www.boxerklub.sk

















 

 

 

VÝROČNÁ VÝSTAVA BOXEROV (CAC / CAJC)

25.8. 2018 Malý Lapáš

 

 

Rozhodcovia:

Bánkúti József, (H) – PSY / MALE

MVDr. Miroslav Fišman, (SK) – SUČKY / FEMALE

 

BOB: BEATING HEART VANBOX

BOS: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA

 

Víťazi roka / Annual Winners:

IDOL Z METABOXU

JAZAR FLOYD FENDER EDDA

BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA

QUENTIN II. KARMAPA

XANTIELA FENDER EDDA

IZZI Z RINGU

ENJI PÁLAVA BOX

BEATING HEART VANBOX

 

Víťazi roka mladých / Annual Junior Winners:

DEMONS IN THE EYES VANBOX

DAKARO OD IVETKY DE CHANEL

SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA

JIR-PIA EM EMALEE

 

Vice - víťazi roka mladých / Annual Junior Vice Winners:

BOLT BOCCA BOX

IRIS DE SALGO´S

UMA THURMAN BOXRELAY

KETTY PÁLAVA BOX

 

JUNIOR GLADIÁTOR: BOLT BOCCA BOX

GLADIÁTOR: FIA SELI DOG

 

Najkrajší pár: UXTREME SPALENICE & UMA FAUSTINA SPALENICE,

 

Test povahy absolvovali:

BOLT BOCCA BOX

FIA SELI DOG

MELIOTH FENDER EDDA

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DAEMON OF ILLUSION MYLLA ELLER, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: ALLA MIA MYLLA ELLER, ch: STRAKA PATRIK, maj: STRAKA PATRIK

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner - DEMONS IN THE EYES VANBOX, o: NADAAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO, ch: VANŽA SERGEJ, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA

V2, Vice - Víťaz roka mladých /Annual Junior Vice - Winner, Junior Gladiátor - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

V 3 - ARES,  o: ETERNO DELLA BARBARIGA, m: DEI MONTECCHI ATENA, ch: PASQUALIN MATTIA, maj: PASQUALIN MATTIA + GRIGGIO ROSSELLA

V 4 - X-MEN BOXRELAY, SPKP 5556, 10.10.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: PENNY LANE LAC-BOX, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ LUBOMÍR

V - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO, ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner - IDOL Z METABOXU, o: YASON OPTIMA GRATA, m: CORTINA Z METABOXU, ch: BRATKO  PETR, maj: PROKEŠOVÁ PETRA + PROKEŠOVÁ PETRA

V2, R. CAC - UXTREME SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + VANOCHOVA KRISTINA

V3 - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY, ch: KINDLMANNOVÁ-SVATKOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK  PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

V2, R. CAC - AMPÓRIO SHANIA DREAM, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ZOEY MIR-FIŠ, ch: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, maj: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKČ, Víťaz roka / Annual Winner - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: STRAKA PATRIK

V2, R. CAC - DRAGO IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + ING. KOVÁŘOVÁ MARTINA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ - ETERNO DELLA BARBARIGA, o: TIBERIO DELLA BARBARICA, m: FANNY DELLA BARBARIGA, ch: LANDO SERGIO, maj: PASQUALIN MATTIA + PASQUALIN MATTIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO´S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

V2, Vice-Víťaz roka mladých / Annual Junior Vice-Winner - UMA THURMAN BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ LUBOMÍR

V3  - ANOBI PRESLAVVA CIVITAS, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: IZZI Z RINGU, ch: DUDÁŠ ANDREJ, maj: CHACHULOVÁ KATEŘINA

V4 - ARROW PRESLAVVA CIVITAS, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: IZZI Z RINGU, ch: DUDÁŠ ANDREJ, maj: DUDÁŠ ANDREJ + HINEROVÁ ALEXANDRA

V - BARBARA KARMAPA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: GOPALA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK  VLADIMÍR, maj: KOVÁČ BORIS

V - UZANIA BOXRELAY, o: ARCO DE RINCOMAR, m: LINDA II BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: JURASKOVA JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CKŠ - UMA FAUSTINA SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + VANOCHOVA KRISTINA

V2, R. CAC - ARWEN CANISLAVIA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDACEK MAREK + PERNIŠ ĽUBOMIR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: HRADSKÝ MAJO

V2, R.CAC - DANA SELI DOG, o: WASHINGTON D.C. SIGNUM LAUDIUS, m: OTILIA ARGA LÚČ, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - KALYPSÓ KARMAPA, o: UGO OD DJEVIJA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner - IZZI Z RINGU, o: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE, m: ISA DE CUERVONEGRO, ch: FAGOŠ RÓBERT A JANA, maj: DUDÁŠ ANDREJ

V2, R. CAC, GLADIÁTOR - FIA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST BABBY - KEVE SZÉPE  NICO, o: RUS LA FLER ARSENAL, m: VENDETTA DI VILLA HUNNICUM, ch: BEDÓ SÁNDOR, maj: KOHÚT MATÚŠ

VN2 - DODGE VIPER MYLLA ELLER, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: ALLA MIA MYLLA ELLER, ch: STRAKA PATRIK, maj: ULMAN LUKÁŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC,  Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner - DAKARO OD IVETKY DE CHANEL, o: SAT ELIT VAN HELSING, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, ch: LANG ANTONÍN, maj: KUNCLOVA IVETA

V2, Vice-Víťaz roka mladých / Annual Junior Vice-Winner - IRIS DE SALGO´S, o: CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, m: AMANDA DE SALGO´S, ch: ĽUPTÁK  IVAN, maj: TURČEKOVÁ PETRA

V3 - GOLDEN ANANAS ROB ROY, o: KLICHKO DI VILLA HUNNICUM, m: GOLDEN ANANAS OXANA, ch: CSEMAN KÁZMÉR, maj: CSEMAN KÁZMÉR

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC,  ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner,  BOS - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER  JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - PATRIK DEL COLLE DELL INFINITO, o: EKO DEL COLLE DELL INFINITO, m: QUAGLIA DEL COLLE DELL INFINITO, ch: TANONI ALESSANDRO, maj: PASQUALIN MATTIA + PASQUALIN MATTIA

V2, R. CAC - MELIOTH FENDER EDDA, o: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: BURDOVA DANA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner - QUENTIN II. KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ - URPANIEL FENDER EDDA, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI  EVA A ZDENĚK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - CHARBIELA FLOYD FENDER EDDA, o: URPANIEL FENDER EDDA, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER

VN 2 - EURO OD IVETKY DE CHANEL, o: SAT´ELIT VAN HELSING, m: POPELKA OD IVETKY VEL-OM, ch: LANG ANTONIN, maj: HUDACEK MAREK + TAN ADRIAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, BEST PF PUPPY - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MGR. MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

N - CORAGGIO-BOX ANABELL, o: ŐRHALMI BENDEGÚZ, m: ŐRHALMI DIVA, ch: KOVÁCS KATALIN, maj: NAGY TIBOR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťazka roka mladých / Annual Junior Winner - JIR-PIA EM EMALEE, CMKU/BOX/16787/18, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JIR-PIA AGLAIA, ch: BOADA PERE  / PICART ANNA, maj: LUKEŠOVÁ MARCELA

V2, Vice-Víťazka roka mladých / Annual Junior Vice-Winner - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V3 - SÓSRÉT-MENTI OMNIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO´S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

V4 - FUTINELA REGATA FENDER EDDA, o: EMILY ARMIDA, m: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HALÁSOVÁ ALEXANDRA

V - CAMERON SUUM CUIQUE, o: HANNIBAL BOXER DEL MAR, m: UMA SUUM CUIQUE, ch: TERZIC VESNA, maj: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN, REICHBAUEROVA KLARA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - CRISTIANA MORAVIA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: ULRIKA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAAS PETER

V2, R. CAC - MIA Z LUTILY, o: REBEL KARMAPA, m: VIVIEN Z LUTILY, ch: PAÁL KAMIL, maj: PAÁL KAMIL

V3 - SAT´ELIT BOX GAME OF LOVE, o: SATELIT DI CASA VERNICE, m: KSENA ZAREVO STEPI, ch: PRYAMILOVA ANNA, maj: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - BOXY LOVING FOREVER, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m:  ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner, BOB - BEATING HEART VANBOX, o: ODINVILLE TASTE OF HONEY, m: NAVAHOS DREAM VANBOX, ch: VANŽA SERGEJ, maj: VANŽA SERGEJ

V2, R. CAC -GWENN PÁLAVA BOX, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V3 - CLAUDIA CARDINALE OD IVETKY DE CHANEL, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, ch: PÁRALOVÁ HANA, maj: KUNCLOVA IVETA

V4 - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DYBOHŮRKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

19. 8. 2018 Bratislava

 

Rozhodca: Firic Peter (SRB)

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN 1 - CARAVAGGIO KARMAPA, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: LAURO RADOVAN

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ASTERIX TERRYTEAM, o: FINN CONGO NIGRANS, m: PHEBEE VON PURGSTALL, ch: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA, maj: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - ATHOS PEDANTE, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: CARMEN HAPPY LIVE BOX, ch: EICHLER PETER, maj: DVORÁKOVÁ PAVLÍNA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA,ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + KRÍŽOVI EVA A ZDENEK

V2, R. CAC - QUENTIN II. KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - CHERATIELA FLOYD FENDER EDDA, o: URPANIEL FENDER EDDA, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: DVORÁKOVÁ PAVLÍNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU, m: C.I.E, C.I.B., ANDRA PÁLAVA BOX,

ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

V2 - CAMERON SUUM CUIQUE, o: HANNIBAL BOXER DEL MAR, m: UMA SUUM CUIQUE, ch: TERZIC VESNA, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - CHANEL PÁLAVA BOX, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: BEILY PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, R.CACIB - FABIENNE PÁLAVA BOX, o: C.I.B.BAKÍR PÁLAVA BOX, m: C.I.B.EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

V2, R.CAC - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DYBOHURKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: CERNÝ JOSEF

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - IMMER VOM KAISERFELSEN, o: YTRIUM VOM KAISERFELSEN, m: BLACK-JOY UDET,

ch: STOBORAN FLORIN & KESZTHELYI ISTVÁN, maj: BERKI GUSTÁV

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC, R.CACIB- DRAGO IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX,ch: ŠINDELÁR MARTIN, maj: ŠINDELÁR MARTIN + KOÁROVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ELIS CZECH JA-KA, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: WANDA CZECH JA-KA, ch: AUTERSKÁ JANA, maj: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CHRISTINE CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA, maj: RENDLOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: HRADSKÝ MARIÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - XENA JISUKO, o: ICH ACTION VOM KATTERFORST, m: ICH ONTARIA JISUKO, ch: SUCHÝ JIRÍ, maj: SUCHÝ JIRÍ

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

18. 8. 2018 Bratislava

 

Rozhodca /Judge: Petkó Csaba (HU)

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC -  ASTERIX TERRYTEAM, O: FINN CONGO NIGRANS M: PHEBEE VON PURGSTALL

CH: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA MAJ: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

VN 1 - ATHOS PEDANTE, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: CARMEN HAPPY LIVE BOX, ch: EICHLER PETER, maj: DVORÁKOVÁ PAVLÍNA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, R.CACIB - QUENTIN II. KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA

V2, R.CAC - URPANIEL FENDER EDDA, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + KRÍŽOVI EVA A ZDENEK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - CHERATIELA FLOYD FENDER EDDA, o: URPANIEL FENDER EDDA, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: DVORÁKOVÁ PAVLÍNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU, m: C.I.E, C.I.B., ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

VD 2 - CAMERON SUUM CUIQUE, o: HANNIBAL BOXER DEL MAR, m: UMA SUUM CUIQUE, ch: TERZIC VESNA, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - CHANEL PÁLAVA BOX, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: BEILY PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - ENJI PÁLAVA BOX, o: CH STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: C.I.B. ANDRA PÁLAVA BOX,

ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

V2, R.CAC - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DYBOHURKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: CERNÝ JOSEF

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - DRAGO IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁR MARTIN, maj: ŠINDELÁR MARTIN + KOÁROVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R.CACIB - CHRISTINE CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA, maj: RENDLOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: HRADSKÝ MARIÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - XENA JISUKO, o: ICH ACTION VOM KATTERFORST, m: ICH ONTARIA JISUKO, ch: SUCHÝ JIRÍ, maj: SUCHÝ JIRÍ

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

8. 7. 2018 Veľká Ida

 

Rozhodca / Judge: Firic Peter (SRB)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GOANEL HUGO FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA,

ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: SINICYN SERGEJ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - IMMER VOM KAISERFELSEN, oO: YTRIUM VOM KAISERFELSEN, m: BLACK-JOY UDET,

ch: KESZTHELYI&STOBORAN ISTVAN&FLORIN, maj: BERKI GUSTAV

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA,

maj: SÝKOROVÁ ANNA

V2, R. CAC - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY,

ch: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - MOCCO MIR-FIŠ, o: ELO MIR-FIŠ, m: TESSA MIR-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TOMKOVÁ MILICA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - UNIQUE IMER-BOX, o: BRUNELLO HERKIMER, m: LINDA IMER BOX, ch: HLAVINKA IMRICH, maj: MANIK MATUS + DEMEKOVA MARIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - KALYPSÓ KARMAPA, o: UGO OD DJEVIJA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB - BRACHETTO HERKIMER, o: HOPKINS NOSTRUM, m: NADJA OPTIMA GRATA,

ch: GIEROŃ DOROTA, maj: GIEROŃ DOROTA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB BOG3 - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SÓSRÉT-MENTI OMNIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO'S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

V2 - TESSY IMER-BOX, o: HOPKINS NOSTRUM, m: LINDA IMER-BOX, ch: HLAVINKA  IMRICH, maj: HLAVINKA IMRICH

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - CHANEL PÁLAVA BOX, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: BEILY PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

7. 7. 2018 Veľká Ida

 

Rozhodca /Judge: Ing. Jaroslav Matyáš

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GOANEL HUGO FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA,

ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: SINICYN SERGEJ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - IMMER VOM KAISERFELSEN, o: YTRIUM VOM KAISERFELSEN, m: BLACK-JOY UDET, ch: KESZTHELYI&STOBORAN ISTVAN&FLORIN, maj: BERKI GUSTAV

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA,

maj: SÝKOROVÁ ANNA

V2, R. CAC - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY,

ch: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VD 1 - MOCCO MIR-FIŠ, o: ELO MIR-FIŠ, m: TESSA MIR-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TOMKOVÁ MILICA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA,maj: HRADSKÝ MAJO

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

VD 1 - KALYPSÓ KARMAPA, o: UGO OD DJEVIJA, m: URTICA KARMAPA ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB -      BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

10. 6. 2018 Nitra

 Rozhodca /Judge : Jozef Šuster

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN. 1 - GUARDIAN ANGEL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA,m: EMMANUELA FENDER EDDA,ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,maj: HRADSKÝ MARIÁN + GONZALES MARIO

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CHIANTI CONGO NIGRANS,o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO,m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,maj: HIREŠOVÁ MARTINA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - WILLI JISUKO, o: ICH MAYK JISUKO, m: MCH VEGGIE JISUKO, ch: SUCHÝ JITÍ,maj: SUCHÝ JITÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, Res.CACIB - ARCHANGEL FENDER EDDA,o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JANA A JOZEF,maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GARGATIELA FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA,m: EMMANUELA FENDER EDDA,

ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,maj: HRADSKÝ MARIÁN + PIRKIG GAIRETT&JENNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB - JIR-PIA EM EMALEE,o: G´M DE BELLEMANIE,m: JIR-PIA AGLAIA, ch: BOADA PERE & PICART ANNA, maj: LUKEŠOVÁ MARCELA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - ELSA VOM SCHWALBENSTEIN, o: FERARRI VOM GERMAN DREAM, m: HARPUNE VOM PFAUENTHRON, ch: ALZINGER SYLVRUN-RENATE,maj: VAPOCHOVÁ KRISTINA + FENDL HEINZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - BEATING HEART VANBOX, o: ODINVILLE TASTE OF HONEY, m: VANBOX NAVAHOS DREAM, ch: VANŽA SERGEJ,maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

V2, Res.CAC- ENJI PÁLAVA BOX, o: CH STORM GYMNEMA SYLVESTRE,m: C.I.B. ANDRA PÁLAVA BOX,

ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JITÍ

V3 - GWENN PÁLAVA BOX, o: CH VERDI OPTIMA GRATA,m: C.I.E., C.I.B. ANDRA PÁLAVA BOX,

ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JITÍ

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GAMIEL BRISKET FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA,m: EMMANUELA FENDER EDDA,ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,maj: HRADSKÝ MARIÁN + SCHOENBERGER KRIS&MORIAH

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - COUNTING STARS VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: ROSE CAPA NEGRA,

ch: VANŽA SERGEJ,maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN,m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA,maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 -  GHEDORIAH FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, M: EMMANUELA FENDER EDDA,

ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,maj: HRADSKÝ MARIÁN + MCINTOSH MIRANDA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC -CHRISTINE CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO,m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,maj: RENDLOVÁ MARTINA

V2 - AMBRA Z TERRONSKÉ, o: XANDER OPTIMA GRATA,m: RITA HENY BOX, ch: ERNYGEROVÁ IRENA,maj: MICHÁLKOVÁ MARIE + DRGOP MATÚŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R.CACIB - XENA JISUKO, o: ICH ACTION VOM KATTERFORST, m: ICH ONTARIA JISUKO,

ch: SUCHÝ JITÍ,maj: SUCHÝ JITÍ

V2, R.CAC -UMA FAUSTINA SPÁLENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE,m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JÁN,maj: VAPOCHOVÁ KRISTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - KATA MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ,m: TAURA MIR-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV,maj: TELEKOVÁ EVA

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

9. 6. 2018 Nitra

 Rozhodca/Judge FIALA RADIM

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CHIANTI CONGO NIGRANS,o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO,m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,maj: HIREŠOVÁ MARTINA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA,o: G´M DE BELLEMANIE,m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA,maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, R.CACIB - ARCHANGEL FENDER EDDA,o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA,m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JANA A JOZEF,maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

VD 1 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, ch: JOKSIC MICA,maj: VAPOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA,m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - JIR-PIA EM EMALEE, o: G´M DE BELLEMANIE,m: JIR-PIA AGLAIA, ch: BOADA PERE & PICART ANNA,maj: LUKEŠOVÁ MARCELA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - ELSA VOM SCHWALBENSTEIN, o: FERARRI VOM GERMAN DREAM,m: HARPUNE VOM PFAUENTHRON, ch: ALZINGER SYLVRUN-RENATE,maj: VAPOCHOVÁ KRISTINA + FENDL HEINZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - GWENN PÁLAVA BOX, o: CH VERDI OPTIMA GRATA,m: C.I.E., C.I.B. ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA maj: KOSTELECKÝ JITÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, R.CACIB - ENJI PÁLAVA BOX, o: CH STORM GYMNEMA SYLVESTRE,m: C.I.B. ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JITÍ

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC -  BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN,m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA,maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA,m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR,o: URIEL FENDER EDDA,m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA,maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB - BARBARA KARMAPA, o: NAADAME FENDER EDDA,m: GOPALA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,maj: KOVÁČ BORIS

V2 - AMBRA Z TERRONSKÉ,o: XANDER OPTIMA GRATA, m: RITA HENY BOX, ch: ERNYGEROVÁ IRENA, maj: MICHÁLKOVÁ MARIE + DRGOP MATÚŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1 - UMA FAUSTINA SPÁLENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE,m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JÁN, maj: VAPOCHOVÁ KRISTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - ELBA DEL COLLE DELL´INFINITO, o: ULM DEL COLLE DELL´INFINITO,m: FARIDA DEL COLLE DELL´INFINTO, ch: TANONI ALESSANDRO, maj: MÜLLEROVÁ MARIA + KOKNA FRANTISEK

V2, R. CAC - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA,m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,maj: HRADSKÝ MARIÁN

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

8. 6. 2018 Nitra

 Rozhodca/Judge MATYÁŠ JAROSLAV, SK

 

DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R.CACIB -  WILLI JISUKO,o: ICH MAYK JISUKO,m: MCH VEGGIE JISUKO, ch: SUCHÝ JITÍ,maj: SUCHÝ JITÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA,o: G´M DE BELLEMANIE,m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA,maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CACURPANIEL FENDER EDDA,o: ACTION VOM KATTERFORST,m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA,maj: KUSÝ PETER + KTÍŽOVI EVA A ZDENĚK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR,o: URIEL FENDER EDDA,m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA,maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - JIR-PIA EM EMALEE, o: G´M DE BELLEMANIE,m: JIR-PIA AGLAIA, ch: BOADA PERE & PICART ANNA,maj: LUKEŠOVÁ MARCELA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - FABIENNE PÁLAVA BOX,o: C.I.B.BAKÍR PÁLAVA BOX,m: C.I.B.EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JITÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB - ENJI PÁLAVA BOX, o: CH STORM GYMNEMA SYLVESTRE,m: C.I.B. ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JITÍ

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - CHERMES FLOYD FENDER EDDA, o: URPANIEL FENDER EDDA, M: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,maj: HRADSKÝ MARIÁN + KARLTON E.DYE

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

VD 1 - BUKI J.A.L. SANDOW, o: SASS SUUM CUIQUE,m: ANKA Z BISKUPOVA DVORA, ch: LYSÁKOVI J. + A.,maj: MICHÁLKOVÁ MARIE + DRGOP MATÚŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB - AMBRA Z TERRONSKÉ,o: XANDER OPTIMA GRATA,m: RITA HENY BOX, ch: ERNYGEROVÁ IRENA,maj: MICHÁLKOVÁ MARIE + DRGOP MATÚŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC- XENA JISUKO, o: ICH ACTION VOM KATTERFORST,m: ICH ONTARIA JISUKO, ch: SUCHÝ JITÍ,maj: SUCHÝ JITÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - XANTIELA FENDER EDDA,o: NAADAME FENDER EDDA,m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,maj: HRADSKÝ MARIÁN

V2, R.CAC - ELBA DEL COLLE DELL´INFINITO,o: ULM DEL COLLE DELL´INFINITO,m: FARIDA DEL COLLE DELL´INFINTO, ch: TANONI ALESSANDRO,maj: MÜLLEROVÁ MARIA + KOKNA FRANTIŠEK

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA CAC / CAJC

19.5. 2018  TLMAČE

 

Rozhodcovia /Judges:

Jaromír Špicera (SK) – PSY / MALE

Zdzislaw Wajman (H) – SUKY / FEMALE

 

BOB: RUS LA FLER ARSENAL

BOS: UMA THURMAN BOXRELAY

 

Mr.BOXER: RUS LA FLER ARSENAL

Miss BOXER: UMA THURMAN BOXRELAY

 

Kluboví víťazi:

IVAN ŽIARIACA HVIEZDA

RUS LA FLER ARSENAL

IZZI Z RINGU

ENJI PÁLAVA BOX

 

Kluboví víťazi mladých:  

IDOL Z METABOXU

CHIANTI CONGO NIGRANS

UMA THURMAN BOXRELAY

CRISTIANA MORAVIA BOX

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - CEZAR KARMAPA, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA,  m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BELICOVÁ NATÁLIA

VN2 - CARAMBOL SANVITA, o: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE,  m: MAFIA SANVITA, ch: POGODNINA VIKTORIA,  maj: ZAPOROWSKA ZOFIA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1, BEST PUPPY - X-MEN BOXRELAY, o: JESUS BOXRELAY,  m: PENNY LANE LAC-BOX, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

VN2 - LEÉH-BOX BALDOMERO, o: RUS LA FLER ARSENAL,  m: LEÉH-BOX VANGY, ch: KUNA PÉTER,  maj: GOMBOS ZSOLT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH - IDOL Z METABOXU, o: YASON OPTIMA GRATA,  m: CORTINA Z METABOXU, ch: BRATKO PETR,  maj: BRATKO PETR + PROKEŠOVÁ PETRA

V2 - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS,  m: FAKI Z FRANKOVKY, ch: KINDLMANNOVÁ IVANA,  maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

V3 - BOLT BOČKŠA BOX, o: ELIO GARBEIN,  m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA,  maj: SÝKOROVÁ ANNA

V4 - SANGREAL BOX VERSAILLES, o: URAGANO DEA ROČKŠA COSTANZA,  m: SANGREA BOX FLOW, ch: CSIA GABRIELLA,  maj: BALÁZS MALOVECZ

V - EROS IMPRESSIA-BOX, o: BANDOLERO Z METABOXU,  m: BUČKŠI IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁŘ MARTIN,  maj: NÉMETH ERNEST

V - VERDI GIUSEPPE BOXRELAY, o: EKO DEL COLLE DELL´INFINITO,  m: IMAGE BOXRELAY, ch: PERNIŠ  ĽUBOMÍR,  maj: KUSÝ PETER + HROMADKA VLADIMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍŤAZ  - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA,  m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL,  maj: KOVÁČ BORIS

V2,  R.CAC - UXTREME SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE,  m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN,  maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

V3 - UREUS II.KARMAPA, o: DUQUE DE LOERMO,  m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

D -  NO FEAR Z RINGU, o: EMIL VOM AUFWIND,  m: BESTIA Z RINGU, ch: FAGOŠ ROBERT,  maj: PAŠKOVÁ PETRA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - BLACK BANDIT HONOR MARSA, o: TRANDUL KOROL IZ MIRA ANDZELIKI,  m: HONORATA INWAZJA MOCY, ch: WLAŻLAK  ROBERT,  maj: WLAŻLAK ROBERT

V2, R.CAC - ZOLBOO MORAVIA BOX, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO,  m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA,  maj: LENGYELOVÁ JANA

V3 - SONY BOXRELAY, o: KING KARLOS BOXRELAY,  m: JENEFRY Z LUTILY,  ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V4 - BUKI J.A.L. SANDOW, o: SASS SUUM CUIQUE,  m: ANKA Z BISKUPOVA DVORA, ch: J. + A.  LYSÁKOVI,  maj: DRGOŇ MATÚŠ + MICHÁLKOVÁ MARIE

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - BIG BOS Signum Laudis, o: HASHISH VON JESS BOX,  m: UMBRIA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN,  maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ - GASPARD CONGO NIGRANS, o: XENO DI CASA VERNICE,  m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,  maj: MURLA BOHUMÍR

V2,  R.CAC – PRINCE BRUNO BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS,  m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V3 - JOLLY JOKER BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS,  m: HENEA BOXRELAY, ch: ĽUBOMÍR PERNIŠ,  maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - JESUS BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS,  m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  maj: HUDÁČEK MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH, MISS BOXER, BOS - UMA THURMAN BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR,  m: LINDA II. BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2 - C.D.DODA HONOR MARSA, o: BLACK BANDIT HONOR MARSA,  m: DELLA MONTE KLIO PIACENZA, ch: ROBERT  WLAZLAK,  maj: WLAŻLAK ROBERT

V3 - BARBARA KARMAPA, o: NAADAME FENDER EDDA,  m: GOPALA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: KOVÁČ BORIS

V4 - KIWI KETT BOX, o: ELIO GARBEIN,  m: LAVINIA DELLA GENS CLODIA, ch: WROBEL ROBERT,  maj: WROBEL ROBERT

V - AMBRA Z TERRONSKÉ,, o: XANDER OPTIMA GRATA,  m: RITA HENY BOX, ch: ERNYGEROVÁ IRENA,  maj: DRGOŇ MATÚŠ + MICHÁLKOVÁ MARIE

V - ARROW PRESLAVVA CIVITAS, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS,  m: IZZI Z RINGU, ch: DUDÁŠ ANDREJ,  maj: DUDÁŠ ANDREJ + HINEROVÁ ALEXANDRA

V - ARWEN CANISLAVIA, o: NAADAME FENDER EDDA,  m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK,  maj: HUDÁČEK MAREK + PERNIŠ ĽUBOMIR

V - CHIARA CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO,  m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: DIVIS RADDY,  maj: DIVIS RADDY + DIVIS IRENA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - SLAVENA  KARMAPA, o: ELIO GARBEIN,  m: PARVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL

V2, R.CAC - UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE,  m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN,  maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN

VD3 - SOFIA KARMAPA, o: ELIO GARBEIN,  m: PÁRVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: ŠTEGENA JÁN + ŠTEGENOVÁ JARMILA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - ELBA DEL COLLE DELL´INFINITO, o: ULM DEL COLLE DELL´INFINTO,  m: FARIDA DEL COLLE DELL´INFINITO, ch: TANONI ALESSANDRO,  maj: MÜLLEROVA MARIA + KOKNA FRANTISEK

V2, R.CAC - ORNELA II.KARMAPA, o: JIR PIA PHOENIX,  m: PÁRVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V3 - RITA MEY BOXRELAY, o: ACTION VOM KATTERFORST,  m: IMAGE BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V4 - BESSIE VR - BOX, o: HARWEY II. BOXRELAY,  m: ZZ TOP VR - BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR,  maj: TLČINA GABRIEL

V - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ,  m: TAURA MI-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV,  maj: TELEKOVÁ EVA

VD - LINDA II BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS,  m: HELLA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR,  maj: ŠIPEKI LADISLAV

VD - SAMANTHA ZA III MOSTAMI, o: DANTE LAKRONEBOX,  m: BAVARIA SIGNUM LAUDIS, ch: TLČINA GABRIEL,  maj: BOROŠOVÁ PATRÍCIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - KALYPSÓ KARMAPA, o: UGO OD DJEVIJA,  m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍŤAZ - IZZI Z RINGU, o: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE,  m: ISA DE CUERVONEGRO, ch: FAGOŠOVI ROBERT A JANA,  maj: DUDÁŠ ANDREJ

V2, R.CAC - YOSHI ONO MORAVIA BOX, o: ZAR DE GUEZMAN,  m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA,  maj: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

V3 - FIA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG,  m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL,  maj: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

V4 -  FORTUNA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG,  m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL,  maj: BÍRÓ PAVOL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, KLUBOVÝ VÍŤAZ VETERÁNOV - TRÓJA II INDIÁNSKY BRLOH, o: NAVARO DEL CUORE GRANDE,  m: RAFALE INDIÁNSKY BRLOH, ch: KUŽMA LADISLAV,  maj: KUŽMA LADISLAV

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - COOPER INDIÁNSKY BRLOH, o: WATWALD MUNCH,  m: KLOWSBERRY AWEA, ch: KUŽMA LADISLAV,  maj: KUŽMA LADISLAV

VN2 - CAPTAIN MORGAN KARMAPA, o: BEKS DEL CABEZO DE LA JARA,  m: URTICA KARNAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: DUBOBEC TIBOR

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1 - GOLDEN ANANAS ROB ROY, o: KLICHKO DI VILLA HUNNICUM,  m: GOLDEN ANANAS OXANA, ch: CSEMAN KÁZMÉR,  maj: CSEMAN KÁZMÉR

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH - CHIANTI CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO,  m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,  maj: HIREŠOVÁ MARTINA

VD2 - AL CAPONE KARMAPA, o: ZAR DE GUEZMAN,  m: YANKA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + HRICIK IVAN

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - ROLLS-ROYS KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA,  m: MORGANA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍŤAZ ZLATÝ PES, MR. BOXER, BOB - RUS LA FLER ARSENAL, o: RUS LA FLER SICARIO,  m: RUS LA FLER MATRESHKA, ch: ANDRIANOVA LIUDMILA,  maj: BEDŐ SÁNDOR

V2, R.CAC - QUENTIN II.KARMAPA,, o: ZOCO KARMAPA,  m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ - BARNABY PAULLA GANG, o: HANNIBAL OPTIMA GRATA,  m: ACTON LADY PAULLA GANG, ch: ZŮBKOVÁ PAVLA,  maj: ZŮBKOVÁ PAVLA + HILŠEROVÁ ADÉLA

V2, R.CAC - CYRYL EWENEMENT, PKR.II-126120, 11.05.2016, o: ELGRANDO VAVONABOX,  m: DOROTKA EWENEMENT, ch: MAGDZIARSKA IWONA,  maj: CIECHULSKI ANDRZEJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST BABY - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA,  m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA,  maj: MLYNKOVÁ LENKA

VN2 - KEVE SZÉPE MARZIA, o: RUS LA FLER ARSENAL,  m: KATANA DI VILLA HUNNICUM, ch: BEDŐ SÁNDOR,  maj: BEDŐ SÁNDOR

VN3 - CRISTAL KARMAPA, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA,  m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH  - CRISTIANA MORAVIA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA,  m: ULRIKA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA,  maj: HAÁS PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - MIA Z LUTILY, o: REBEL KARMAPA,  m: VIVIEN Z LUTILY, ch: PAÁL KAMIL,  maj: GORDULIČOVÁ SILVIA

V2, R.CAC - OREA SIGNUM LAUDIS, o: URAM SIGNUM LAUDIS,  m: HOLIDAY DEL COLLE DELL INFINITO, ch: HLADÍK DUŠAN,  maj: HLADÍK DUŠAN

V3 - OLIVIA MIR FIŠ, o: VALDO MIR FIŠ,  m: YESSICA MIR FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV,  maj: FIŠMAN MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - ELSA VOM SCHWALBENSTEIN, o: FERRARI GERMAN DREAM,  m: HARPUNE VOM PFAUENTHRON, ch: ALZINGER SYLVRUN-RENATE,  maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

V2, R.CAC - IRON MAIDEN CANIS LUDENS, o: OUTLAW DO VALE DO LETHES,  m: DELISSA GARBEIN, ch: SUDOVA MARKETA,  maj: JESSENITSCHNIG CORNELIA

V3 - FABIENNE PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX,  m:  EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,  maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V4 - LINDA IMER -BOX, o: CAPONE KARMAPA,  m: EYA IMER-BOX, ch: HLAVINKA IMRICH,  maj: HLAVINKA IMRICH

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ - GWENN PÁLAVA BOX,, o: VERDI OPTIMA GRATA,  m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,  maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍŤAZ - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE,  m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA,  maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2, R.CAC - GEORGINA CONGO NIGRANS, o: XENO DI CASA VERNICE,  m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,  maj: HIREŠOVÁ MARTINA

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

13. 5. 2018 Lučenec

 Rozhodca: Kórozs András (H)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GAMIEL BRISKET FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + SCHOENBERGER KRIS & MORIAH

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO,

ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - WICK KRONEBOX, o: CHICO KRONEBOX, m: LIMEE INDIÁNSKY BRLOH, ch: NOVÁKOVÁ BLANKA maj: ADÁMEK MARCEL

V2 - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj.: SÝKOROVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ZECHIEL FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: PANCIA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1- DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA,

ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOG1, BIS Junior 2 - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO'S, ch: BÍRÓ IMRE,  maj: BÍRÓ IMRE

V2 - BARBARA KARMAPA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: GOPALA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: KOVÁČ BORIS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GUARDIAN ANGEL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + GONZALES MARIO

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG3- BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ROLLS-ROYS KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: MORGANA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - QUENTIN II.KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA,

ch: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - FILANTROPICA VOM KAISERFELSEN, o: ARKO DE RINCOMAR, m: EMMA DEL COLLE  DELL'INFINITO, ch: STOBORAN FLORIN, maj: RODZEŃ MATEUSZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - BB LOVING FOREVER, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

12. 5. 2018 Lučenec

 Rozhodca: Miroslav Václavík (CZ)

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GAMIEL BRISKET FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA,ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + SCHOENBERGER KRIS & MORIAH

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO,

ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

VD 1 - IMMER VOM KAISERFELSEN, o: YTRIUM VOM KAISERFELSEN, m: BLACK-JOY UDET,

ch: KESZTHELYI&STOBORAN ISTVAN&FLORIN, maj: BERKI GUSTAV

VD  - WICK KRONEBOX, o: CHICO KRONEBOX, m: LIMEE INDIÁNSKY BRLOH, ch: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: ADÁMEK MARCEL

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA,o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

VD 1 -  ZECHIEL FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: PANCIA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA,

ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO'S, ch: BÍRÓ  IMRE maj: BÍRÓ IMRE

V2 - BARBARA KARMAPA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: GOPALA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: KOVÁČ BORIS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG1, BIS2 - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA,

m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO

VD 2 - SOFIA KARMAPA, o: ELIO GARBEIN, m: PÁRVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠTEGENA JÁN + ŠTEGENOVÁ JARMILA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ULLA JAMES BOX, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, ch: KUSÝ PETER, 

maj: KUSÝ PETER

V2 - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - GUARDIAN ANGEL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + GONZALES MARIO

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1 - X-ONE KARMAPA, o: CAPONE KARMAPA, m: ANASTÁZIA KARMAPA, ch: TOMÁŠČÍK VLADIMÍR, 

maj: BAĎUROVÁ LUBOMIRA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1 - PANOS KARMAPA, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: HANUŠNIAK MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

VD 1 - URPANIEL FENDER EDDA, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA,

ch: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA,

ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - FILANTROPICA VOM KAISERFELSEN, o: ARKO DE RINCOMAR, m: EMMA DEL COLLE DELL'INFINITO, ch: STOBORAN FLORIN, maj: RODZEŃ MATEUSZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - BB LOVING FOREVER, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

8. 4. 2018 Nitra

 

Rozhodca: ErdösLászló, HU

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO,

ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - EROS IMPRESSIA-BOX, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: BUCCI IMPRESSIA-BOX,

ch: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: NÉMETH ERNEST

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC -  ZECHIEL FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: PANCIA FENDER EDDA,

ch: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CHRISTINE CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, m: ESPRIT CONGO NIGRANS,ch: HIREŠOVÁ LENKA, maj: RENDLOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG2 - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - HOLLY SELI DOG, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL,

maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - JEFF PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: ČERNÝ JOSEF

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS, Junior BOG1 - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

V2 - ASTERIX TERRYTEAM, o: FINN CONGO NIGRANS, m: PHEBEE VON PURGSTALL, ch: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA, maj: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - FOREST PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB - URPANIEL FENDER EDDA, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SÓSRÉT-MENTI OMNIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO'S, ch: BÍRÓ IMRE,

maj: BÍRÓ IMRE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CRISTIANA MORAVIA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: ULRIKA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAÁS PETER

V2, R. CAC - BB LOVING FOREVER, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU,

ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ,  maj: ČERNÝ JOSEF

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX,

ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

7. 4. 2018 Nitra

 

Rozhodca: Boroš Đevi Danijel, RS

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO,

ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, M: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - UXTREME SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ZECHIEL FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: PANCIA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - UMA FAUSTINA SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE,ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN

V2 - CHRISTINE CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,  maj: RENDLOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - HOLLY SELI DOG, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - JEFF PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA maj: ČERNÝ JOSEF

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOG 1, BIS Junior 1 - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA,  maj: MLYNKOVÁ LENKA

V2 - ASTERIX TERRYTEAM, o: FINN CONGO NIGRANS, m: PHEBEE VON PURGSTALL, ch: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA, maj: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - PANOS KARMAPA, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: HANUŠNIAK MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - FOREST PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA,

ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2, R. CAC - QUENTIN II.KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR,  maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA,

ch: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SÓSRÉT-MENTI OMNIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO'S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC -  CRISTIANA MORAVIA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: ULRIKA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAÁS PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

NÁRODNÁ VÝSTAVA

18. 2. 2018 BRATISLAVA

 

Rozhodca/Judge: HAVELKA TIBOR, SK

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - WILLI JISUKO, o: ICH MAYK JISUKO, m: MCH VEGGIE JISUKO, ch: SUCHÝ JIRÍ, maj: SUCHÝ JIRÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, BOB, VS 2018 - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA,  maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1 - QUENTIN II. KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR,

maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB, VSM 2018IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - CHANEL PÁLAVA BOX, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: BEILY PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH

V2, R. CAC - BB LOVING FOREVER, o: OZREN V.D. BURG SINGIDUNUM, m: C.I.B.USTINELLA Z UNGELTU,

ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - AB LOVING FOREVER, o: C.I.B. CH IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: C.I.B. C.I.E. CH USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1 - ALEXANDRA LOVING FOREVER, o: C.I.B.IN VIVO SCHIWA"S IMPERIUM, m: C.I.B.USTINELLA Z UNGELTU,ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLOROVÁ JANA

VD 2 - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DYBOHURKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: CERNÝ JOSEF

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, BOS, VS 2018- ENJI PÁLAVA BOX, o: CH STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: C.I.B. ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

 

DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

VD 1 - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINCÁK PAVOL, maj: KOVÁC BORIS

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE,

ch: GRANDEGGER DANIELA, maj: ZACHOVALOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - BRAD Z VE-KLED, o: IDOL ZLATÁ HEMA, m: BRIA PÁLAVA BOX, ch: NOVOTNÝ DAVID, maj: NOVOTNÝ DAVID

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

VN 1 - ANOBI PRESLAVA CIVITAS, o: SIGNUM LAUDIS, m: IZZI Z RINGU, ch: DUDÁŠ ANDREJ, maj: CHLACHULOVÁ KATERINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, VSM 2018 - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA,  maj: HRADSKÝ MARIÁN + ŠUSTEROVÁ DOMINIKA

VD 2 -  CHRISTINE CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, m: ESPRIT CONGO NIGRANS,

ch: HIREŠOVÁ LENKA,  maj: RENDLOVÁ MARTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - XENA JISUKO, o: ICH ACTION VOM KATTERFORST,  m: ICH ONTARIA JISUKO, ch: SUCHÝ JIRÍ,

maj: SUCHÝ JIRÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

VD 1 - DEWI HÉBÉ BOX, o: ALBERO DEMIRANTXITO m: BEXX HÉBÉ BOX, ch: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

11. 2. 2018 Nitra

 

Rozhodca: RadványiTamás (H)

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BIS minorpuppy 2 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO, ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

V2 - EROS IMPRESSIA-BOX, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: BUCCI IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: NÉMETH ERNEST

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

V2, R. CAC - UXTREME SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN,  maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - PRINCE BRUNO BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + HORVÁTH DUŠAN

V2, R. CAC - KERON MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MIR-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: ŠAKOVÁ STANISLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - MADOG BOXRELAY, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: PENNY LANE LAC-BOX, ch: PERNIŠ  ĹUBOMÍR, maj: GUTWIRTHOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

N - BARBARA KARMAPA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: GOPALA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: KOVÁČ BORIS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO'S, ch: BÍRÓ  IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

V2 - UMA FAUSTINA SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ULLA JAMES BOX, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, ch: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG3 - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO

V2, R. CAC, R. CACIB - ELBA DEL COLLE DELL´INFINITO, o: ULM DEL COLLE DELL´INFINTO, m: FARIDA DEL COLLE DELL´INFINITO, ch: TANONI ALESSANDRO, maj: MÜLLEROVA MARIA + KOKNA FRANTISEK

V3 - RITA MEY BOXRELAY, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMAGE BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ  ĽUBOMÍR

V4 - DEWI HÉBÉ BOX, o: ALBERO DEMIRANTXITO, m: BEXX HÉBÉ BOX, ch: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC -MARYS-BOX AFERKA, o: URAM SIGNUM LAUDIS, m: LEEH-BOX SLICZNA, ch: GWÓŹDŹ MARIA maj: GWÓŹDŹ MARIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC -YOSHI ONO MORAVIA BOX, o: ZAR DE GUEZMAN, m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ASTERIX TERRYTEAM, o: FINN CONGO NIGRANS, m: PHEBEE VON PURGSTALL, ch: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA, maj: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ROLLS-ROYS KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, M: MORGANA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL

V2, R. CAC - TREVOR SANVITA, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: DIADEMA SANVITA, ch: KRAVETS ANATOLIY, maj: CHERNENKO OLENA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - QUENTIN II.KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

V2, R. CAC - NEDWED DEL CUORE GRANDE, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, ch: JOKSIC MICA, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + JOKSIC MICA, JOKSIC MICA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - FUTINIELA REGATA FENDER EDDA, o: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, m: EMILY ARMIDA,

ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HALÁSOVÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CRISTIANA MORAVIA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: ULRIKA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAÁS PETER

V2 - IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - BB LOVING FOREVER, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ESTIE HÉBÉ BOX, o: G`M DE BELLEMANIE, m: BEXX HÉBÉ BOX, ch: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - GWENN PÁLAVA BOX, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2, R. CAC - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - PRESENT FOR ME SANVITA, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA, m: USTINA DI CASA VERNICE,ch: POGODINA  VIKTORIA, maj: CHERNENKO OLENA

V2, R. CAC - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

10. 2. 2018 Nitra

 Rozhodca: Sergej Vanža

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - PREDATOR Z RINGU, o: BALROG Z RINGU, m: IBERIA Z RINGU, ch: FAGOŠ ROBERT maj: ČERASOVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - UXTREME SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

V2, R. CAC - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - PRINCE BRUNO BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + HORVÁTH DUŠAN

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - MADOG BOXRELAY, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: PENNY LANE LAC-BOX, ch: PERNIŠ  ĹUBOMÍR maj: GUTWIRTHOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - CALAMITY MYLLA ELLER, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: LAMYA JAMES BOX, ch: STRAKA PATRIK, maj: STRAKA PATRIK + NECHVÁTAL ROMAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - BARBARA KARMAPA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: GOPALA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR maj: KOVÁČ BORIS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO'S, ch: BÍRÓ  IMRE maj: BÍRÓ IMRE

V2 - UMA FAUSTINA SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - XANTIELA FENDER EDDA, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA maj: HRADSKÝ MAJO

V2, R. CAC - XENA JISUKO, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: ONTARIA JISUKO, ch: SUCHÝ JIŘÍ, maj: SUCHÝ JIŘÍ

V3 - SAMANTHA ZA III MOSTAMI, o: DANTE LAKRONEBOX, m: BAVARIA SIGNUM LAUDIS, ch: TLČINA GABRIEL, maj: BOROŠOVÁ PATRÍCIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - RITA MEY BOXRELAY, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMAGE BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ  ĽUBOMÍR

V2, R. CAC - ELBA DEL COLLE DELL´INFINITO, o: ULM DEL COLLE DELL´INFINTO, m: FARIDA DEL COLLE DELL´INFINITO, ch: TANONI ALESSANDRO, maj: MÜLLEROVA MARIA + KOKNA FRANTISEK

V3 - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA

V4 -DEWI HÉBÉ BOX, o: ALBERO DEMIRANTXITO, m: BEXX HÉBÉ BOX, ch: HABERTOVÁ ADRIANA maj: HABERTOVÁ ADRIANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - MARYS-BOX AFERKA, o: URAM SIGNUM LAUDIS, m: LEEH-BOX SLICZNA, ch: GWÓŹDŹ MARIA, maj: GWÓŹDŹ MARIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - YOSHI ONO MORAVIA BOX, o: ZAR DE GUEZMAN, m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - BANANA IVABOX, o: ARTUSH IVABOX, m: LENNA KRONEBOX, ch: KOHÚT MATÚŠ, maj: SVITANIČOVÁ NIKOLA + SVITANIČOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS, Junior BOG1, BIS Junior1 - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

V2 - ASTERIX TERRYTEAM, o: FINN CONGO NIGRANS, m: PHEBEE VON PURGSTALL, ch: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA, maj: KUBÁTOVÁ-HIRŠOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB - TREVOR SANVITA, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: DIADEMA SANVITA, ch: KRAVETS ANATOLIY, maj: CHERNENKO OLENA

V2, R. CAC, R. CACIB - WILLI JISUKO, o: MAYK JISUKO, m: VEGGIE JISUKO, ch: SUCHÝ JIŘÍ, maj: SUCHÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - QUENTIN II.KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - ZOCO KARMAPA, o: KALASHNIKOV RUS LA FLÉR, m: PÁRVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - FUTINIELA REGATA FENDER EDDA, o: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, m: EMILY ARMIDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HALÁSOVÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAC - CRISTIANA MORAVIABOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: ULRIKA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAÁS PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ESTIE HÉBÉ BOX, o: G`M DE BELLEMANIE, m: BEXX HÉBÉ BOX, ch: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - FABIENNE PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m:  EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2, R. CAC - LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB -  PRESENT FOR ME SANVITA, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA, m: USTINA DI CASA VERNICE, ch: POGODINA  VIKTORIA, maj: CHERNENKO OLENA

V2, R. CAC -  ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ