Plemeno boxer na tradičnej celoštátnej výstave v Nitre posudzoval
predseda Slovenského boxer klubu pán Imrich Sopko.
BOXER PÁSIKAVÝ
Psy tr. stredná: V1, CAC - EMÍR Zico (OTHELO FLOYD Fender Edda - IŇA
Parečan), m: H. Prílepková * V2, R.CAC - WILHEM Fender Edda (HERRY FLOYD Edda
- JESSY od Anity), m: S. Ondrušová
Psy tr. otvorená: V1, CAC - MATOUŠ z Šenku (MONTI Moravia Box - QUELLE
z Pa - Mil), m: Ing. L. Baumannová * V2, R.CAC - BRUTUS Orion chov (GRAND Alfa
- Pol - ANETA Gloria Bara), m: J. Hrežík * V3 - EROS Tiann (GOLEM Ezudo -
ANITA Tiann), m: manž. Svitačoví * VD4 - THOMAS Fender Edda (IVANHOE FLOYD
Edda - KONNY Fender Edda), m: K. + K. Hromádka
Psy tr. pracovná: V1, CAC - EMÍR Jir-Ši Box (FLINT v. Wordanis - CLEA
Jir-Ši Box), m: P. Pravda * V2, R.CAC - ULK Fender Edda (SAGVAN Fender Edda -
NIXA L-Ko), m: O. Boťanský
Sučky tr. mladých: V1, CAJC - GRÉTA Tiann (DOMINGO Boxrelay - ANITA
Tiann), m: R. Jánošík
Sučky tr. stredná: V1, CAC, BOB - FENDI Tiann (OTHELO FLOYD Fender Edda
- ANITA Tiann), m: T. Füzék * V2, R.CAC - SARA Mir-Fiš (CHERUB v. Elsavatal -
IVETTE Simaf), m: F. Lukačin * V3 - KLÁRA od Ivetky (MARVING di Casa Bartolini
- EVELIN od Ivetky), m: J. Randáková
Sučky tr. otvorená: V1, CAC - SILVIA Lúč (PATRIK Lúč - TAMARA Lúč),
m: G. Aranyossi * V2, R.CAC - CLEA V.R. - Box (ZEFFIRO della Cadormare - CARLA
Indiánsky brloh), m: V. Račok * V3 - ELSIA Rimava (CEY-KIM Calida z Košíc -
Nyírszölö AMANDA), m: Ing. D. Soóš * V4 - DOLLY Ponitrie (FERO Ezudo -
HESTY Disa), m: MVDr. J. Vlkovič * VD - AIDA Dorka Star (GOLEM Ezudo - DORIS
Ezudo), m: M. Majerčíková
BOXER ZLATÝ
Psy tr. mladých: V1, CAJC - ULLIARIS Moravia Box (KILIAN v. Purgstall -
NATALIA Moravia Box), m: Ing. T. Klásek * V2 - KORNEL Indiánsky brloh (ARGO
GODY Bohemia - DAČA Indiánsky brloh), m: M. Lieskovský * VD - BRIX Dorka Star
(OTHELO FLOYD Fender Edda - HYDRA Ezudo), m: M. Hlavatovič
Psy tr. stredná: V1, CAC - RONY Lúč (PIROL Aldonar - FRIDA Lúč), m:
G. Aranyossi
Psy tr. otvorená: V1, CAC - JAMBI Lúč (TERZO del Colle Dell' Infinito
- PAMELA Lúč), m: G. Aranyossi
Psy tr. šampiónov: V1, CAC - HARRY od Ivetky (SAVAS v.d. Houtrib -
EVELIN od Ivetky), m: J. Randáková
Sučky tr. mladých: V1, CAJC - KORINA v. Elsavatal (CHERUB v. Elsavatal
- ALICE v. Elsavatal), m: MVDr. M. Fišman * V2 - ANET Signum Laudis (OTHELO
FLOYD Fender Edda - HYDRA Ezudo), m: D. Hladík * V3 - USKAJA Moravia Box
(KILIAN v. Purgstal - NATALIA Moravia Box), m: M. Šrotová * V4 - BARBY Dorka
Star (OTHELO FLOYD Fender Edda - HYDRA Ezudo), m: M. Majerčíková * VD - REA
L-KO SNV (OTHELO FLOYD Fender Edda - CANDY Ferčáky), m: P. Puškár
Sučky tr. stredná: V1, CAC - TIFFANY Mir-Fiš ( CHERUB v. Elsavatal -
PATTY Pigi Box), m: MVDr. M. Fišman
Sučky tr. otvorená: V1 - ORCA z Pálenice (MORENO Lúč - BIANCA
Mescalero), m: J. Reichbauer * V2 - DONA Ferčáky (BERT Edelstein - LINDA
L-Ko), m: M. Snehota * V3 - Roza Lúč (PIROL Aldonar - FRIDA Lúč), m: G.
Aranyossi
Sučky tr. pracovná: V1, CAC - ABIGEIL Armida (MAGNUM di Massumatico -
CHYRONE Regata Edda), m: J. +J. Šuster
Spracoval: Dušan Hladík