTI ZOE, CH: BÍRÓ IMRE, MAJ: BÍRÓ IMRE

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC – POLYMNIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 3767, 8.7.2010, O: WONDER FENDER EDDA, M: KĆARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓOVÁ AGNEŠA

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXEROV

Bojnice 18. 6. 2016

 

Rozhodcovia/Judges: 

Anna Bogucka (PL) - DOSPELÍ

Kvetka Žídková (SK) – DORAST a MLADÍ

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - AMPÓRIO SHANIA DREAM, O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 - LEGÁT Z RINGU, O: TOMMY DEI ROERI, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠ  ROBERT, MAJ:  VÁCHOVÁ PETRA

V2 - VAOL FLOYD FENDER EDDA, O: EREMIEL FENDER EDDA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: SUSTER  JOZEF A JANA, MAJ: DZIEDZIURKO TOMASZ

 

PSY/MALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, Mr. BOXER, BOB - NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

V2 - BOXSTER PRETENDO, O: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES, M: ALASKA BOX GANG, CH: HENEL BOŻENA, MAJ: SZEGLOWSKI ADAM

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

V2, R.CAC - WANBOOI PAPA SUUM CUIQUE, O: CHE SC ATHENA'S DREAM, M: DAICHI SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ: DUBOVÁ KATEŘINA + PECHÁČKOVÁ KATEŘINA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz - KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

V2, R.CAC - CAPONE KARMAPA,  O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V3 - JOLLY JOKER BOXRELAY, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: GUBIEN VLADIMIR

V4 -  LENNY BOXRELAY, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: ŠUŇAL IGOR

VD - LUCKY BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HELLA BOXRELAY, CH: PERNIŠ LUBOMÍR, MAJ:  MIKUŠIAK ZDENO

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - ASTERIX PERLA ROZTOCZA, O: DIAMANT NORDOM, M: ITALIA MAUMBUA, CH: MISIARZ MARLENA, MAJ:  FABISZEWSKI DARIUSZ

V2, R. CAC - WILOW-BOX HAMILTON, O: HIRAM OPTIMA GRATA, M: LEÉH-BOX JAMIE-LEE, CH: LUGINBÜHL INES, MAJ:  LUGINBÜHL INES

V3 - AMIR MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN  MIROSLAV, MAJ:  PFLEGROVÁ ALEXANDRA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ - JESUS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  HUDÁČEK MAREK

V2, R. CAC -CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ:  ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V3 - AARON MIR-FIŠ,, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TRACY MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN  MIROSLAV, MAJ:  PFLEGROVÁ ALEXANDRA

V4 - AZAZELLO ARMIDA, O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: MONTANA ARMIDA, CH: GUZIŃSKA BARBARA, MAJ:  POKS AGNIESZKA

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - BIG BOSS SIGNUM LAUDIS,, O: HASHISH VON JESS BOX, M: UMBRIA SIGNUM LAUDIS, CH: HLADÍK DUŠAN, MAJ:  SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BEST BABY - SZENT-RADVÁRI RÉKA, O: GRAND BOX VENGRO, M: SZENT-RADVÁRI KELLY, CH: RADVÁNYI  TAMÁS, MAJ:  RADVÁNYI TAMÁS + NOÉMI RADVÁNYI

VN 2 - HOLLY SELI DOG, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ:  BÍRÓ PAVOL

VN 3 - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  SOPKO MAREK

VN 4 - TESTRAROSSA DI VILLA HUNNICUM, O: YAKUZA DI VILLA HUNNICUM, M: AMIDALA DI VILLA HUNNICUM, CH: LŐDINÉ GOMBKÖTŐ ANITA, MAJ:  SZENTGYÖRGYI BERNADETT

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BEST BABY - ALLA MIA MYLLA ELLER, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ:  STRAKA PATRIK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 - BESSIE VR-BOX, O: HARWEY II. BOXRELAY, M: ZZ TOP VR-BOX, CH: RAČOK VLADIMÍR, MAJ:  MASELKOVÁ GABRIELA

V2 - GLORIA GETORIX-BOX (FCI), O: AZAZELLO ARMIDA, M: DIANA POGROMCA RINGU (FCI), CH: WITOLD SOWIŃSKI, MAJ:  SOWIŃSKI WITOLD

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých - FORTUNA SELI DOG, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ:  BÍRÓ PAVOL

V2 - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ:  KUSÝ PETER

V3 - FIA SELI DOG, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ:  BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V4 - KALYPSÓ KARMAPA, O: UGO OD DJEVIJA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ:  ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - SZENT-RADVÁRI PEGGY, O: RUNNING-BOX ARAMIS, M: SZENT-RADVÁRI HÉRA, CH: RADVÁNYI TAMÁS, MAJ:  RADVÁNYI TAMÁS + RADVÁNYI TAMÁS

V2, R.CAC - OLLISA INDIÁNSKÝ BRLOH, O: AVATAR, M: TRÓJA II. INDIÁNSKÝ BRLOH, CH: KUŽMA LADISLAV, MAJ:  JIRÁSKOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - FRYDA KARMAPA, O: HANNIBAL OPTIMA GRATA, M: PALAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ:  TOMAŠČÍK VLADIMÍR + KUŠNIEROVÁ KATKA

V2, R.CAC - NAREA INDIANSKY BRLOH, O: AVATAR, M: KLOWSBERRY AWEA AT INDIANSKY BRLOH, CH: KUZMA LADISLAV, MAJ:  NEUWIRTH JAN + NEUWIRTH JAN

V3 - TIASHA SUUM CUIQUE, O: CHE S.C. ATHENA`S DREAM, M: TIEN SUUM CUIQUE, CH: TERZIC VESNA, MAJ:  DUBOVÁ KATEŘINA

V4 - NAOMI JAMES BOX,  O: URIEL FENDER EDDA, M: CARMEN JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ:  KUSÝ PETER + PULCHARTOVÁ DAGMAR

V - HELLA BOXRELAY, SPKP 3955, 25.05.2011, O: PRIMO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  ŠUŇAL IGOR

V - HENEA BOXRELAY, O: PRIMO DEL COLLE DELL INFINITO, M: FANNY BOXRELAY, CH: ĽUBOMÍR PERNIŠ, MAJ:  HUDÁČEK MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, Miss BOXER, BOS  - IZZI Z RINGU, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ:  DUDÁŠ ANDREJ

V2, R.CAC - ZOEY MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ:  VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - IMAGE BOXRELAY, O: BOREAS DI CASA DIOCLETANIO, M: XENA SIGNUM LAUDIS, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BEST VETERAN - EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, O: BRAHMS VAN SAPHO´S HOEVE, M: CASIA FENDER EDDA, CH: KEPRTA JIŘÍ, MAJ:  KEPRTA JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 -    PANOS KARMAPA, O: ZAR DE GUEZMAN, M: BACARDI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ:  HANUŠNIAK MIROSLAV

VN2 - QUENTIN II KARMAPA, O: ZOCO KARMAPA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ:  TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ- WATWALD MUNCH, O: TESEO DEI CENTURIONI, M: WATWALD LEONIA, CH: MICARA  PAOLA, MAJ:  KUŽMA LADISLAV

V2, R. CAC - DUNO ARGA LÚČ, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ:  ARANYOSSY GABRIEL

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - ZOCO KARMAPA, O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ:  TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V2, R.CAC - REBEL KARMAPA, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: DURGA KARMPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ:  KOZOVÁ DOMINIKA + PAAL KAMIL

VD3 - LUCAS Z LUTILY, O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY, CH: PAÁL KAMIL, MAJ:  LEPSIKOVA MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz -  ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, O: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, M: PACUHA TEAM, CH: NAGY LÁSZLÓ, MAJ:  TÓTH CSABA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ- MAN-BOX EXCALIBUR, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: MAN-BOX CHANEL, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ:  GAZÍKOVÁ DAGMAR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 - NATALY BOXRELAY, O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ:  SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DOSPIEVAJÚCICH / YOUTH CLASS

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých  - ENJI PÁLAVA BOX, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ:  KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2 -  QEILA FENDER EDDA, O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ:  HOLECOVÁ DENISA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ- LENNA KRONEBOX, SPKP  4829, 17.12.2014, O: MARDY Z NEMEČANKY, M:  CASEA LAKRONEBOX, CH: NOVÁKOVA BLANKA, MAJ:  KOHÚT MATÚŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz -  PENNY LANE LAC-BOX, SPKP 4809, 27.08.2011, O: CARAVAGGIO MAXIMUS DEUS, M: JULIA KIERSKE USTRONIE, CH: VRABEC ZDENEK, MAJ:  SOPKO MAREK

V2, R.CAC - LUWA EMMA INDIÁNSKY BRLOH, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: XOAR INDIÁNSKYBRLOH, CH: KUŽMA LADISLAV, MAJ:  STAŠÍKOVÁ BLAŽENA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ -   UNICA OPTIMA GRATA, O: OROBIANCO DEL COLLE DELL INFINITO, M: JESSI HENY BOX, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ:  MANIK ĽUBOŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - EVETTE OPTIMA GRATA, O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: UGILIA OPTIMA GRATA, CH: NOVOTNÝ  VÁCLAV, MAJ:  KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

Najlepšia chovateľská stanica: KARMAPA (chov: Vladimír Tomaščík)

 

Najlepší plemenník: BOG BOS Signum Laudis (maj: Ľubomír Perniš)

 

Najkrajší pár psov:   LENNY BOXRELAY & HELLA BOXRELAY,  (maj: Igor Šuňal)

 

CACIB LUČENEC 8. 5. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Tamás Radványi (HU)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BIS Baby 2 -  AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 5.1.2015, O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOB,  BOG 2 - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, Res. CACIB - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 1.9.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB - KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.1.2014, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V2, Res. CAC - CELINE DEL CUORE GRANDE, SPKP 4769, 7.8.2014,  O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA, CH: JOKSIĆ  MIĆA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC – ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.3.2013, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC – DUNO ARGA LÚČ, SPKP 4743, 22.10.2014, O: IMPERO ARGA LUČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 5.5.2014, O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY, CH: PAÁL KAMIL, MAJ: LEPSIKOVA MIROSLAVA

V2, Res. CAC - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.3.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTET JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 – CHELSEY ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5028, 18.10.2015, O: K-2 DI CASA VERNICE, M: GIGI ŽIARIACA HVIEZDA, CH: SINČÁK PAVOL, MAJ: LACOVÁ KRISTÍNA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.3.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ, MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

V2 – QUEILA FENDER EDDA, SPKP 4845, 28.4.2015, O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: HOLECOVÁ DENISA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC – DIANA ARGA LÚČ, SPKP 4744, 22.10.2014, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: HRAČKOVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLAS

V1, CAC, Res. CACIB – LORETA OD IVETKY VEL-OM, ČMKU/BOX/14233/13, 14.3.2013, O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVÁ IVETA, MAJ: KUNCLOVÁ IVETA + PÁRALOVÁ HANA

V2, Res. CAC - EMMANUELA FENDER EDDA, SPKP 4512, 19.9.2013, O: ELASTIC MARCO, M: JORDAN FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - POPELKA OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14823/14, 13.06.2014, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVA IVETA MAJ: KUNCLOVA IVETA

 

CAC LUČENEC 7. 5. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Vladimír Javorčík (SK)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BIS Baby 3 -  AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 5.1.2015, O: EMPORIO Z METABOXU, M: ZOEY MIR-FIŠ, CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých,  BOB, Junior BOG1, BOG1, BIS JUNIOR 1, BIS1, - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

PSY/MALE – TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 1.9.2014, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.8.2013, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: GUBIEN VLADIMÍR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, Víťaz Slovenska - KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.1.2014, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, Víťaz Slovenska - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V2, Res. CAC - CELINE DEL CUORE GRANDE, SPKP 4769, 7.8.2014,  O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA, CH: JOKSIĆ  MIĆA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.9.2013, O: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: STRAKA PATRIK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC – ZOEY MIR-FIŠ, SPKP 4325, 16.3.2013, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TAURA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC – IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.3.2014, O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTET JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS, Víťaz Slovenska mladých - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.3.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ, MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

V2 – QUEILA FENDER EDDA, SPKP 4845, 28.4.2015, O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: HOLECOVÁ DENISA

V3 – MADONA IMER-BOX, SPKP 4900, 9.6.2015, O: DANTE LAKRONEBOX, M: GILDA II. IMER-BOX, CH: HLAVINKA IMRICH, MAJ: KOŽUCH MARTIN

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC – DIANA ARGA LÚČ, SPKP 4744, 22.10.2014, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: HRAČKOVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLAS

V1, CAC – EMMANUELA FENDER EDDA, SPKP 4512, 19.9.2013, O: ELASTIC MARCO, M: JORDAN FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER

 

 

CACIB Nitra 3. 4. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Dr. Gabriela Ridačíková

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 -  FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, O: JIR-PIA PHOENIX, M: DUFFY FROM LAKE CONROE, CH: GRANDEGGER DANIELA, MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - GASPARD CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/15063/15, 28.01.2015, O: XENO DI CASA VERNICE, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: MURLA BOHUMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG1 - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, SPKP 4949, 03.12.2013,  O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V2 -  JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  MAJ: GUBIEN VLADIMIR

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - SAT`ELIT ENISEY, RKF 3525382, 03.01.2013, O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE, M: BOROK`KO GRILIAZH DLYA SAT`ELIT, CH: PRYAMILOVA ANNA, MAJ: LITVINOVA OLGA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V2 - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER, MAJ: KUSÝ PETER

V2, R. CAC - IZZI Z RINGU, CMKU/BOX/14805/14, 21.06.2014, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO, CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - JARA VON DER CALENBERGER PFORTE, CMKU/BOX/14380/13, 21.03.2013, O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: VICHY VON PHOENIX, CH: MOHLE HELMUT, MAJ: KOPAC DANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, BOS - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DUNO ARGA LÚČ, SPKP 4743, 22.10.2014, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

VD2 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - MELIOTH FENDER EDDA, SPKP 4762, 20.11.2014,O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA,  CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R.CACIB - JIM JARMUSH NOSTRUM, PKR.II-117915, 04.03.2014, O: FIOCCO LEO KIERSKIE USTRONIE, M: CAPPUCCINO NOSTRUM, CH: BOGUCKA ANNA, MAJ: OLBRATOWSKI PIOTR

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - JEDNA NA MILION IGOR, PKR.II-120442, 28.10.2013, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGUE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: PLICH PAULINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - VESTA FLOYD FENDER EDDA, PKR.II-123390, 29.08.2015, O: EREMIEL FENDER EDDA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STAPIAK DANIEL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.03.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ,  MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

V2 - QEILA FENDER EDDA, SPKP 4845, 28.04.2015, O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA,  MAJ: HOLECOVÁ DENISA

V3 - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V4 - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - POPELKA OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14823/14, 13.06.2014, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVA IVETA, MAJ: KUNCLOVA IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R.CACIB - FAARIA CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/14531/13, 18.12.2013, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS, CH: HIRESOVA LENKA, MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - UNICA OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14460/13, 13.09.2013, O: OROBIANCO DEL COLLE DELL INFINITO, M: JESSI HENY BOX, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: MANIK ĽUBOŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V2, R. CAC - BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012, O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESSI HENY BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: BINDER VOJTECH

V1, CAC, CACIB, BOS - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14009/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

CACIB Nitra 2. 4. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Jozef Šuster

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - GASPARD CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/15063/15, 28.01.2015, O: XENO DI CASA VERNICE, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: MURLA BOHUMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R.CACIB - JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: GUBIEN VLADIMIR

V2, R.CAC - CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, SPKP 4949, 03.12.2013, O: FINITO DI TIERRA DE BOXERS, M: HEXIMA GINERVA, CH: BOROŠ DJEVI DANIJEL, MAJ: ĽUPTÁK IVAN + KUSÝ PETER

V3 - HERROS RATNOVSKÁ ZÁTOKA, SPKP 3534, 12.01.2009, O: CARLINO FENDER EDDA, M: DEBORA RATNOVSKÁ ZÁTOKA, CH: JANKOVSKÝ JAKUB MAJ: JANKOVSKÝ JAKUB

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, CACIB. BOB. BOG 2 - CASARO DE LA FORZANDANZA, LOE 2082996, 17.12.2011, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: ALEXANDRA DE LA FORZANDANZA, CH: GUIMOYE FRIAS RICARDO, MAJ: SIGNORI PAULO

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - SAT`ELIT ENISEY, RKF 3525382, 03.01.2013, O: DEEP IMPAKT DI CASA VERNICE, M: BOROK`KO GRILIAZH DLYA SAT`ELIT, CH: PRYAMILOVA ANNA, MAJ: LITVINOVA OLGA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK + BIHARYJOVÁ  DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, O: POISON VOM SCHUTZENRAIN, M: ASIA JAMES BOX, CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R.CACIB - IZZI Z RINGU, CMKU/BOX/14805/14, 21.06.2014, O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, M: ISA DE CUERVONEGRO. CH: FAGOŠOVI ROBERT A JANA, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - JARA VON DER CALENBERGER PFORTE, CMKU/BOX/14380/13, 21.03.2013, O: UROSCH VON DER BURG SINGIDUNUM, M: VICHY VON PHOENIX, CH: MOHLE HELMUT, MAJ: KOPAC DANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DUNO ARGA LÚČ, SPKP 4743, 22.10.2014, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL,  MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V2 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - MELIOTH FENDER EDDA, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - REBEL KARMAPA, SPKP 4159, 20.05.2012, O: BENTLEY BIJOU BOX, M: DURGA KARMPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: KOZOVÁ DOMINIKA + PAAL KAMIL

V2, R. CAC - JIM JARMUSH NOSTRUM, PKR.II-117915, 04.03.2014, O: FIOCCO LEO KIERSKIE USTRONIE, M: CAPPUCCINO NOSTRUM, CH: BOGUCKA ANNA, MAJ: OLBRATOWSKI PIOTR

V3 - LUCAS Z LUTILY, SPKP 4648, 05.05.2014, O: REBEL KARMAPA, M: VIVIEN Z LUTILY, CH: PAÁL KAMIL MAJ: LEPSIKOVA MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - FANY DE SALGO´S, SPKP 4990, 06.09.2015, O: CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, M: KARLA ARGA LÚČ, CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA, MAJ: KOVAC BORIS

VN2 - VESTA FLOYD FENDER EDDA, PKR.II-123390, 29.08.2015, O: EREMIEL FENDER EDDA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STAPIAK DANIEL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS  - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: USTINA DI CASA VERNICE, CH: VIKTORIA  POGODINA,  MAJ: KIELKIEWICZ  AGNIESZKA

V2 - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.03.2015, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: JACQUELIN FERRARI BOX, CH: TOCZEK GRZEGORZ MAJ: TOCZEK GRZEGORZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - POPELKA OD IVETKY VEL-OM, CMKU/BOX/14823/14, 13.06.2014, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVA IVETA MAJ: KUNCLOVA IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC -  FAARIA CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/14531/13, 18.12.2013, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS, CH: HIRESOVA LENKA, MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - UNICA OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14460/13, 13.09.2013, O: OROBIANCO DEL COLLE DELL INFINITO, M: JESSI HENY BOX, CH: MANIK ĽUBOŠ, MAJ: MANIK ĽUBOŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - VEGGIE JISUKO, CMKU/BOX/14009/12, 02.10.2012, O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

CACIB Nitra 17. 1. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Sergej Vanža

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 -  UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, SPKP 4979, 14.08.2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: EMMANUELA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA + ZÁBOJNÍK KRISTIAN

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOB, JUNIOR BOG, BOG – 2, JUNIOR BIS - 2  -  NAADAME FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

V2 -  GASPARD CONGO NIGRANS, O: XENO DI CASA VERNICE, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: MURLA BOHUMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB -  KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 -  YOSHI ONO MORAVIA BOX, O: ZAR DE GUEZMAN, M: TEODORA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC -  FIA SELI DOG,  O: CONOR SELI DOG, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ  PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V2 - .NITIKA FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CAYA KARMAPA,  O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - JALUHA FLOYD FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

V2, R.CAC - WASABI OPTIMA GRATA,  O: KIS-BICS HUGO, M: JIR-PIA HIMALAYA, CH: NOVOTNÝ VÁCLAV, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - DOROTKA EWENEMENT,  O: IGNACY EWENEMENT, M: FRANIA EWENEMENT, CH: IWONA MAGDZIARSKA, MAJ: MAGDZIARSKA IWONA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS  -   ELECTRA GLIDE Z METABOXU,  O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU, CH: BRATKO PETR & VLAĎKA, MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC -  DUNO ARGA LÚČ,  O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

V2,  - MELIOTH FENDER EDDA, O: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: BURDOVA DANA + BODNER BERND

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - IZAR FENDER EDDA,  O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC -  BAKÍR PÁLAVA BOX,, O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: JESS HENY BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BIS Veterán – 2 - FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, O: CARLINO FENDER EDDA, M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - ENJI PÁLAVA BOX, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

VN2  -  QEILA FENDER EDDA,  O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: HOLECOVÁ DENISA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC -  DIANA ARGA LÚČ,  O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: HRAČKOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - .DEUTSCH  MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

V2, R.CAC -  POPELKA OD IVETKY VEL-OM, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVA IVETA, MAJ: KUNCLOVA IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - LULU SUUM CUIQUE, O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ: DYJOR JERZY

V2,R.CAC - FAARIA CONGO NIGRANS, O: MITO DO VALE DO LETHES, M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS, CH: HIRESOVA LENKA, MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

V3 - CARMEN ATREI MIJABÁR,  O: BOHUŠ SHAUNIE MIJABÁR, M: IVICA IMER-BOX, CH: BÁRTOVÁ MIROSLAVA, MAJ: BÁRTOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - JEDNA NA MILION ISKRA, O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 -  JOLIEE MADISON`S, O: CALVADOS BOX-STAR, M: GABI MADISON`S, CH: CELLARI MARIUSZ, MAJ: DYJOR JERZY

 

CACIB Nitra 16. 1. 2016

 

Rozhodca/Judge:  Mgr. Jana Janeková

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BIS BABY 3 -  UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: EMMANUELA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA + ZÁBOJNÍK KRISTIAN

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOB,  BOG 2 - NAADAME FENDER EDDA, O: CASARO DE LA FORZADANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF, MAJ: KUSÝ PETER

V2 - GASPARD CONGO NIGRANS, O: XENO DI CASA VERNICE, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: MURLA BOHUMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB - KING KARLOS BOXRELAY, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R.CACIB - JESUS BOXRELAY,  O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: HENEA BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: HUDÁČEK MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - NITIKA FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: BERNADETA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

VD 2 - CELINE DEL CUORE GRANDE,  O: EXTREM DEL CUORE GRANDE, M: IKONA, CH: JOKSIĆ  MIĆA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CAYA KARMAPA,  O: UNKAS KARMAPA, M: PALLAS KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - JALUHA FLOYD FENDER EDDA,  O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, R.CACIB -DOROTKA EWENEMENT, O: IGNACY EWENEMENT, M: FRANIA EWENEMENT, CH: IWONA MAGDZIARSKA, MAJ: MAGDZIARSKA IWONA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS -ELECTRA GLIDE Z METABOXU, O: SIBELIUS DELLA CADORMARE, M: AURORA Z METABOXU, CH: BRATKO PETR & VLAĎKA, MAJ: KOKNA FRANTIŠEK

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, - NEDWED DEL CUORE GRANDE, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, CH: JOKSIC MICA, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DUNO ARGA LÚČ, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: ARANYOSSY GABRIEL

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - IZAR FENDER EDDA,  O: URIEL FENDER EDDA, M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - SIRIUS SPÁLENICE, O: ZOZÓ SÓRSÉT-MENTI, M: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR, CH: REICHBAUER JÁN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - ZOCO KARMAPA,  O: RUS LA FLER  KALASHNIKOV, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 - FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA,  O: CARLINO FENDER EDDA, M: K´CARMELA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - QEILA FENDER EDDA, O: URIEL FENDER EDDA, M: YORKA ZARA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: HOLECOVÁ DENISA

VN 2 - ENJI PÁLAVA BOX, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DIANA ARGA LÚČ, O: IMPERO ARGA LÚČ, M: REGA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: HRAČKOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - POPELKA OD IVETKY VEL-OM, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: DENISA OD IVETKY VEL-OM, CH: KUNCLOVA IVETA, MAJ: KUNCLOVA IVETA

V2  - DEUTSCH  MIR-FIŠ, O: GRIM MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC -  LULU SUUM CUIQUE, O: LAURIN`S BOXER ALIM, M: EVA HANKA SUUM CUIQUE, CH: TERZIĆ VESNA, MAJ: DYJOR JERZY

V2, R.CAC - FAARIA CONGO NIGRANS,  O: MITO DO VALE DO LETHES, M: CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS, CH: HIRESOVA LENKA, MAJ: HIREŠOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC -  JEDNA NA MILION ISKRA,  O: JEDNA NA MILION HEINEKEN, M: ALIBI BOKS MOULIN ROUGE, CH: ZAWISTOWSKI ADAM, MAJ: VOZNÍKOVÁ TÁŇA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 - JOLIEE MADISON`S,  O: CALVADOS BOX-STAR, M: GABI MADISON`S, CH: CELLARI MARIUSZ, MAJ: DYJOR JERZY