Posudzovali:
Dr. Iwona Magdziarska - dospelé sučky
Petr Bratko - dospelých psov
Várszegi Zsófia - mladé sučky
PSI ZLATÍ
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých, Najkrajší mladý boxer - CARLOS
von Zelbox, (UGOLINO van de Hazenberg - Wé-Box PACUHA GLÓRIA), ch. + maj: Vukovics
József + Vukovics Józsefné * V2 - GOLDY Boxrelay, (ZEFFIRO della Cadormare - CINDY
Boxrelay), ch. + maj: Ľubomír Perniš * V3 - KENZO Gryf, (ZEFFIRO della Cardomare -
FYONA Indiánsky brloh), ch: Dr. Milan Kurák, maj: Michal Oleňák * V4 - ALBERTO
Betafor, (PIROL Aldonar - BONNA od Oskarky), ch.+ maj: Petr a Dagmar Pravdoví * V - CLIFF
Vr-Box, (ZEFFIRO della Cadormare - CARLA Indiánsky brloh), ch. + maj: Vladimír Račok *
V - EGON Zico, (OTHELO FLOYD Fender Edda - IŇA Parečan), ch: Milan Serbin, maj: Ing.
Aladár Kovaľ
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ - ARON Premium, (ARGO Gody
Bohemia - BRENDA Rimava), ch: MVDr. Jaroslav Slosiarik, maj: Ladislav Hencovský *
V2, R.CAC - JAMBI Lúč, (I.Ch. TERZO del Colle Dell' Infinito - PAMELA Lúč), chov. +
maj: Gabriel Aranyossi * V3 - Grand Box GERONIMO, (I.Ch. MAGNUM di Massumatico - Edelstein
GEMMA), ch. + maj: Szebeni Csaba + Sándor * V4 - POGY Mir-Fiš, (KAMIL Mir-Fiš - PATTY
Pigi Box), ch: MVDr. Miroslav Fišman, maj: René Gerenčér
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ - DOMINGO Boxrelay, (I.Ch.
LORD ALF od Spiacej Kroléwny - ODA z Pa-Mil), ch.+ maj: Ľubomír Perniš * V2, R.CAC
OSKAR Mir-Fiš, (KARON Im-Ka - PATTY Pigi-Box), ch. + maj: MVDr. Miroslav Fišman * VD -
ARGOS Smart, (Ch. JONKHER IELKO v.d. Wielsterdjik - AIKE Naso), ch: Peter Hriňa, maj:
Ing. Jaroslav Bako
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, Víťaz plemena -
Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda, (I.Ch. MAGNUM di Massumatico - Ch. HAIDY FLOYD Edda),
ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Imrich Sopko * V2, R.CAC - TERZO
del Colle Dell'Infinito, (HOSS v.d. Goldquelle - GEMMY del Colle Dell'Infinito), ch:
Alessandro Tanoni, maj: Arles Pantanetti
PSI ŽÍHANÍ - MLADÍ
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých - GRAND Boxrelay, (ZEFFIRO
della Cadormare - CINDY Boxrelay), ch. + maj: Ľubomír Perniš * V2 - CARLO Vr-Box,
(ZEFFIRO Della Cadormare - CARLA Indiánsky brloh), ch: Vladimír Račok, maj: Pavol Sinčák
* V3 - EMÍR Zico, (Ch. OTHELO FLOYD Fender Edda - IŇA Parečan), ch: Milan Serbin, maj:
Hana Prílepková
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ - RAOUL del Colle Dell'
Infinito, (OLIVER della Terra Sekvaggia - HOLLY del Colle Dell' Infinito), ch: Alessandro
Tannoni, maj: Mosca Gabriela * V2, R.CAC - EROS Tiann, (GOLEM Ezudo - ANITA Tiann),
ch: Tibor Füzék, maj: Maroš Svitač * V3 - THOMAS Fender Edda, (IVANHOE FLOYD Edda -
KONNY Fender Edda), ch: Jozef a Jana Šusteroví, maj: Klára a Karol Hromádka * V4 - ULK
SENIOR Fender Edda, (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - NIXA L-Ko), ch: Jozef a Jana Šusteroví,
maj: Ondrej Boťanský
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ - EMÍR Jir-Ši Box, (FLINT
v. Woodanis - CLEA Jir-Ši Box), ch: Jiří Šimara, maj: D. a P. Pravdovi * V2,
R.CAC - IKAR FENDER Edda, (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - KONNY FENDER Edda), ch: Jozef
a Jana Šusteroví, maj: Ing. Alica Baginová * V3 - KAY Disa, (LORD
AXEL od Spiacej Kroléwny - FAIDRA Disa), ch: Štefan Fusek, maj: Angela Guziová
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - Ch. BLENDY
Arbaldo, (I.Ch. GRAND Alfa Pol - UDINE FLOYD Edda), ch: Pavel Komžík, maj: Miroslav Paluška
* V2, R.CAC - Ch. ORTOS Mity Ellady, (Ch. DAVIS GRACJA z Kaszetelanii - Ch. JEJ
EKSCELENCJA Nostrum), ch: Danuta Jarecka, maj: Ewa Dolinska * V3 - I.Ch. ENFANT TERRIBLE
Nostrum, (NINO von Hause Rehberg - I.Ch. MONTANA Nostrum), ch: Anna Bogucka, maj: Joana
Teisseyre * V4 - Ch. DAVE dels Segadors, (IVAN du Pant de Saint Bernard - SAMBRA dels
Segadors), ch: E.M. Torrents, maj: Krysztof Mazurkiewicz
Tr. veteránov: V - Najlepší veterán - Ch. LEONARDO
FLOYD Edda, (CARDINÁL Edda - DIANA Edda), ch: J. & J. Šusteroví, maj: Sergej
Sinicyn
SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých - GRACIA Boxrelay, (ZEFFIRO
della Cadormare - CINDY Boxrelay), ch. + maj: Ľubomír Perniš * V2 - CICOLLINA von
Zelbox, (UGOLINO van de Hazenberg - Wé-Box PACUHA GLÓRIA), ch. + maj: Vukovics József +
Vukovics Józsefné * V3 - TIFFANY Mir-Fiš, (CHERUB von Elsavatal - PATTY Pigi Box), ch.
+ maj: Dr. Miroslav Fišman * V4 - IREEN von Elsavatal, (CHERUB v. Elsavatal - VIVIEN v.d.
Morrequelle), ch: Joachim + Ursula Eschaner, maj: Dr. Miroslav Fišman * V - ROZA Lúč,
(PIROL ALdonar - FRIDA Lúč), ch. + maj: Gabriel Aranyossi
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ - ABIGEIL Armida, (I.Ch.
MAGNUM di Massumatico - Ch. CHYRONE REGATA Edda), Ch: Barbara Guzinska, maj: Jozef
a Jana Šusteroví * V2, R.CAC - Metál JOJÓ, (MORENO del Colle Dell' Infinito - Metal
DIANA), ch: Bánkúti József, maj: Szebeni Csaba + Sándor * V3 - GAMMA Lúč, (PIROL
Aldonar - PAMELA Lúč), ch. + maj: Gabriel Aranyossi
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ - RITA Mir-Fiš, (ROGER
Wings - PATTY Pigi-Box), ch. + maj: MVDr. Miroslav Fišman
Tr. šampiónov: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - Ch.
TAMARA Lúč, (BERT Chiruška - JUSTINA Lúč), ch. + maj: Gabriel Aranyossi * V2, R.CAC -
Ch. Wé-Box Pacuha GLÓRIA, (Urkabustaiz MERLIN - Wé-Box Pacuha AMI), ch: Sleisz
Zoltán és Lajos, maj: Vukovics József és Józsefné
SUČKY ŽÍHANÉ
Tr. mladých: V1, CAJC, Víťaz roka mladých - FENDI Tiann, (Ch. OTHELO
FLOYD Fender Edda - ANITA Tiann), ch. + maj: Tibor Füzék * V2 - Kiss - Box FANNI, (DENNY
Wings - Kiss Box Anasztázia), ch: Kiss Pál, maj: Kiss István * V3 - BASTY Alda Box,
(GRAND Alfa Pol - AMANDA Alda Box), ch: Eva Střižíková, maj: Dalibor Střižík * V4 -
JAKOBA Gryf SK, (SANTOS Wings - DAFNÉ Indiánsky brloh), ch: MUDr. Milan Kurák, maj:
Martin Vasko * V - WERRY Fender Edda, (I.Ch. HERRY FLOYD Edda - Ch. JESSY od Anity), ch:
Jozef a Jana Šusteroví, maj: Denisa Soltészová * V - CARMEN Orion chov, (Cseryll-Házi
ADAM KEVIN - GLORIA Alfa-Pol), ch. maj: Miroslav Kabeláč
Tr. otvorená: V1, CAC, ČKŠ - ITALIA Gryf, (Ch. GRAND
Alfa Pol - DAFNÉ Indiánsky brloh), ch: MUDr. Milan Kurák, maj: Jaroslav Podola *
V2, R.CAC - BARBIE Vr-Box, (GRIFITH dei Boioni - ANTHE Osiris), ch. + maj: Vladimír Račok
* V3 - VALERIA FLOYD Fender Edda, (I.Ch. SAGVAN FENDER Edda - Ch. HAIDY FLOYD Edda), ch:
Jozef a Jana Šusteroví, maj: Mgr. Peter Novák * V4 - ELSA Rimava, (CEY-KIM Calida z Košíc
- ARABELLA Rimava), ch: MVDr. Ján Gajdoš, maj: Ing. Daniel Soóš * VD - GAILE z Erisu,
(SAGVAN FENDER Edda - UXA Im-Ka), ch: Ján Szalay, maj: Ján Laco
Tr. pracovná: V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka - FEMME
FATALE Nostrum, (Ch. DAVID dell Colle dell' Infinito - DOLCE VITA Nostrum), ch: Anna
Bogucka, maj: Joanna Teisseyre * V2, R.CAC - Kiss - Box DEBORA, (Napkeleti Jankó -
Hegemónia Var-Box), ch: Kiss Pál, maj: Kiss István
Tr. šampiónov: V1 - Ch. FEELINY Nostrum, (I.Ch. DAVID
del Colle Dell' Infinito - I.Ch. DOLCE Vita), ch: Anna Bogucka, maj: Krysztof
Mazurkiewicz * V2 - Ch. NASTJA od Anity, (GRAND Alfa-Pol - FARAH od Anity), ch. +
maj: Ing. Ivan Stojkov
Tr. veteránov: V - Najlepší veterán - Ch. RABA Marsowa Mina, (Ch. DAVIS
GRACJA z Kasztelanii - KAMA od Rajatara), ch. + maj: Janusz Dolinski