www.boxerklub.sk

















 

 

 

Výročná špeciálna výstava boxerov

6. 7. 2019 * Malý Lapáš

 

Rozhodcovia:

Ioana Milea (RO) – psy

Oliver Erat (A) – sučky

 

BOB

URAM SIGNUM LAUDIS

 

BOS:

LENA DE DIOSA DE LA AURORA

 

VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER

BONO INDIGO OPTIMA GRATA

UREUS II KARMAPA

EKO DEL COLLE DELL INFINITO

XANTIPA OPTIMA GRATA

DELLA MONTE KLIO CHIURELI

LENA DE DIOSA DE LA AURORA

CLEOPATRA DE AIRES DE NORTE

 

VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER

IAO FLOYD FENDER EDDA

MAXIM DE DIOSA DE LA AURORA

GABRIELA KARMAPA

GAYA ATHENA’S DREAM

 

VICE - VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR VICE WINNER

FELIX INDIÁNSKY BRLOH

KALIBER VOM KALIDORF

ARIA

LORENA VON ZOGOHOF

 

BEST BABY

KINO INDIANSKY BRLOH

 

BEST PUPPY

FALLORA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

 

BEST VETERÁN

URAM SIGNUM LAUDIS

 

NAJKRAJŠÍ PÁR

UREUS II KARMAPA & GABRIELA KARMAPA

 

NAJLEPŠIA CHOVATEĽSKÁ STANICA

KARMAPA

 

NAJLEPŠÍ PLEMENNÍK

JAZAR FLOYD  FENDER EDDA

 

JUNIOR GLADIÁTOR

TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS

 

GLADIÁTOR

QUENTIN II. KARMAPA

KATA MIR-FIŠ

 

VETERÁN GLADIÁTOR

URAM SIGNUM LAUDIS

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BEST BABY - KINO INDIANSKY BRLOH, (o: CHAUVIN INDIÁNSKY BRLOH m: TAO INDIÁNSKY BRLOH), ch: KUŽMA LADISLAV, maj: KUŽMA LADISLAV

VN 2 - JACKIE SELI DOG, (o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA m: HOLLY SELI DOG), ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + RÉŠÖ JÚLIUS

VN 3 - BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS, (o: CASARO DE LA FORZADANZA m: IZZI Z RINGU), ch: DUDAS RNDR.,PHD ANDREJ, maj: VANOCHOVA KRISTINA + DUDAS RNDR.,PHD ANDREJ

VN 4 - KONOR SELI DOG, (o: D´MOND MILENIUM STAR VANBOX m: FORTUNA SELI DOG), ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓ ATTILA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER - IAO FLOYD FENDER EDDA, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA), ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: RALBOVSKÁ JANA

V2, VICE - VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR VICE – WINNER - FELIX INDIÁNSKY BRLOH, (o:GASS JUNIPERUS GARDEN m: PANAMA INDIÁNSKY BRLOH), ch: KUŽMA LADISLAV, maj:  MATOCHA PAVEL

V3, JUNIOR GLADIÁTOR - TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS, (o: CASARO DE LA FORZANDANZA m: OPERA SIGNUM LAUDIS), ch: HLADÍK DUŠAN, maj: BELAŠIČOVÁ ALEXANDRA

V4 - TORRO SIGNUM LAUDIS, (o: CASARO DE LA FORZANDANZA m: OPERA SIGNUM LAUDIS), ch: HLADÍK DUŠAN, maj: VARÁČKOVÁ NIKOLA

V - BENTLEY OPTIMA GRATA, (o: AIDAN DE VILLALCOR m: UNICA OPTIMA GRATA), ch: NOVOTNÝ VACLAV, maj: NÉMETH NORBERT

V - DUKE OF MERRYN CANISLAVIA, (o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA m: JULIET BOXRELAY), ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK + TAN ADRIAN

V JOHNY WALKER KARMAPA, (o: UREUS II. KARMAPA m: SLAVENA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK  VLADIMÍR, maj: MALAGYIOVÁ SILVIA

VD - FROMM INDIÁNSKY BRLOH, (o: GASS JUNIPERUS GARDEN m: PANAMA INDIÁNSKY BRLOH), ch: KUŽMA LADISLAV, maj: PRÍLEPKOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - X-MEN BOXRELAY, (o: JESUS BOXRELAY m: PENNY LANE LAC-BOX), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

VD 2 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, (o: NAADAME FENDER EDDA m: KENYA DI SOLARO GRECO), ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - SIRIUS BLACK DEL CUORE GRANDE, (o: CHICCO URSATOBOX m: DARLING DEL CUORE GRANDE), ch: JOKSIC MICA, maj: BENCSIK DÓRA ESZTER

V2, R.CAC - SONY BOXRELAY, (o: KING KARLOS BOXRELAY m: JENERFY Z LUTILY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR + VARGA MIKULÁŠ

V3 - UXTREME SPALENICE, (o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE m: CELINE DEL CUORE GRANDE), ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA

V4 - TIMON, (o: YEMEN GOLD TRIUMPH m: XONIA TRIUMPH), ch: VILNEI  CRISTIAN, maj: SOMOSKŐI LILLA

V - AMPÓRIO SHANIA DREAM, (o: EMPORIO Z METABOXU m: ZOEY MIR-FIŠ), ch: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, maj: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA

V - XOLLO INDIÁNSKY BRLOH, (o: KIMO INDIÁNSKY BRLOH m: HIOWA INDIÁNSKY BRLOH), ch: KUŽMA LADISLAV, maj: FENCLOVÁ JANA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, CKŠ, VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER - BONO INDIGO OPTIMA GRATA, (o: HANNIBAL OPTIMA GRATA m: RWBLA DELS SEGADORS), ch: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: SKOUPILOVÁ EVA

V2, R.CAC - BLACK BANDIT HONOR MARSA, (o: TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKI m: HONORATA INWAZJA MOCY), ch: WLAŹLAK ROBERT, maj: HENCOVSKÝ LADISLAV

V3 - UNNO KRONEBOX, (o: EMPORIO Z METABOXU m: EIMY OPTI PES), ch: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: FRÁŇA RADIM + FRÁŇOVÁ ELENA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CKŠ, VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER - UREUS II KARMAPA, (o: DUQUE DE LOERMO m: URTICA KARMAPA), ch: VLADIMÍR TOMAŠČÍK, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABA DOMINIKA

V2, R.CAC - BOLT BOCCA BOX, (o: ELIO GARBEIN m: CAYA KARMAPA), ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

V3 - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, (o: ZOCO KARMAPA m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA), ch: SINČÁK  PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

V4 - JOLLY JOKER BOXRELAY, (o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS m: HENEA BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: GUBIEN MONIKA

V - PRINCE BRUNO BOXRELAY, (o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS m: FANNY BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + HORVÁTH DUŠAN

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - BIG BOS SIGNUM LAUDIS, (o: HASHISH VON JESS BOX m: UMBRIA SIGNUM LAUDIS), ch: HLADÍK DUŠAN, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, (o: CASARO DE LA FORZANDANZA m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA), ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: STRAKA PATRIK

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, VETERÁN GLADIÁTOR, BEST VETERÁN, BOB - URAM SIGNUM LAUDIS, (o: AXEL MOSE m: SICILIA SIGNUM LAUDIS), ch: HLADÍK DUŠAN, maj: HLADÍK DUŠAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - MÉTIS KARMAPA, (o: LEVIATHAN Z RINGU m: ORNELA II KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

VN2 - JESSY SELI DOG, (o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA m: HOLLY SELI DOG), ch: BÍRO PAVOL, maj: STRAKA PATRIK

VN 3 - KELLY SELI DOG, (o: D´MOND MILENIUM STAR VANBOX m: FORTUNA SELI DOG), ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

VN - BEAUTY PRESLAVVA CIVITAS, (o: CASARO DE LA FORZANDANZA m: IZZI Z RINGU), ch: DUDÁŠ ANDREJ, maj: DUDÁŠ ANDREJ

VN -KYRA SELI DOG, (o: D´MOND MILENIUM STAR VANBOX m: FORTUNA SELI DOG), ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + BOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - KATYUSHA KARMAPA, (o: UREUS II KARMAPA m: ZACAPA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + HALAS MICHAL

VN 2 - FURIA MYLLA ELLER, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: ALLA MIA MYLLA ELLER), ch: STRAKA PATRIK, maj: BENCSIK DÓRA ESZTER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER - GABRIELA KARMAPA, (o: UREUS II KARMAPA m: BACARDI KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABA DOMINIKA

V2, VICE - VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR VICE – WINNER - ARIA, (o: OLIVIERO DELL COLLE DELL INFINITO m: GIILIETTA), ch: BOGISIC SLAVICA, maj: MOGYORÒDI TAMÀS

V3 - JESSIE KARMAPA, (o: UREUS II. KARMAPA m: SLAVENA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

V4 - BORA ZA III MOSTAMI, (o: BLACK BANDIT HONOR MARSA m: BESSIE  VR-BOX), ch: TLČINA  GABRIEL, maj: GABALOVÁ BENEDIKTA

V - AFRA LANABOX, (o: BOBBY BROWN FINE STAR BOX m: KALYPSÓ KARMAPA), ch: ŠEBÁKOVÁ EDITA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

V - EBONY PRINCES MORAVIA BOX, (o: BARNABY PAULLA GANG m: TEODORA MORAVIA BOX), ch: ŽÁRSKÁ ALENA, maj: FILGAS PAVEL

V - FREYA II. KARMAPA, (o: UREUS II. KARMAPA m: GILDA II. IMER-BOX), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

V - YZZA BELLA BOXRELAY, (o: JOLLY JOKER BOXRELAY m: SINDY DINA BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

VD - YUCCA OPTIMA GRATA, (o: AIDAN DE VILLALCOR m: BAGHEERA OPTIMA GRATA), ch: NOVOTNÝ VACLAV, maj: VENCEĽ BARTOLOMEJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CKŠ, VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER - XANTIPA OPTIMA GRATA, (o: CRONO m: QUENTINE OPTIMA GRATA), ch: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: SKOUPILOVÁ EVA + NOVOTNÝ VÁCLAV

V2, R.CAC -UNICA IMER-BOX, (o: BRUNELLO HERKIMER m: LINDA IMER-BOX), ch: HLAVINKA IMRICH, maj: HLAVINKA IMRICH + HLAVINKA IMRICH

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - BATH KOL FLOYD FENDER EDDA, (o: G’M DE BELLEMANIE m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA), ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: LUBOWIECKI LIA-MARIE + HRADSKÝ MAJO

V2, R.CAC - RITA MEY BOXRELAY, (o: ACTION VON KATTERFORST m: IMAGE BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR + KABINOVÁ LUDMILA

V3 - BARBARA KARMAPA, (o: NAADAME FENDER EDDA m: GOPALA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK  VLADIMÍR, maj: KOVÁČ BORIS

V4 - UZANIA BOXRELAY, (o: ARCO DE RINCOMAR m: LINDA II BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: JURASKOVA JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, GLADIÁTOR - KATA MIR-FIŠ, (o: VALDO MIR-FIŠ m: TAURA MIR-FIŠ), ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: NAGYOVÁ EVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CKŠ, VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER -DELLA MONTE KLIO CHIURELI, (o: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE m: DELLA MONTE KLIO LAMANCHA), ch: KLIMENKOVA OLGA, maj: JAKOPOVIC ALEKSANDRA

V2, R.CAC - UMA FAUSTINA SPALENICE, (o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE m: CELINE DEL CUORE GRANDE), ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA

V3 - UMA THURMAN BOXRELAY, (o: ARKO DE RINCOMAR m: LINDA II. BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V4 - CAYA KARMAPA, (o: UNKAS KARMAPA m: PALAS KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK  VLADIMÍR, maj: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1  - NIGHTSHADE DO VALE DO LETHES, (o: NOBEL DO SUL m: KATIA DO VALE DO LETHES), ch: CRUZ CARLOS FILIPE PUGA LIMA, maj: KUŽMA LADISLAV

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - MOWGLI KARMAPA, (o: LEVIATHAN Z RINGU m: OTNELA II KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABA DOMINIKA

VN2 - NICOS GYMNEMA SYLVESTRE, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: O’LIVIA DE VAL DE CAYONE), ch: MARGARETA GORŠIĆ, maj: BROZOVIĆ NITA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - TODKA BLACK MAGIC TOUCH, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: DELLA MONTE KLIO CHIURELI), ch: JAKOPOVIĆ ALEKSANDRA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

VN 2 - DAEVY CON LOMICARO, (o: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI m: AMÁLKA OD IVETKY DE CHANEL), ch: ŠIBALOVÁ BOHUSLAVA, maj: KUPKOVÁ JITKA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER - MAXIM DE DIOSA DE LA AURORA, (o: OLIVIERO DEL COLLE DELL’INFINITO m: HANNA DE DIOSA DE LA AURORA), ch: PEŠIĆ MARKO, maj: BROZOVIĆ NITA + BROZOVIĆ NITA

V2, VICE - VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR VICE WINNER - KALIBER VOM KALIDORF, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: IMAGINE MATRIX GYMNEMA SYLVESTRE), ch: KOBASICA SAŠA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V3 - JACKPOT KARMAPA, (o: UREUS II KARMAPA m: SLAVENA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BLANÁR ERIK

V4 - ZAZA ZULU BOXRELAY, (o: RUS LA FLER ARSENAL m: NATALY BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ - CAPTAIN MORGAN KARMAPA, (o: BEKS DEL CABEZO DE LA JARA m: URTICA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + DUBOVEC TIBOR

V2, R.CAC - DODGE VIPER MYLLA ELLER, (o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA m: ALLA MIA MYLLA ELLER), ch: STRAKA PATRIK, maj: ULMAN LUKÁŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - JINNX GYMNEMA SYLVESTRE, (o: KENLEND BOX TCERTERO m: TANGO WARIS GYMNEMA SYLVESTRE), ch: GORŠIĆ MARGARETA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V2, R.CAC - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, (o: URIEL FENDER EDDA m: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA), ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: LUBOWIECKI LIA-MARIE + HRADSKÝ MAJO

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, CKŠ, VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER - EKO DEL COLLE DELL INFINITO, (o: IPPOLITO DEL COLLE DELL INFINITO m: CONSTANZA DELL ESPINOSOLO), ch: TANONI ALESSANDRO, maj: HLADÍK DUŠAN +  AGOSTINELL STEFANO

V2, R.CAC, GLADIÁTOR - QUENTIN II. KARMAPA, (o: ZOCO KARMAPA m: URTICA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC,ČKŠ - PATRIK DEL COLLE DELL INFINITO, (o: EKO DEL COLLE DELL INFINITO m: QUAGLIA DEL COLLE DELL INFINITO), ch: TANONI ALESSANDRO, maj: PASQUALIN MATTIA + PASQUALIN MATTIA

V2, R.CAC - THAO KRONEBOX, (o: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE m: CASEA LAKRONEBOX), ch: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: FRÁŇA RADIM + FRÁŇOVÁ ELENA

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - ZOCO KARMAPA, (o: RUS LA FLER KALASHNIKOV m: PÁRVATI KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - TRINITI GYMNEMA SYLVESTRE, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: BAGHIRA GYMNEMA SYLVESTRE), ch: GORSIC MARGARETA, maj: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN

VN 2 - ANNIKA ZUMBOTA BOX, (o: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI m: CRISTIANA MORAVIA BOX), ch: HAÁS PETER, maj: HAAS PETER

VN 3 - MAIA FLOYD FEDER EDDA, (o: WALLIM FLOYD FEDER EDDA m: BATH KOL FLOYD FEDER EDDA), ch: ŠUSTER  JOZEF A JANA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

VN 4 - WILLOW DE CRISTOBALITO, (o: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI m: ILLUMINATA VILLA ROYAL), ch: LUCIC ALEKSANDER, maj: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN

VN - CARMAPA BOCCA BOX, (o: SAMAIN  DA TOLERIA m: CAYA KARMAPA), ch: RYANTOVÁ HANA, maj: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BEST PUPPY - FALLORA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, (o: COSMO DI CASA BARTOLINI m: NITIKA FENDER EDDA), ch: MLYNKOVÁ LENKA,MGR. , maj: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

VN 2 - KIRSI CONGO NIGRANS, (o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO m: GEORGINA CONGO NIGRANS), ch: HIREŠOVÁ LENKA, MUDR., maj: RUCEKOVÁ MARTINA

VN 3 - TEQUILA SUNRISE NOSTRUM, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: DANIELLA VON NIRVALIS), ch: ANNA BOGUCKA SYLWIA ORSZULAK, maj: DZIĘDZIURKO TOMASZ

N - AGHAIA REBELLIA BOX, (o: YUKON OPTIMA GRATA m: ARIS DE-LA-FRÝ), ch: ČERVINKOVÁ VERONIKA, maj: ČERVINKOVÁ VERONIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER - GAYA ATHENA’S DREAM, (o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA m: CUTE ATHENA’S DREAM), ch: TURK SUZANA, maj: ČERNIGOJ DAŠA

V2, VICE - VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR VICE WINNER - LORENA VON ZOGOHOF, (o: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI m: RUS LA FLER FIRST LADY), ch: RABIJAC  ZORAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN

V3 - GALA INDIÁNSKY BRLOH, (o: WATWALD MUNCH m: SÁVA INDIÁNSKY BRLOH), ch: KUZMA LADISLAV, maj: SOPKOVÁ IVETA

V4 - IRMINA FLOYD FENDER EDDA, (o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA), ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠVECOVÁ LENKA

V - WERA SPALENICE, (o: UXTREME SPALENICE m: TAYNA SPALENICE), ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA

V - ZOYA GOLD BOXRELAY, (o: RUS LA FLER ARSENAL m: NATALY BOXRELAY), ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: ŠUŇAL IGOR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ -CRISTAL KARMAPA, (o: BEKS DEL CABEZO DE LA JARA m: URTICA KARMAPA), ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABÁ DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ - O’LIVIA DE VAL DE CAYONE, (o: CAMARON DE MONTE OLIVIO m: FREDA DE VAL DE CAYONE), ch: LASO GOMEZ SERGIO, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V2, R.CAC - CRISTIANA MORAVIA BOX, (o: BRAZIL OPTIMA GRATA m: ULRIKA MORAVIA BOX), ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAAS PETER

V3 - MIA Z LUTILY, (o: REBEL KARMAPA m: VIVIEN Z LUTILY), ch: PAÁL KAMIL, maj: PAÁL KAMIL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 

V1, CAC, CKŠ, VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER - CLEOPATRA DE AIRES DE NORTE, (o: G M DE BELLEMANIE m: BELLA DE LAS CONDOBANAS), ch: GONZALEZ MOISES SANTOS , maj: HLADÍK DUŠAN + MINERVINI ELENA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, CKŠ, VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER, BOS - LENA DE DIOSA DE LA AURORA, (o: OZREN V.D. BURG SINGIDUNUM m: LARA V. ZOGOBOX), ch: PESIC MARKO, maj: PESIC MARKO + BUKOVANSKA IVANA

 

 

12. 5. 2019 Holíč

STREDOEURÓPSKA VÝSTAVA BOXEROV

CENTRALEUROPEAN BOXER SHOW

 

Rozhodcovia:

Ewa Dolinska (PL) – pes zlatý 

Rózsáné Várszegi Zsófia (H) – pes pásikavý

Alena Žarská (CZ) – sučka zlatá

 Kvetka Žídková (SK) – sučka pásikavá

 

BOB:

CUBA DI MARE IONIAN

 

BOS:

X-MEN BOXRELAY

 

CENTRALEUROPEAN WINNER

X-MEN BOXRELAY

CUBA DI MARE IONIAN

INDOMINUS TOPAZ GYMNEMA SYLVESTRE

YOGA DEI ROERI

 

CENTRALEUROPEAN VICEWINNER

SANGREAL BOX NOLAN

SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA

ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA

DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

 

CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

CLARK DEI CENTURIONI

AINA DI ZAGABRIA

PIER

CRISTAL KARMAPA

 

CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER

TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS

VENICE SPALENICE

DODGE VIPER MYLLA ELLER

HANIEL FENDER EDDA

 

HOPE OF OUR FUTURE WINNER

X-MEN BOXRELAY

ANOBI PRESLAVVA CIVITAS

HUGO BOSS GYMNEMA SYLVESTRE

DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

 

VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY

UXTREME SPALENICE

SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA

JINNX GYMNEMA SYLVESTRE

YOGA DEI ROERI

 

PREZIDENT TROPHY

JAZAR FLOYD FENDER EDDA

CUBA DI MARE IONIAN

INDOMINUS TOPAZ GYMNEMA SYLVESTRE

GWENN PÁLAVA BOX

 

WINNER OF CHAMPIONS

SANGREAL BOX NOLAN

UMA THURMAN BOXRELAY

ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA

ENJI PÁLAVA BOX

 

BEST VETERAN

URAM SIGNUM LAUDIS

 

BEST PUPPY

HALLOWEEN VON ERTA BOX

 

BEST MINOR PUPPY

TODKA BLACK MAGIC TOUCH

 BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - JAHOEL FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: ELEMIAH FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ELLEN ERNESTINE + KORCOVÁ JANA

VN 2 - DUKE OF MERRYN CANISLAVIA, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK + TAN ADRIAN

VN 3 - ATOS LANABOX, o: BOBBY BROWN FINE STAR BOX, m: KALYPSÓ KARMAPA, ch: ŠEBÁKOVÁ EDITA, maj: ŠAMUDOVSKÁ DARINA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - ZACK JAMES BOX, o: URIEL FENDER EDDA , m: ULLA JAMES BOX, ch: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER + KOMISAROVAS KĘSTAS

VN 2 - IAO FLOYD FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE , m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: RALBOVSKÁ JANA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER - CLARK DEI CENTURIONI, o: ERACLE DEI CENTURIONI, m: TRISHA DEI CENTURIONI, ch: GERARDI CORRADO, maj: GERARDI CORRADO   

V2, CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER - TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: OPERA SIGNUM LAUDIS                , ch: HLADÍK DUŠAN, maj: BELAŠIČOVÁ ALEXANDRA

V3 - TORRO SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: OPERA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: VARÁČKOVÁ NIKOLA

V4 - FROMM INDIÁNSKY BRLOH, o: GASS JUNIPERUS GARDEN, m: PANAMA INDIÁNSKY BRLOH, ch: KUŽMA LADISLAV, maj: PRÍLEPKOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER, CENTRALEUROPEAN WINNER, BOS - X-MEN BOXRELAY, o: JESUS BOXRELAY, m: PENNY LANE LAC-BOX, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2 - TRUMAN DEL DUCATO DI BERGAMO, o: JONH DEL DUCATO DI BERGAMO , m: GRACE DEL DUCATO DI BERGAMO, ch: BIZZONI VINICIO, maj: RUMORI ANNALISA

V3 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO, ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY - UXTREME SPALENICE, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + VANOCHOVA KRISTINA

V2 - DERYL IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN

V3 - DEMONS IN THE EYES VANBOX, o: NADAAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO, ch: VANŽA SERGEJ, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CC, PREZIDENT TROPHY - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: STRAKA PATRIK

V2 - DRAGO IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + ING. KOVÁŘOVÁ MARTINA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CC, WINNER OF CHAMPION, CENTRALEUROPEAN VICEWINNER - SANGREAL BOX NOLAN, o: XENO DI CASA VERNICE, m: SANGREAL BOX GWENLIAN, ch: CSIA GABRIELLA, maj: CSIA  GABRIELLA

V2 - BLACK BANDIT HONOR MARSA, o: TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKI, m: HONORATA INWAZJA MOCY, ch: WLAŽLAK ROBERT, maj: HENCOVSKÝ LADISLAV

V3 - JONH DEL DUCATO DI BERGAMO, o: CLINT DEL DUCATO DI BERGAMO, m: CATERINA DEI BOIONI              , ch: BIZZONI VINICIO, maj: RUMORI ANNALISA

V4 - JESUS BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: HUDÁČEK MAREK

V - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

V - QUNO VON PREUSSEN`S EDEN, o: NIMBUS VOM HANSEATENHOF , m: CARRIE VON PREUSSEN’S EDEN, ch: STANGE TORSTEN, maj: KALDMA TIIU-ANN

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BEST VETERAN - URAM SIGNUM LAUDIS, o: AXEL MOSE, m: SICILIA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: HLADÍK DUŠAN

V2 - LAKIFAN GORDON O´GUIDO, o: GUIDO DI CASA VERNICE, m: AS’GUNAPAL DIOR’S HANNA TO LAKIFAN, ch: LATÕŠEV VLADISLAV, maj: KALDMA TIIU-ANN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - AFRA LANABOX, o: BOBBY BROWN FINE STAR BOX, m: KALYPSÓ KARMAPA, ch: ŠEBÁKOVÁ EDITA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

VN 2 - ABBIE LANABOX, o: BOBBY BROWN FINE STAR BOX, m: KALYPSÓ KARMAPA, ch: ŠEBÁKOVÁ EDITA, maj: PUŠKÁROVÁ ANDREA

VN 3 - JEFISCHA FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: ELEMIAH FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: GARAIOVA SIMONA

VN 4 - TOSCA BLUE BLACK MAGIC TOUCH, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: DELLA MONTE KLIO CHIURELI, ch: KLIMENKOVA OLGA, maj: JAKOPOVIC ALEKSANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BEST PUPPY - HALLOWEEN VON ERTA BOX, o: HUGO `DELL BOXER MONTE 1991`, m: ENI ESTA VON ERTA BOX, ch: POKEC ERIK, maj: POKEC ERIK + STRAŽAR TADEJA

VN 2 -DARK ANGEL GOOFY-HARD BOX, o: SANGREAL BOX NOLAN, m: MARILLION DI VILLA HUNNICUM, ch: BRUMUS KRISZTINA, maj: CSIA GABI

VN 3 - JESSIE KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA , m: SLAVENA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER - AINA DI ZAGABRIA, o: STARBOARD E.T., m: JENNIFER LO VON AISNEREN, ch: PURKIČ MARKO, maj: MACIBOBOVA ANDREA

V2, CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER - VENICE SPALENICE, o: YCS DEL DUCATO DI PARMA, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER  JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + VANOCHOVA KRISTINA

V3 - FREYA II. KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA, m: GILDA II. IMER-BOX, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER - ANOBI PRESLAVVA CIVITAS, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: IZZI Z RINGU, ch: DUDÁŠ ANDREJ, maj: CHACHULOVÁ KATEŘINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY, CENTRALEUROPEAN VICEWINNER - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO´S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

V2 - DELLA MONTE KLIO CHIURELI, o: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE, m: DELLA MONTE KLIO LAMANCHA, ch: KLIMENKOVA OLGA, maj: JAKOPOVIC ALEKSANDRA

V3 - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V4 - BESSIE VR -BOX, o: HARWEY II. BOXRELAY, m: ZZ TOP VR - BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: TLČINA GABRIEL       

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CC, PREZIDENT TROPHY, CENTRALEUROPEAN WINNER, BOB - CUBA DI MARE IONIAN, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: FILOMENA DELLA CADORMARE, ch: TSOLAKOS DIMITRIS, maj: MUCCI SARA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CC, WINNER OF CHAMPION - UMA THURMAN BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BEST MINOR PUPPY - TODKA BLACK MAGIC TOUCH, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: DELLA MONTE KLIO CHIURELI, ch: JAKOPOVIĆ ALEKSANDRA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - KALIBER VOM KALIDORF, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: IMAGINE MATRIX GYMNEMA SYLVESTRE, ch: KOBASICA SAŠA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

VN 2 - JACKPOT KARMAPA, o: UREUS II KARMAPA, m: SLAVENA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BLANÁR ERIK

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER - PIER, o: LORD, m: KAIA, ch: BIANCONI FRANCESCA, maj: BIANCONI FRANCESCA

V2, CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER - DODGE VIPER MYLLA ELLER, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA , m: ALLA MIA MYLLA ELLER, ch: STRAKA PATRIK, maj: ULMAN LUKÁŠ

V3 - EUSÉBIUS DEUTSCH ALGAR, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, MGR., maj: ŠTEFÁNIK MARCEL

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER -    HUGO BOSS GYMNEMA SYLVESTRE, o: GELSO DEL COLLE DELL’INFINITO, m: RUMA GYMNEMA SYLVESTRE, ch: GORŠIĆ MARGARETA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V2 - JACK PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY - JINNX GYMNEMA SYLVESTRE, o: KENLEND BOX TCERTERO, m: TANGO WARIS GYMNEMA SYLVESTRE, ch: GORŠIĆ MARGARETA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V2 - ALGAR ANIEL DEUTSCH ALGAR, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: SCHOLZ ELISABETH               

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CC, PREZIDENT TROPHY, CENTRALEUROPEAN WINNER - INDOMINUS TOPAZ GYMNEMA SYLVESTRE, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA, m: TANGO WARIS GYMNEMA SYLVESTRE, ch: GORŠIĆ MARGARETA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V2 - LEVIATHAN Z RINGU, o: TOMMI DEI ROERI,  m: ISA DE CUERVONEGRO, ch: FAGOŠ ROBERT, maj: FAGOŠ ROBERT

V3 - LEVANTE DELL’ANTICA POSTUMIA, o: EKO DEL COLLE DELL’INFINITO, m: FANNY DELL’ANTICA POSTUMIA, ch: TIVERON MAURO, maj: MAIORANA EVA

V4 - FOREST PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: ČESTMÍRA PROKEŠOVÁ, maj: SADILKOVÁ MIELNA

V - QUENTIN II. KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CC, WINNER OF CHAMPION, CENTRALEUROPEAN VICEWINNER - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - FALLORA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: COSMO DI CASA BARTOLINI, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA,MGR. , maj: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

VN 2 - KAFZIELA HERT FENDER EDDA, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, m: XANTIELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HERT SUSAN LINETTE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - IRMINA FLOYD FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: SVECOVA LENKA

VN 2 - GALA INDIÁNSKY BRLOH, o: WATWALD MUNCH, m: SÁVA INDIÁNSKY BRLOH, ch: KUZMA LADISLAV, maj: SOPKOVÁ IVETA

VN 3 - WERA SPALENICE, o: UXTREME SPALENICE, m: TAYNA SPALENICE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER - CRISTAL KARMAPA, o: BEKS DEL CABEZO DE LA JARA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABÁ DOMINIKA

V2, CENTRALEUROPEAN JUNIOR VICEWINNER- HANIEL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: YORDEN FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MAJERCIKOVA SONA

V3 - SAT’ELIT BOX WANYA, o: VERSACE SILVER SPIRIT, m: SAT’ELIT BOX AFRIKA, ch: PRYAMILOVA  ANNA, maj: STRAKA PATRIK

V4 - RECI BOX GRACE, o: KIS-BICS ALEX, m: RECI BOX DANA, ch: PROKAI ISTVÁN, maj: PROKAI ISTVÁN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CC, HOPE OF OUR FUTURE WINNER, CENTRALEUROPEAN VICEWINNER - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MGR. MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

V2 - DANUŚKA EWENEMENT, o: RUS LA FLER SICARIO, m: DOROTKA EWENEMENT, ch: MAGDZIARSKA IWONA, maj: MAGDZIARSKA IWONA

V3 - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V4 - TEQUILA DEL DUCATO DI BERGAMO, o: JONH DEL DUCATO DI BERGAMO , m: GRACE DEL DUCATO DI BERGAMO, ch: BIZZONI VINICIO, maj: RUMORI ANNALISA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CC, VÁRSZEGI ZSOLT MEMORIAL TROPHY, CENTRALEUROPEAN WINNER - YOGA DEI ROERI, o: TOMMI DEI ROERI, m: ALPHA DEI ROERI, ch: MAURO BARBERO, maj: FAGOŠ ROBERT + DANIELA HERMANOVA

V2 - ELSA VOM SCHWALBENSTEIN, o: FERRARI VON GERMAN DREAM, m: HARPUNE VOM PFAUENTHRON, ch: ALZINGER SYLVRUN RENATE, maj: VANOCHOVA KRISTINA + FENDL HEINZ

V3 - BOXY LOVING FOREVER, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA

V4 - SÓSRÉT-MENTI OMNIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO´S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE         

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CC, PREZIDENT TROPHY - GWENN PÁLAVA BOX, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CC, WINNER OF CHAMPION - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m:  ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

11. 5. 2019 Holíč

KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXEROV

BOXER CLUB SHOW (CAC / CAJC)

Rozhodcovia:

Ewa Dolinska (PL) – sučka pásikavá

Rózsáné Várszegi Zsófia (H) – sučka zlatá

Alena Žarská (CZ) – pes pásikavý

 Kvetka Žídková (SK) – pes zlatý

 

BOB:

SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA

 

BOS:

X-MEN BOXRELAY

 

Mr. BOXER:

X-MEN BOXRELAY

 

MISS BOXER:

SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA

 

KLUBOVÝ VÍTAZ / CLUB WINNER:

X-MEN BOXRELAY

SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA

ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA

YOGA DEI ROERI

 

KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH / JUNIOR CLUB WINNER:

CLARK DEI CENTURIONI

AINA DI ZAGABRIA

PIER

CRISTAL KARMAPA

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - DUKE OF MERRYN CANISLAVIA, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA , m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK + TAN ADRIAN

VN 2 - ATOS LANABOX, o: BOBBY BROWN FINE STAR BOX , m: KALYPSÓ KARMAPA, ch: ŠEBÁKOVÁ EDITA, maj: ŠAMUDOVSKÁ DARINA

VN 3 - JAHOEL FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE , m: ELEMIAH FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ELLEN ERNESTINE + KORCOVÁ JANA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1  - IAO FLOYD FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE , m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: RALBOVSKÁ JANA

VN 2 - ZACK JAMES BOX, o: URIEL FENDER EDDA, m: ULLA JAMES BOX, ch: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER + KOMISAROVAS KĘSTAS

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH - CLARK DEI CENTURIONI, o: ERACLE DEI CENTURIONI , m: TRISHA DEI CENTURIONI, ch: GERARDI CORRADO, maj: GERARDI CORRADO

V2 - TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA , m: OPERA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: BELAŠIČOVÁ ALEXANDRA

V3 - TORRO SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA , m: OPERA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: VARÁČKOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC,  KLUBOVÝ VÍTAZ, Mr. Boxer, BOS - X-MEN BOXRELAY, o: JESUS BOXRELAY , m: PENNY LANE LAC-BOX, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2, R.CAC - TRUMAN DEL DUCATO DI BERGAMO, o: JONH DEL DUCATO DI BERGAMO , m: GRACE DEL DUCATO DI BERGAMO, ch: BIZZONI VINICIO, maj: RUMORI ANNALISA

V3 -  D´MOND MILENIUM STAR VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA , m: KENYA DI SOLARO GRECO, ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - UXTREME SPALENICE, SPKP5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE , m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + VANOCHOVA KRISTINA

V2, R.CAC - DERYL IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU , m: ABET IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN

V3 - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA , m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK  PAVOL, maj: KOVÁČ BORIS

V4 - DEMONS IN THE EYES VANBOX, o: NADAAME FENDER EDDA , m: KENYA DI SOLARO GRECO, ch: VANŽA SERGEJ, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC – JAZAR FLOYD FENDER EDDA, o: CASARO DE LA FORZANDANZA , m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: STRAKA PATRIK

V2, R.CAC -JONH DEL DUCATO DI BERGAMO, o: CLINT DEL DUCATO DI BERGAMO , m: CATERINA DEI BOIONI, ch: BIZZONI VINICIO, maj: RUMORI ANNALISA

V3 - DRAGO IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU , m: ABET IMPRESSIA-BOX, ch: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + ING. KOVÁŘOVÁ MARTINA

 

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - SANGREAL BOX NOLAN, o: XENO DI CASA VERNICE , m: SANGREAL BOX GWENLIAN, ch: CSIA GABRIELLA, maj: CSIA  GABRIELLA

V2, R.CAC - BLACK BANDIT HONOR MARSA,  o: TRANDUIL KOROL ELFOV IZ MIRA ANZHELIKI , m: HONORATA INWAZJA MOCY, ch: WLAŽLAK ROBERT, maj: HENCOVSKÝ LADISLAV

V3 -  JESUS BOXRELAY,  o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS , m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: HUDÁČEK MAREK

V4 -  BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

V  - QUNO VON PREUSSEN`S EDEN, o: NIMBUS VOM HANSEATENHOF , m: CARRIE VON PREUSSEN’S EDEN, ch: STANGE TORSTEN, maj: KALDMA TIIU-ANN

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BEST VETRAN - LAKIFAN GORDON O´GUIDO, o: GUIDO DI CASA VERNICE , m: AS’GUNAPAL DIOR’S HANNA TO LAKIFAN, ch: LATÕŠEV VLADISLAV, maj: KALDMA TIIU-ANN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - AFRA LANABOX, o: BOBBY BROWN FINE STAR BOX , m: KALYPSÓ KARMAPA, ch: ŠEBÁKOVÁ EDITA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

VN 2 - ABBIE LANABOX, o: BOBBY BROWN FINE STAR BOX , m: KALYPSÓ KARMAPA, ch: ŠEBÁKOVÁ EDITA, maj: PUŠKÁROVÁ ANDREA

VN 3 - TOSCA BLUE BLACK MAGIC TOUCH, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE , m: DELLA MONTE KLIO CHIURELI, ch: KLIMENKOVA OLGA, maj: JAKOPOVIC ALEKSANDRA

VN 4 - JEFISCHA FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE , m: ELEMIAH FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: GARAIOVA SIMONA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1,  BEST PUPPY - HALLOWEEN VON ERTA BOX, o: HUGO `DELL BOXER MONTE 1991` , m: ENI ESTA VON ERTA BOX, ch: POKEC ERIK, maj: POKEC ERIK + STRAŽAR TADEJA

VN 2 -  DARK ANGEL GOOFY-HARD BOX, o: SANGREAL BOX NOLAN , m: MARILLION DI VILLA HUNNICUM, ch: BRUMUS KRISZTINA, maj: CSIA GABI

VN 3 -  JESSIE KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA , m: SLAVENA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH - AINA DI ZAGABRIA, o: STARBOARD E.T. , m: JENNIFER LO VON AISNEREN, ch: PURKIČ MARKO, maj: MACIBOBOVA ANDREA

V2 - FREYA II. KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA , m: GILDA II. IMER-BOX, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

V3 - VENICE SPALENICE, o: YCS DEL DUCATO DI PARMA , m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER  JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + VANOCHOVA KRISTINA

V4 - JACOBA Z METABOXU, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS , m: PHILIPPA DI CASA VERNICE, ch: BRATKO PETR, maj: BUTYKA MILOŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ANOBI PRESLAVVA CIVITAS, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS , m: IZZI Z RINGU, ch: DUDÁŠ ANDREJ, maj: CHACHULOVÁ KATEŘINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC,  KLUBOVÝ VÍŤAZ, Miss Boxer,  BOB - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO´S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

V2, R.CAC - DELLA MONTE KLIO CHIURELI, o: THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE , m: DELLA MONTE KLIO LAMANCHA, ch: KLIMENKOVA OLGA, maj: JAKOPOVIC ALEKSANDRA

V3 -  PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS , m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V4 - BESSIE VR -BOX, o: HARWEY II. BOXRELAY , m: ZZ TOP VR - BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: TLČINA GABRIEL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - CUBA DI MARE IONIAN, o: ACTION VOM KATTERFORST , m: FILOMENA DELLA CADORMARE, ch: TSOLAKOS DIMITRIS, maj: MUCCI SARA

V2, R.CAC - KALYPSÓ KARMAPA, o: UGO OD DJEVIJA , m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC -  UMA THURMAN BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY           , ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1 - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, o: CASARO DE LA FORZANDANZA , m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + HRADSKÁ ZUZANA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - TODKA BLACK MAGIC TOUCH, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: DELLA MONTE KLIO CHIURELI, ch: JAKOPOVIĆ ALEKSANDRA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - KALIBER VOM KALIDORF, : FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: IMAGINE MATRIX GYMNEMA SYLVESTRE, ch: KOBASICA SAŠA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

VN 2 - JACKPOT KARMAPA, o: UREUS II KARMAPA, m: SLAVENA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BLANÁR ERIK

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VIŤAZ MLADÝCH - PIER, o: LORD, m: KAIA, ch: BIANCONI FRANCESCA, maj: BIANCONI FRANCESCA

V2 - PELEN CARCHARODON, o: ZOCO KARMAPA, m: CZESIA EWENEMENT, ch: WERNER MICHAŁ, maj: DIKASZOVA BEATA

V3 - DODGE VIPER MYLLA ELLER, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: ALLA MIA MYLLA ELLER,  ch: STRAKA PATRIK, maj: ULMAN LUKÁŠ

V4 - EUSÉBIUS DEUTSCH ALGAR, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, MGR., maj: ŠTEFÁNIK MARCEL

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - HUGO BOSS GYMNEMA SYLVESTRE, o: GELSO DEL COLLE DELL’INFINITO, m: RUMA GYMNEMA SYLVESTRE, ch: GORŠIĆ MARGARETA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V2, R.CAC - JACK PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - ALGAR ANIEL DEUTSCH ALGAR, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: SCHOLZ ELISABETH

V2, R.CAC - JINNX GYMNEMA SYLVESTRE, o: KENLEND BOX TCERTERO, m: TANGO WARIS GYMNEMA SYLVESTRE, ch: GORŠIĆ MARGARETA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - LEVANTE DELL’ANTICA POSTUMIA, o: EKO DEL COLLE DELL’INFINITO, m: FANNY DELL’ANTICA POSTUMIA, ch: TIVERON MAURO, maj: MAIORANA EVA

V2 - INDOMINUS TOPAZ GYMNEMA SYLVESTRE, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA, m: TANGO WARIS GYMNEMA SYLVESTRE, ch: GORŠIĆ MARGARETA, maj: GORŠIĆ MARGARETA

V3 - LEVIATHAN Z RINGU, o: TOMMI DEI ROERI, m: ISA DE CUERVONEGRO, ch: FAGOŠ ROBERT, maj: FAGOŠ ROBERT

V4 - QUENTIN II. KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

V - FOREST PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: ČESTMÍRA PROKEŠOVÁ, maj: SADILKOVÁ MIELNA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA , m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: VRTOCHOVÁ MÁRIA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BEST MINOR PUPPY - FALLORA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: COSMO DI CASA BARTOLINI , m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MLYNKOVÁ LENKA,MGR. , maj: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

N - KAFZIELA HERT FENDER EDDA, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, m: XANTIELA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HERT SUSAN LINETTE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - IRMINA FLOYD FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: SVECOVA LENKA

VN 2 - YGRITTE DEL CUORE GRANDE, o: GUS DEL GOLFO ARTABRO, m: ROXETTE CUORE GRANDE, ch: JOKSIČ MIČA , maj: BRATKO PETR

VN 3 - GALA INDIÁNSKY BRLOH, o: WATWALD MUNCH, m: SÁVA INDIÁNSKY BRLOH, ch: KUZMA LADISLAV, maj: SOPKOVÁ IVETA

N - JASMINKA II. KARMAPA, o: UREUS II.KARMAPA, m: SLAVENA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: BUTYKA MILOŠ

N - WERA SPALENICE, o: UXTREME SPALENICE, m: TAYNA SPALENICE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VANOCHOVA KRISTINA + VANOCHOVA KRISTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC, KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH - CRISTAL KARMAPA, o: BEKS DEL CABEZO DE LA JARA , m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABÁ DOMINIKA

V2 - HANIEL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: YORDEN FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MAJERCIKOVA SONA

V3 - RECI BOX GRACE, o: KIS-BICS ALEX , m: RECI BOX DANA, ch: PROKAI ISTVÁN, maj: PROKAI ISTVÁN

V4 - SAT’ELIT BOX WANYA, o: VERSACE SILVER SPIRIT, m: SAT’ELIT BOX AFRIKA, ch: PRYAMILOVA  ANNA, maj: STRAKA PATRIK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2, R.CAC - TEQUILA DEL DUCATO DI BERGAMO, o: JONH DEL DUCATO DI BERGAMO, m: GRACE DEL DUCATO DI BERGAMO, ch: BIZZONI VINICIO, maj: RUMORI ANNALISA

V3 - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MGR. MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

                 

V1, CAC, KLUBOVÝ VÍŤAZ - YOGA DEI ROERI, o: TOMMI DEI ROERI, m: ALPHA DEI ROERI, ch: MAURO BARBERO, maj: FAGOŠ ROBERT + DANIELA HERMANOVA

V2, R.CAC - SÓSRÉT-MENTI OMNIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR, m: DOROTKA DE SALGO´S, ch: BÍRÓ IMRE, maj: BÍRÓ IMRE

V3 - ELSA VOM SCHWALBENSTEIN,            o: FERRARI VON GERMAN DREAM, m: HARPUNE VOM PFAUENTHRON, ch: ALZINGER SYLVRUN RENATE, maj: VANOCHOVA KRISTINA + FENDL HEINZ

V4 - BOXY LOVING FOREVER, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ  ZDEŇKA, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - CHANEL PÁLAVA BOX, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: BEILY PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH

V2, R.CAC - GWENN PÁLAVA BOX, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - FABIENNE PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

 

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

5.5.2019LUČENEC

 

Rozhodca: Židková Květa

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - JAHOEL FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: ELEMIAH FENDER EDDA, Ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + ALLEN ERNESTINE

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: OPERA SIGNUM LAUDIS, Ch: HLADÍK DUŠAN, maj: BELAŠIČOVÁ ALEXANDRA

V2 - TORRO SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: OPERA SIGNUM LAUDIS, Ch: HLADÍK DUŠAN, maj: VARÁČKOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - X-MEN BOXRELAY, o: JESUS BOXRELAY, m: PENNY LANE LAC-BOX, Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - SONY BOXRELAY, o: KING KARLOS BOXRELAY, m: JENEFRY Z LUTILY, Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ  ĽUBOMÍR , VARGA MIKULÁŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - UREUS II.KARMAPA, o: DUQUE DE LOERMO , m:URTICA KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABA DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - JESSIE KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA, m: SLAVENA KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA, m: ORNELA II. KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2 - FREYA II. KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA, m: GILDA II. IMER-BOX,

Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA, Ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1 - SÓSRÉÉT-MENTI OLIMPIA, o: SÓSRÉT-MENTI IGOR , m: DOROTKA DE SALGO'S, Ch: BÍRÓ  IMRE , maj: BÍRÓ IMRE

V2, R.CAC - RITA MEY BOXRELAY, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMAGE BOXRELAY, Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ  ĽUBOMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, Ch: FIŠMAN MIROSLAV , maj: MGR.NAGYOVÁ EVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - UMA THURMAN BOXRELAY,o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY, Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - JACKPOT KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA, m: SLAVENA KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + BLANÁR ERIK

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DODGE VIPER MYLLA ELLER, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA , m: ALLA MIA MYLLA ELLER, Ch: STRAKA PATRIK, maj: STRAKA PATRIK + ULMAN LUKÁŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - JACK PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, Ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - ROLLS-ROYCE KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA , m: MORGANA KARMAPA, Ch: TOMAŚČIK  VLADIMIR, maj: TÓTH PAVOL

V2, R. CAC - ZEUS KRONEBOX, o: NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, m: CASEA LAKRONEBOX, Ch: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: KONYHA CSABA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BIS minorpuppy 2 - KAFZIELA HERT FENDER EDDA, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, m: XANTIELA FENDER EDDA, Ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + MORALES HERT SUSAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CRISTAL KARMAPA, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA , m: URTICA KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2 - SAT’ELIT BOX WANYA, o: VERSACE SILVER SPIRIT, m: SAT’ELIT BOX AFRIKA, Ch: PRYAMILOVA ANNA, maj: STRAKA PATRIK + ULMAN LUKÁŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU, m: ANDRA PÁLAVA BOX, Ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - FILANTROPICA VOM KAISERFELSEN, o: ARKO DE RINCOMAR , m: EMMA DEL COLLE DELL'INFINITO, Ch: STOBORAN FLORIN, maj: RODZEŃ MATEUSZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE , m: ANDRA PÁLAVA BOX, Ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V2, R. CAC - CHANEL PÁLAVA BOX, o: YUKON OPTIMA GRATA , m: BEILY PÁLAVA BOX, Ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH + DOKUPILOVÁ IVANA

 

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

4. 5. 2019 LUČENEC

 

Rozhodca: Firič Peter (SRB)

Z tejto výstavy sa body nazepočítavajú do Boxerligy

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - JAHOEL FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: ELEMIAH FENDER EDDA, Ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + ALLEN ERNESTINE

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - FROMM INDIÁNSKY BRLOH, o: GASS JUNIPERUS GARDEN, m: PANAMA INDIÁNSKY BRLOH,Ch: KUŽMA LADISLAV, maj: PRÍLEPKOVÁ HANA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - X-MEN BOXRELAY, o: JESUS BOXRELAY, m: PENNY LANE LAC-BOX, Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - SONY BOXRELAY, o: KING KARLOS BOXRELAY, m: JENEFRY Z LUTILY, Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ  ĽUBOMÍR, VARGA MIKULÁŠ

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - UREUS II.KARMAPA, o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICAKARMAPA,Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABA DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - JESSIE KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA, m: SLAVENA KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR ,maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA , m: ORNELA II. KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR ,maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2 - QUEEN WARRIOR Z RINGU, o: LEVIATHAN Z RINGU , m: BESTIA Z RINGU, Ch: FAGOŠ ROBERT , maj: ZRAKOVÁ ZUZANA

V3 - FREYA II. KARMAPA,o: UREUS II. KARMAPA, m: GILDA II. IMER-BOX, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR ,maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA, Ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - RITA MEY BOXRELAY, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMAGE BOXRELAY,Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ  ĽUBOMÍR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, Ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: MGR.NAGYOVÁ EVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, R. CACIB - UMA THURMAN BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY, Ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - ZYGI FORTUNA BOX, o: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAP, m: FILANTROPICA VOM KAISERFELSEN, Ch: RODZEŃ MATEUSZ, maj: RODZEŃ MATEUSZ

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DODGE VIPER MYLLA ELLER, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA , m: ALLA MIA MYLLA ELLER, Ch: STRAKA PATRIK, maj: STRAKA PATRIK + ULMAN LUKÁŠ

V2 - PELEN CARCHARODON, o: ZOCO KARMAPA, m: CZESIA EWENEMENT, Ch: WERNER MICHAŁ, maj: DIKASZOVA BEATA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - JACK PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, Ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - ZEUS KRONEBOX, o: NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, m: CASEA LAKRONEBOX, Ch: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: KONYHA CSABA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - KAFZIELA HERT FENDER EDDA, o: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA , m: XANTIELA FENDER EDDA, Ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + MORALES HERT SUSAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CRISTAL KARMAPA, o: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA, m: URTICA KARMAPA, Ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V2 - SAT’ELIT BOX WANYA, o: VERSACE SILVER SPIRIT, m: SAT’ELIT BOX AFRIKA, Ch: PRYAMILOVA ANNA, maj: STRAKA PATRIK + ULMAN LUKÁŠ

V3 - STELA MIR-FIŠ, o: SALY II. MIR-FIŠ, m: IVONKA MIR-FIŠ, Ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: ČUCHRAN MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU, m: ANDRA PÁLAVA BOX, Ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - FILANTROPICA VOM KAISERFELSEN,  o: ARKO DE RINCOMAR, m: EMMA DEL COLLE DELL'INFINITO, Ch: STOBORAN FLORIN, maj: RODZEŃ MATEUSZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - ENJI PÁLAVA BOX, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE , m: ANDRA PÁLAVA BOX, Ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

 

NÁRODNÁ VÝSTAVA

18. 2. 2018 BRATISLAVA

 

Rozhodca: Matyáš Jaroslav

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1 - JACKPOT KARMAPA,o: UREUS II. KARMAPA, m: SLAVENA KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠCÍK VLADIMÍR A IVETA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých - JACK PÁLAVA BOX, o: C.I.B., BAKÍR PÁLAVA BOX m: C.I.B., EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC, BOB, Vížaz Slovenska, BOG 2 - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA,O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: SAPHIRA FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: VRTOCHOVÁ MÁRIA

V2, R. CAC - QUENTIN II. KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA,m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých  - KETTY PÁLAVA BOX, o: LEVIATHAN Z RINGU,m: C.I.E, C.I.B., ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

VD 1 - CAMERON SUUM CUIQUE, o: HANNIBAL BOXER DEL MAR,m: UMA SUUM CUIQUE, ch: TERZIC VESNA,maj: VANOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - CHANEL PÁLAVA BOX, o: YUKON OPTIMA GRATA,m: BEILY PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA,maj: BINDER VOJTECH

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC, BOS, Víťaz Slovenska  - FABIENNE PÁLAVA BOX, o: C.I.B.BAKÍR PÁLAVA BOX,m: C.I.B.EVETTE OPTIMA GRATA,ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC -  LAVERNA TAJKI, o: BAKÍR PÁLAVA BOX,m: AIDA Z DYBOHURKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ,maj: CERNÝ JOSEF

ABS. - IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA,m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA,maj: KOSTELECKÝ JIRÍ

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - TORRO SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA,m: OPERA SIGNUM LAUDIS,

ch: HLADÍK DUŠAN,maj: VARÁCKOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - UREUS II KARMAPA, o: CH DUQUE DE LOERMO,m: CH URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR,maj: TOMAŠCÍK VLADIMÍR A IVETA

VD 2 - EDDY CANE SILESIA, o: EMPORIO Z METABOXU,m: ARCARA CANE SILESIA, ch: KIEDRON VÍTEZSLAV,maj: DRÁBÍK KAREL

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA,m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINCÁK PAVOL,maj: KOVÁC BORIS

V2, R. CAC - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN,m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA,maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 -FAIRPLAY FREEBEE CHVALSKÝ DRAK, o: SAT'ELIT VAN HELSING,m: TIASHA SUUM CUIQUE,

ch: DUBOVÁ KATERINA,maj: HÝBNEROVÁ PAVLA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - GABRIELA KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA,m: BACARDI KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR,maj: TOMAŠCÍK VLADIMÍR A IVETA + SLABÁ DOMINIKA

VN 2 - FREYA II. KARMAPA,o: UREUS II. KARMAPA,m: GILDA II. IMER-BOX, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR,maj: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, Junior BOB, Víťaz Slovenska mladých - DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA,m: ORNELA II. KARMAPA, ch: TOMAŠCÍK VLADIMÍR,maj: TOMAŠCÍK VLADIMÍR A IVETA + SLABÁ DOMINIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - ELIS CZECH JA-KA, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS,m: WANDA CZECH JA-KA, ch: AUTERSKÁ JANA, maj: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - CHRISTINE CONGO NIGRANS, o: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO,m: ESPRIT CONGO NIGRANS, ch: HIREŠOVÁ LENKA,maj: RENDLOVÁ MARTINA

 

 

 

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

27. 1. 2019 Nitra

 

Rozhodca: Boroš Devi Danijel

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 -TORRO SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: OPERA SIGNUM LAUDIS, chov: HLADÍK DUŠAN, maj: VARÁČKOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ANTON OD STŘÍBRŇÁKU, o: KOUDY FOR VELEK OD STŘÍBRŇÁKU, m: RASCHA OD STŘÍBRŇÁKU, chov: FIALOVÁ MILOSLAVA , maj: HEJDUKOVÁ ZUZANA

V2 - CARAMBOL SANVITA, o: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE, m: MAFIA SANVITA, chov: POGODNINA VIKTORIA, maj: ZAPOROWSKA ZOFIA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - COME TO STAY VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA , m: ROSE CAPA NEGRA, chov: VANZA SERGEJ , maj: SHVETS KRISTINA + TITOVA ELENA

V2, R. CAC - JANUS D’ANTEIKAN, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: GION D’ANTEIKAN, chov: FERNANDES PAULO, maj: KAPTURSKI SZYMON

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - X-MEN BOXRELAY, o: JESUS BOXRELAY, m: PENNY LANE LAC-BOX, , chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2, R. CAC - NAUTILUS KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: YANKA KARPAMA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: MATIS ZDENĚK

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - DRAGO IMPRESSIA-BOX, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - BOLT BOCCA BOX, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, chov: RYANTOVÁ HANA , maj: SÝKOROVÁ ANNA

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, CAC, BOS - HASHISH VON JESSBOX, o: FERRARY DE LAS ARILLAS, m: ANAVA MARIHUANA, chov: BRZEZINSKI JESSICA, maj: LENAERTS EDWIN + BRZEZINSKI JESSICA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - BORA ZA III MOSTAMI, o: BLACK BANDIT HONOR MARSA, m: BESSIE VR-BOX, chov: TLČINA GABRIEL , maj: GABALOVÁ BENEDIKTA

VN 2 - FATIMA INDIÁNSKY BRLOH, o: GASS JUNIPERUS GARDEN, m: PANAMA INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: ZATKULIAK PETER + WANKE OĽGA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - WAIANA VOM PFAUENTHRON, o: LAURIN´S BOXER BALDO, m: NIGHTINGALE VOM PFAUENTHRON, chov: GARTUNG CARMEN, maj: DAVID STEPHANIE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, R. CACIB - UMA THURMAN BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2, R. CAC - BELLISSIMA SACRAAMICO, o: PHOENIX JIR-PIA, m: UNDINE JIR-PIA, chov: JÍLKOVÁ KATEŘINA , maj: KOKOŠKA STANISLAV

V3 - UZANIA BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: JURÁŠKOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB - HOLLY SELI DOG, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

V2, R. CAC - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - DACOTA PRETENDO, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ALASKA BOX GANG, chov: HENEL BOŽENA, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - I’JOHNNE BLAZE FLOYD FENDER EDDA,  o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + MILTON JUANQUINA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - JACK PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - DAKARO OD IVETKY DE CHANEL, o: SAT´ELIT VAN HELSING, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, chov: LANG ANTONÍN, maj: KUNCLOVA IVETA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA , m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: VRTOCHOVÁ MÁRIA

V2, R. CAC - GRATIA CHALLENGER,,o: BOX-BUSTER ARINA, m: JEDNA NA MILION J.J., chov: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA, maj: GÓRSKA NATALIA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - HENRY OPTIMA GRATA, o: APOLLO ADUR BOX , m: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: HEJDUKOVÁ ZUZANA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - QUENTIN II.KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - IRMINA FLOYD FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA , maj: ŠVECOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CAMERON SUUM CUIQUE, o: HANNIBAL BOXER DEL MAR, m: UMA SUUM CUIQUE, chov: TERZIC VESNA, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, REICHBAUEROVÁ KLÁRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - FUTINIELA REGATA FENDER EDDA, o: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, m: EMILY ARMIDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HALÁSOVÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - KONGREM YUKKA, o: IMPULSO DEL COLLE DELL`INFINITO, m: KONGREM YUTANA, chov: KLIMANOVA OLGA, maj: KLIMANOVA OLGA + BOROVIKOVA S.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - CLAUDIA CARDINALE OD IVETKY DE CHANEL, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, chov: PARALOVA HANA, maj: KUNCLOVA IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

26. 1. 2019 Nitra

 

Rozhodca: Shiyan Volodymyr

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - TORRO SIGNUM LAUDIS, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: OPERA SIGNUM LAUDIS, chov: HLADÍK DUŠAN, maj: VARÁČKOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ANTON OD STŘÍBRŇÁKU, o: KOUDY FOR VELEK OD STŘÍBRŇÁKU, m: RASCHA OD STŘÍBRŇÁKU, chov: FIALOVÁ MILOSLAVA, maj: HEJDUKOVÁ ZUZANA

V2 - CARAMBOL SANVITA, o: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE, m: MAFIA SANVITA, chov: POGODNINA VIKTORIA, maj: ZAPOROWSKA ZOFIA

V3 - DORIAN GRAY MORAVIA BOX, o: AIDAN DE VILLALCOR, m: TEODORA MORAVIABOX, chov: ŽARSKÁ ALENA, maj: ŽARSKÁ ALENA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, CACIB - X-MEN BOXRELAY, o: JESUS BOXRELAY, m: PENNY LANE LAC-BOX,chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2, R. CAC - JANUS D’ANTEIKAN, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE , m: GION D’ANTEIKAN, chov: FERNANDES PAULO, maj: KAPTURSKI SZYMON

V3 - D´MOND MILENIUM STAR VANBOX,o: NAADAME FENDER EDDA, m: KENYA DI SOLARO GRECO, chov: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC - COME TO STAY VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA , m: ROSE CAPA NEGRA, chov: VANZA SERGEJ, maj: SHVETS KRISTINA + TITOVA ELENA

V2, R. CAC - NAUTILUS KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: YANKA KARPAMA,chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: MATIS ZDENĚK

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, CAC, BOB, BOG 3, BIS Veteran 1 - HASHISH VON JESSBOX, o: FERRARY DE LAS ARILLAS, m: ANAVA MARIHUANA, chov: BRZEZINSKI JESSICA, maj: LENAERTS EDWIN + BRZEZINSKI JESSICA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - BORA ZA III MOSTAMI, o: BLACK BANDIT HONOR MARSA, m: BESSIE VR-BOX, chov: TLČINA GABRIEL, maj: GABALOVÁ BENEDIKTA

VN 2 - FATIMA INDIÁNSKY BRLOH, o: GASS JUNIPERUS GARDEN, m: PANAMA INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: ZATKULIAK PETER + WANKE OĽGA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - FREYA II. KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA , m: GILDA II. IMER-BOX, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR ,maj: POLIAKOVÁ MONIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

VD 1 - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA, m: NITIKA FENDER EDDA,chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - UMA THURMAN BOXRELAY, o: ARKO DE RINCOMAR, m: LINDA II. BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V2, R. CAC - BELLISSIMA SACRAAMICO, o: PHOENIX JIR-PIA, m: UNDINE JIR-PIA, chov: JÍLKOVÁ KATEŘINA, maj: KOKOŠKA STANISLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - HOLLY SELI DOG, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

V2, R. CAC - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - KATA  MIR-FIŠ, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - I’JOHNNE BLAZE FLOYD FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + MILTON JUANQUINA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - EUSÉBIUS  DEUTSCH ALGAR, o: BARACHIEL FLOYD  FENDER EDDA, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: ŠTEFÁNIK MARCEL

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - JACK PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - DAKARO OD IVETKY DE CHANEL, o: SAT´ELIT VAN HELSING, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, chov: LANG ANTONÍN, maj: KUNCLOVA IVETA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA,  o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA , maj: VRTOCHOVÁ MÁRIA

V2, R. CAC -GRATIA CHALLENGER, o: BOX-BUSTER ARINA, m: JEDNA NA MILION J.J., chov: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA, maj: GÓRSKA NATALIA

V3PANOS KARMAPA, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: HANUŠNIAK MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC- BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA,  o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC -QUENTIN II.KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR , maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC, BOS, Junior BOG 1, BIS Junior 3 - DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, o: URIEL FENDER EDDA , m: NITIKA FENDER EDDA, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC -FUTINIELA REGATA FENDER EDDA, o: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, m: EMILY ARMIDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HALÁSOVÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC -JIR-PIA EM EMALEE, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JIR-PIA AGLAIA, chov: BOADA PERE & PICART ANNA, maj: LUKEŠOVÁ MARCELA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC, CACIB -KONGREM YUKKA, o: IMPULSO DEL COLLE DELL`INFINITO, m: KONGREM YUTANA, chov: KLIMANOVA OLGA,maj: KLIMANOVA OLGA + BOROVIKOVA S.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC -IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

 

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA

25. 1. 2019 Nitra 

Rozhodca:Shiyan Viktor

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - ANTON OD STŘÍBRŇÁKU, o: KOUDY FOR VELEK OD STŘÍBRŇÁKU, m: RASCHA OD STŘÍBRŇÁKU, chov: FIALOVÁ MILOSLAVA , maj: HEJDUKOVÁ ZUZANA

V2 - CARAMBOL SANVITA, o: KARIM FARUK DE EDERIT DEL NORTE, m: MAFIA SANVITA, chov: POGODNINA VIKTORIA, maj: ZAPOROWSKA ZOFIA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - JANUS D’ANTEIKAN, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: GION D’ANTEIKAN, chov: FERNANDES PAULO, maj: KAPTURSKI SZYMON

V2, R. CAC - COME TO STAY VANBOX, o: NAADAME FENDER EDDA , m: ROSE CAPA NEGRA, chov: VANZA SERGEJ, maj: SHVETS KRISTINA + TITOVA ELENA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, chov: SINČÁK PAVOL , maj: KOVÁČ BORIS

V2, R. CAC - NAUTILUS KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: YANKA KARPAMA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: MATIS ZDENĚK

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - MADOG BOXRELAY, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: PENNY LANE LAC-BOX, chov: PERNIŠ  ĹUBOMÍR, maj: GUTWIRTHOVÁ LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - BORA ZA III MOSTAMI, o: BLACK BANDIT HONOR MARSA, m: BESSIE VR-BOX, chov: TLČINA GABRIEL, maj: GABALOVÁ BENEDIKTA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - FREYA II. KARMAPA, o: UREUS II. KARMAPA , m: GILDA II. IMER-BOX, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR ,maj: POLIAKOVÁ MONIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DARCEY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR,  o: URIEL FENDER EDDA , m: NITIKA FENDER EDDA, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: DANÓCZYOVÁ ZUZANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - BELLISSIMA SACRAAMICO, o: PHOENIX JIR-PIA, m: UNDINE JIR-PIA, chov: JÍLKOVÁ KATEŘINA,maj: KOKOŠKA STANISLAV

V2, R. CAC - ELIS CZECH JA-KA, o: UNKAS CZECH JA-KA, m: WANDA CZECH JA-KA, chov: AUTERSKÁ JANA, maj: RYANTOVÁ HANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOS - HOLLY SELI DOG, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

V2, R. CAC - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC - BEAUTY FINE STAR BOX, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY, chov: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: KINDLMANNOVÁ IVANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ  PAVOL , maj: BÍRÓ PAVOL

 

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BIS, Minorpuppy 2 - I’JOHNNE BLAZE FLOYD FENDER EDDA, o: FIREWORK DE PORTO VILLAGE , m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MAJO + MILTON JUANQUINA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - DAKARO OD IVETKY DE CHANEL, o: SAT´ELIT VAN HELSING, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, chov: LANG ANTONÍN, maj: KUNCLOVA IVETA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - JACK PÁLAVA BOX, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA , m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: VRTOCHOVÁ MÁRIA

V2, R. CAC, R. CACIB - GRATIA CHALLENGER, o: BOX-BUSTER ARINA, m: JEDNA NA MILION J.J., chov: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA, maj: GÓRSKA NATALIA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - THAO KRONEBOX, o: FULL MONTHY DU VAL D'EUROPE, m: CASEA LAKRONEBOX, chov: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: FRÁŇA RADIM

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - QUENTIN II.KARMAPA, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

V1, CAJC - CAMERON SUUM CUIQUE, o: HANNIBAL BOXER DEL MAR, m: UMA SUUM CUIQUE, chov: TERZIC VESNA, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, REICHBAUEROVÁ KLÁRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC - FUTINIELA REGATA FENDER EDDA, o: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA , m: EMILY ARMIDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HALÁSOVÁ ALEXANDRA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

V1, CAC, R. CACIB - KONGREM YUKKA, o: IMPULSO DEL COLLE DELL`INFINITO, m: KONGREM YUTANA,chov: KLIMANOVA OLGA, maj: KLIMANOVA OLGA + BOROVIKOVA S.

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

V1, CAC - CLAUDIA CARDINALE OD IVETKY DE CHANEL, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, chov: PARALOVA HANA, maj: KUNCLOVA IVETA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

V1, CAC - IZZY PÁLAVA BOX, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ