www.boxerklub.sk

















 

 

 

Výročná špeciálna výstava boxerov

5. 9. 2020 * Holíč

 

Rozhodcovia / Judges:

Ľubomír Perniš (SK) – psy

Antonín Karban (CZ) – sučky

 

BOB

DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

 

BOS:

RAMON DI CASA ALE

 

VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER

TORRO SIGNUM LAUDIS

UXTREME SPALENICE

RAMON DI CASA ALE

HUGO ’DELL BOXER MONTE 1991’

 

JESSIE KARMAPA

DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA

DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

LENA DE DIOSA DE LA AURORA

 

VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER

HERO ATHENA’S DREAM

OROOBLU DELL ANTICA POSTUMIA

 

JESSY SELI DOG

MAIA FLOYD FENDER EDDA

 

VICE - VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR VICE WINNER

BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS

OLIVER II KARMAPA

 

MÉTIS KARMAPA

ETHERNITY VANBOX

 

BEST MINOR PUPPY:

GRIMM IRIS AMORIS

 

BEST PUPPY

FLORA IRIS AMORIS

 

NAJKRAJŠÍ PÁR

UXTREME SPALENICE - UMA FAUSTINA SPALENICE,

 

NAJLEPŠÍ PLEMENNÍK

BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA

 

GLADIÁTOR:

MOWGLI KARMAPA

DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA

 

JUNIOR GLADIÁTOR:

YUGO SPÁLENICE

MÉTIS KARMAPA

 

ÚSPEŠNÉ PRESKÚŠANIE POVAHY PRE SÚŤAŽ GLADIÁTOR ABSOLVOVALI:

MOWGLI KARMAPA

DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA

YUGO SPÁLENICE

MÉTIS KARMAPA

FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

 

VN 4

1.         GREGOREK PAULLA GANG, CMKU/BOX/17856/20, 01.04.2020

            O: KEEF ZE ZEMĚ LVA M: CRAZY LADY PAULLA GANG

            CH: ZŮBKOVÁ PAVLA MAJ: PFLEGROVÁ ALEXANDRA

 

VN 1, BEST MINOR PUPPY

2.         GRIMM IRIS AMORIS, SLRNB-003517, 08.03.2020

            O: KAHLU DEL CUORE GRANDE M: ADORABLE IRIS AMORIS

            CH: FRANKO ANA & MARIJA MAJ: FRANKO ANA

 

VN

3.         OLIVER INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6117, 25.03.2020

            O: WAYET INDIÁNSKY BRLOH M: CAMA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA  LADISLAV MAJ: RŮŽIČKOVÁ HANA + RŮŽIČKA MIROSLAV

 

VN 2

4.         TRIPOLITANIYA BOX BENITO, RKF 5734636, 04.05.2020

            O: PINK PANTHER DE NAVISSOS M: ALEXANDRA DEL COLLE DELL’INFINITO

            CH: KARTASHOVA  ANNA MAJ: RUMORI ANNALISA

VN 3

5.         WASABI SIGNUM LAUDIS, SPKP 6087, 20.03.2020

            O: EKO DE COLLE DELL INFINITO M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADIK DUŠAN MAJ: BÁRTOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

 

- -

6.         BENTLEY, ROI 24/45281, 14.12.2019

            O: AGO M: WINNER DE LOS MORRITOS

            CH: SCALZI  ANTONIO MAJ: SCALZI ANTONIO

 

VN 1

7.         MONET INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6050, 18.12.2019

            O: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH M: ASSA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KRPELÁN PETER + KRPELÁN PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 

V 4

8.         BOSS PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 5894, 21.06.2019

            O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: IZZI Z RINGU

            CH: DUDÁŠ ANDREJ MAJ: KINTLEROVA LENKA

 

V 2,  VICE-VÍŤAZ ROKA MLADÝCH

9.         BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS, SPKP5895, 21.06.2019

            O: CASARO DE LA FORZADANZA M: IZZI Z RINGU

            CH: DUDAS RNDR.,PHD ANDREJ MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + DUDAS ANDREJ

 

- -

10.       HAMLET DE MURAVALLE, LOE 2471706, 10.06.2019

            O: YCS DEL DUCATO DI PARMA M: ANKARA DE MURAVALLE

            CH: ALVAREZ AITOR MAJ: ALONSO MARTÍNEZ JOSÉ ANTONIO

 

V 1, CAJC,  VÍŤAZ ROKA MLADÝCH

11.       HERO ATHENA’S DREAM, SLRNB-003443, 11.03.2019

            O: ACTION VOM KATTERFORST M: CUTE ATHENA’S DREAM

            CH: TURK SUZANA MAJ: TURK NEJC

 

V 3

12.       JACKIE SELI DOG, SPKP 5860, 20.03.2019

            O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: HOLLY SELI DOG

            CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + RÉŠÖ JÚLIUS

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 

V 2, R. CAC

13.       DUKE OF MERRYN CANISLAVIA, SPKP 5780, 16.11.2018

            O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: JULIET BOXRELAY

            CH: HUDAČEK MAREK MAJ: HUDÁČEK MAREK + TAN ADRIAN

 

V 1, CAC

14.       KONOR SELI DOG, SPKP 5865, 23.03.2019

            O: D´MONDMILENIUM STAR VANBOX M: FORTUNA SELI DOG

            CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓ ATTILA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

 

V 1, CAC

15.       DEL REINO DE CAMELOT DONETE, LOE2408474, 17.03.2018

            O: KIMI DE RINCOMAR M: ADELA DE OMEGA 18K

            CH: CARRASCO CARRASCO  ARTURO  MAJ: RUMORI ANNALISA

 

- -

16.       JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

            O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN MONIKA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 

V 2, R. CAC

17.       FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, CMKU/BOX/15701/16/18, 28.10.2015

            O: JIR-PIA PHOENIX M: DUFFY FROM LAKE CONROE

            CH: GRANDEGGER DANIELA MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA

18.       TORRO SIGNUM LAUDIS, SPKP 5649, 15.06.2018

            O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: VARÁČKOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA

19.       UXTREME SPALENICE, SPKP5336, 26.10.2016

            O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: CELINE DEL CUORE GRANDE

            CH: REICHBAUER JAN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

 

VN 4

20.       ALIOTH AMICO VERO, SPKP6059, 29.12.2019

            O: IVAN ŽIARIACA HVIEZDA M: BARBARA KARMAPA

            CH: KOVÁČ BORIS MAJ: KOVÁČ BORIS

 

VN 2

21.       APHRA RUBI MONTEIRO, SPKP6126, 03.03.2020

            O: SAMARO VOM EISBACHTAL M: ANOBI PRESLAVVA CIVITAS

            CH: CHLACHULOVÁ KATEŘINA MAJ: LESKO EDUARD

 

VN 3

22.       BERYL BOXRELAY, SPKP 6019, 06.12.2019

            O: IDOL Z METABOXU M: X-LADY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

 

VN 1, BEST PUPPY

23.       FLORA IRIS AMORIS, SLRNB-003509, 02.03.2020

            O: CHICCO URSATOBOX M: CASSIE IRIS AMORIS

            CH: FRANKO ANA & MARIJA MAJ: FRANKO ANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 

V 4

24.       BEAUTY PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 5896, 21.06.2019

            O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: IZZI Z RINGU

            CH: DUDÁŠ ANDREJ MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

V 1, CAJC,  VÍŤAZ ROKA MLADÝCH

25.       JESSY SELI DOG, SPKP 5864, 20.03.2019

            O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: HOLLY SELI DOG

            CH: BÍRO PAVOL MAJ: STRAKA PATRIK

 

V 3

26.       LARA IMPRESSIA-BOX, SPKP 5906 CMKU/BOX/17306/19, 26.03.2019

            O: CASPER VON DER BURG SINGIDUNUM M: CESSI IMPRESSIA-BOX

            CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: GULDAN PATRIK

 

V 2,  VICE-VÍŤAZ ROKA MLADÝCH, Junior Gladiátor

27.       MÉTIS KARMAPA, SPKP 5838, 16.03.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ORNELA II. KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: BABÍČKOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA

28.       JESSIE KARMAPA, SPKP 5765, 11.10.2018

            O: UREUS II. KARMAPA M: SLAVENA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

 

V 2, R. CAC

29.       KATYUSHA KARMAPA, SPKP5800, 04.01.2019

            O: UREUS II KARMAPA M: ZACAPA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + HALAS MICHAL

 

V 3

30.       KELLY SELI DOG, SPKP 5866, 23.03.2019

            O: D´MONDMILENIUM STAR VANBOX M: FORTUNA SELI DOG

            CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

 

V 2, R. CAC

31.       BORA ZA III MOSTAMI, SPKP 5714, 09.08.2018

            O: BLACK BANDIT HONOR MARSA M: BESSIE  VR-BOX

            CH: TLČINA  GABRIEL MAJ: GABALOVÁ BENEDIKTA

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA, Gladiátor

32.       DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA, SPKP5615, 15.02.2018

            O: UREUS II. KARMAPA M: ORNELA II. KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK  VLADIMÍR MAJ: SLABÁ DOMINIKA + SLABÁ DOMINIKA

 

V 4

33.       EBONY PRINCES MORAVIA BOX, CMKU/BX/17038/18, 14.08.2018

            O: BARNABY PAULLA GANG M: TEODORA MORAVIA BOX

            CH: ŽÁRSKÁ ALENA MAJ: FILGAS PAVEL

 

V 3

34.       QUEEN WARRIOR Z RINGU, CMKU/BOX 16726/18 SPKP 5803, 30.01.2018

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: BESTIA Z RINGU

            CH: FAGOŠ RÓBERT MAJ: ZRAKOVÁ ZUZANA

 

- -

35.       TOSCA SIGNUM LAUDIS, SPKP 5651, 15.06.2018

            O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: HLADÍK DUŠAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 

- -

36.       ASIA, ROI 15/25443, 16.12.2014

            O: VARANO DELLA ROCCA COSTANZA M: AKIRA

            CH: DI BARTOLOMEO FABIO MAJ: VALORI PIERLUIGI

 

V 1, CAC

37.       KATA MIR-FIŠ, 5139, 31.03.2016

            O: VALDO MIR-FIŠ M: TAURA MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: NAGYOVÁ EVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

 

V 1, CAC

38.       UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP5338, 26.10.2016

            O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE M: CELINE DEL CUORE GRANDE

            CH: REICHBAUER JAN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

 

VN 1

39.       CHRIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 6090, 29.03.2020

            O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ  LENKA, MGR. MAJ: FEKETE PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

 

VN 1

40.       FEDOR JAMES BOX, SPKP6069, 14.02.2020

            O: VERDI GIUSEPPE BOXRELAY M: TAJGA JAMES BOX

            CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 

V 3

41.       FRANCIS-JOSEPH I. VANBOX, SPKP 5997, 13.09.2019

            O: BARACHIEL FENDER EDDA M: BEATING HEART VANBOX

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

 

V

42.       JORDY KELLY BOX, CMKU/BOX/17645/19, 12.10.2019

            O: DUDLÍK EUROPEAN K9 TRAINING BASE M: PALOMA Z NEMEČANKY

            CH: HURČÍK JURAJ MAJ: HURČÍK JURAJ + HURČÍKOVÁ HANA

 

- -

43.       NICOS GYMNEMA SYLVESTRE, HR 13499, 09.05.2019

            O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: O’LIVIA DE VAL DE CAYONE

            CH: MARGARETA GORŠIĆ MAJ: BROZOVIĆ NITA + BROZOVIĆ NITA

 

V 2,  VICE-VÍŤAZ ROKA MLADÝCH

44.       OLIVER II KARMAPA, SPKP 5889, 26.06.2019

            O: CARAVAGGIO KARMAPA M: SLAVENA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + DRASAL MICHAL

 

V 4

45.       ORIFIEL FENDER EDDA, SPKP 5983, 04.10.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ELEMIAH FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: KLČO ROMAN

 

V 1, CAJC,  VÍŤAZ ROKA MLADÝCH

46.       OROOBLU DELL ANTICA POSTUMIA, ROI 19/168838, 05.07.2019

            O: EKO DEL COLLE DELL INFINITO M: INCANTO DELL ANTICA POSTUMIA

            CH: DELL ANTICA POSTUMIA MAURO MAJ: HLADÍK DUŠAN + DELL ANTICA POSTUMIA MAURO

 

V, Junior Gladiátor

47.       YUGO SPÁLENICE, SPKP 5990, 10.10.2019

            O: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI M: DEL COURE GRANDE CELINE

            CH: REICHBAUER  JÁN MAJ: ŠABÍKOVÁ PAVLÍNA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 

V 2, R. CAC, Gladiátor

48.       MOWGLI KARMAPA, SPKP 5837, 16.03.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ORNELA II. KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK  VLADIMÍR MAJ: SLABÁ DOMINIKA + SLABÁ DOMINIKA

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA, BOS

49.       RAMON DI CASA ALE, ROI  19/79149, 01.03.2019

            O: AMBUSH M: IKEA DI CASA ALE

            CH: FRIGO ALESSANDRO MAJ: HLADÍK DUŠAN + FRIGO ALESSANDRO

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

 

V 1, CAC

50.       CAPTAIN MORGAN KARMAPA, SPKP5582, 22.12.2017

            O: BEKS DEL CABEZO DE LA JARA M: URTICA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + DUBOVEC TIBOR

 

VD 2

51.       IRIS DE SALGO´S, SPKP5439, 23.05.2017

            O: CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA M: AMANDA DE SALGO´S

            CH: ĽUPTÁK IVAN MAJ: STEINHUBELOVÁ MARTINA

 

- -

52.       MAXIM DE DIOSA DE LA AURORA, HR13426NB, 18.08.2018

            O: OLIVIERO DEL COLLE DELL’INFINITO M: HANNA DE DIOSA DE LA AURORA

            CH: PEŠIĆ MARKO MAJ: BROZOVIĆ NITA + BROZOVIĆ NITA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 

- -

53.       TRISTAN DEI CENTURIONI, ROI 15120329, 03.06.2015

            O: KONAIR VON DER MUNZENBURG M: MEHIRA DEI CENTURIONI

            CH: GERARDI CORRADO MAJ: RUMORI ANNALISA

 

V 1, CAC

54.       ZACK Z KAŠTÝLKU, CMKU/BOX/16708/18, 06.01.2018

            O: AIDAN DE VILLALCOR M: XARINA Z KAŠTÝLKU

            CH: BAUMANNOVÁ LUDMILA MAJ: CHMELA JOSEF

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA

55.       HUGO ’DELL BOXER MONTE 1991’, MNE 1012/1215 NB  LO2093310, 09.09.2015

            O: GELSO DEL COLLE DELL’INFINITO M: GOA DEI CENTURIONI

            CH: PROROCIC RAJKO MAJ: RUMORI ANNALISA

 

V 4

56.       JACK PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/16547/17, 24.10.2017

            O: BAKÍR PÁLAVA BOX M: EVETTE OPTIMA GRATA

            CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

V 3

57.       SCHOW LEADER INTOUCHABLE, RKF5008429, 11.03.2017

            O: SATELIT DI CASA VERNICE M: SCHOW LEADER TOUCHOF MY HEART

            CH: SZOKOLOVA M.A. MAJ: ZAWISTOWSKI ADAM + SOKOLOWA MARINA

 

V 2, R. CAC

58.       THAO KRONEBOX, CMKU/BOX/15830/16/18, 19.06.2016

            O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: CASEA LAKRONEBOX

            CH: NOVÁKOVÁ BLANKA MAJ: FRÁŇA RADIM + FRÁŇOVÁ ELENA

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

 

V

59.       ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, SPKP 5340, 04.11.2016

            O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: SAPHIRA FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: VRTOCHOVÁ MÁRIA + KORCOVÁ JANA

 

V

60.       BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016

            O: G´M DE BELLEMANIE M: JALUHA FLOYD FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER  JOZEF A JANA MAJ: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

 

- -

61.       CHARMA TARA PRINCESS DEUTSCH ALGAR, SPKP 6094, 29.03.2020

            O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ, MGR LENKA MAJ: ŠEFČÍKOVÁ TÁŇA

 

VN 2

62.       CHRYSTAL PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP6097, 29.03.2020

            O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: VAŠKOROVÁ KLAUDIA

 

VN 1

63.       ZIZI SPÁLENICE, SPKP 5730, 08.05.2020

            O: OTIS V.D.MÜNZENBURG M: WERA SPÁLENICE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

 

V

64.       BABBU SANOBER, SPKP5963, 23.09.2019

            O: ZOCO KARMAPA M: GRACE KELLY ARGA LÚČ

            CH: HRACKOVA JANA MAJ: HRAČKOVÁ JANA

 

V2,  VICE-VÍŤAZ ROKA MLADÝCH

65.       ETHERNITY VANBOX, SPKP 5994, 30.08.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: BARBIELA FLOYD FENDER EDDA

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + LIPKOVA ANDREA

 

V

66.       ETNA IRIS AMORIS, SLRNB-003451, 01.05.2019

            O: GELSO DEL COLLE DELL’INFINITO M: BONITA IRIS AMORIS

            CH: FRANKO ANA & MARIJA MAJ: FRANKO ANA

V 3

67.       GUSSI FESTLAND, CMKU/BOX/17467/19, 05.07.2019

            O: DASTY KRONEBOX M: BANCHEE CUSTODIUS

            CH: HRUBÁ MARIE MAJ: MOUKOVÁ LUCIE

 

- -

68.       CHAVA DE LA CASA ALMAZAN, WS65641406, 28.06.2019

            O: RUS LA FLEUR ESPAÑOL M: ARUBA DE LA CASA ALMAZAN

            CH: PEDRO ALMAZAN MAJ: ALONSO MARTÍNEZ JOSÉ ANTONIO

 

V 4

69.       JEDNA NA MILION LADY GAGA, PKR.II-140056, 04.09.2019

            O: SHOW LEADER INTOUCHABLE M: JEDNA NA MILION JASUMI

            CH: ZAWISTOWSKI ADAM  MAJ: MARKIEWICZ JAROSŁAW

 

V 1, CAJC,  VÍŤAZ ROKA MLADÝCH

70.       MAIA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5847, 02.05.2019

            O: WALLIM FLOYD FEDER EDDA M: BATH KOL FLOYD FEDER EDDA

            CH: ŠUSTER  JOZEF A JANA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

V

71.       OERTHA FENDER EDDA, SPKP 5986, 04.10.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ELEMIAH FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: SÝKOROVÁ MICHAELA

 

V

72.       OHAZIA FENDER EDDA, SPKP 5987, 04.10.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ELEMIAH FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: HRADSKÝ TOMÁŠ + HRADSKÁ ZUZANA

 

-  -

73.       TITANIUM WASCA GYMNEMA SYLVESTRE, HR 13484 NB, 18.03.2019

            O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: BAGHIRA GYMNEMA SYLVESTRE

            CH: GORŠIĆ MARGARETA MAJ: BROZOVIĆ NITA + BROZOVIĆ NITA

 

V

74.       WILLOW DE CRISTOBALITO, JR701150Nb, 31.03.2019

            O: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI M: ILLUMINATA VILLA ROYAL

            CH: LUCIC ALEKSANDER MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

V

75.       ZOE IMER- BOX, SPKP 5970, 13.09.2019

            O: YUKON OPTIMA GRATA M: TESSY IMER -BOX

            CH: HLAVINKA IMRICH MAJ: KAČÍK DANIEL

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

 

V 3

76.       AMY KMET BOX, CMKU/BOX/17321/19, 08.04.2019

            O: ZOCO KARMAPA M: NIKY TAJKI

            CH: KOUDELOVÁ LUCIE MAJ: KOUDELOVÁ LUCIE

 

V 1, CAC

77.       DEBBYANNE IRIS AMORIS, SLRNB-003431, 27.10.2018

            O: YCS DEL DUCATO DI PARMA M: ADORABLE IRIS AMORIS

            CH: FRANKO ANA & MARIJA MAJ: FRANKO ANA

 

V

78.       KIRSI CONGO NIGRANS, CMKU/Box/17245/19, 30.01.2019

            O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO M: GEORGINA CONGO NIGRANS

            CH: HIREŠOVÁ LENKA, MUDR. MAJ: RUCEKOVÁ MARTINA

 

V 2, R. CAC,

79.       TRINITI GYMNEMA SYLVESTRE, HR13483NB, 18.03.2019

            O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: BAGHIRA GYMNEMA SYLVESTRE

            CH: GORSIC MARGARETA MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

V

80.       UNA STELLA SIGNUM LAUDIS, SPKP 5806, 10.02.2019

            O: OUTLAW DO VALE DO LETHES M: OREA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: ŠKUNTA MATEJ

 

V 4

81.       YGRITTE DEL CUORE GRANDE, JR 701012 NB, 26.10.2018

            O: GUS DEL GOLFO ARTABRO M: ROXETTE CUORE GRANDE

            CH: JOKSIČ MIČA  MAJ: BRATKO PETR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

 

VD

82.       ABRAKA-DABRA SANOBER, SPKP5735, 27.08.2018

            O: NEDWED DEL CUORE GRANDE M: DIANA ARGA LÚČ

            CH: HRAČKOVÁ  JANA MAJ: ACSOVÁ DENISA + BEŇOVKÝ BORIS

 

V 4

83.       CRISTAL KARMAPA, SPKP5586, 22.12.2017

            O: BEKS DEL CABEZO DE LA JARA M: URTICA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + SLABÁ DOMINIKA

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA, BOB

84.       DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP5578, 12.01.2018

            O: URIEL FENDER EDDA M: NITIKA FENDER EDDA

            CH: MGR. MLYNKOVÁ LENKA MAJ: MLYNKOVÁ, MGR. LENKA

 

VD

85.       GALA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5748, 18.09.2018

            O: WATWALD MUNCH M: SÁVA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUZMA LADISLAV MAJ: SOPKOVÁ IVETA

 

- -

86.       JIR-PIA EM EMALEE, CMKU/BOX/16787/18; LOE2367315, 30.04.2017

            O: G´M DE BELLEMANIE M: JIR-PIA AGLAIA

            CH: BOADA PERE  / PICART ANNA MAJ: LUKEŠOVÁ MARCELA

 

V 3

87.       LORENA VON ZOGOHOF, JR701004Nb, 01.11.2018

            O: RUS LA FLER CAPO DI TUTTI CAPI M: RUS LA FLER FIRST LADY

            CH: RABIJAC  ZORAN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN

 

V 2, R. CAC

88.       UNCREDIBLE BEAUTY JIR-PIA, CMKU/BOX 17238/19, 13.01.2018

            O: CIRANO DE VERDEVERA M: LOUNA DES JARDINS DE PASSIFLORE

            CH: PICART PLANA ANNA MAJ: BRAVENCOVÁ LUCIE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 

V 1, CAC

89.       GIULIA ’DELL MONTE BOXER 1991’, ROI 19208471, 30.03.2015

            O: XENO DI CASA VERNICE M: CLARA DELL MONTE BOXER 1991

            CH: PROROCIC RAJKO MAJ: RUMORI ANNALISA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

 

V 4

90.       BEATRIX DI BRIXENTAL, ROI 18/10961, 31.10.2017

            O: CHE  DEL COLLE DELL INFINITO M: MONALISA DELL OTTAVA MERAVIGLIA

            CH: ALL. BRIXENTAL MAJ: HLADÍK DUŠAN + ALUSSIO MATTEO

 

V 2, R. CAC

91.       KETTY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/16624/17, 09.11.2017

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ANDRA PÁLAVA BOX

            CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

V 1, CAC,  VÍŤAZ ROKA

92.       LENA DE DIOSA DE LA AURORA, MNE1007/17NB, 10.09.2017

            O: OZREN V.D. BURG SINGIDUNUM M: LARA V. ZOGOBOX

            CH: PESIC MARKO MAJ: PESIC MARKO + BUKOVANSKA IVANA

 

V 3

93.       LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014

            O: LAURIN`S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

            CH: TERZIC VESNA MAJ: DYJOR DOROTA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

 

V

94.       BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016

            O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: NAVAHOS DREAM VANBOX

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ