Rozhodkyňa: Mátrai Lászlóné (H)
PSI ZLATÍ
Tr. mladých: V1 – FAUSTO Arga Lúč, (Jack Cseryll-Házi x Frida
Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr. stredná: V1, CAC – XALONNE Moravia Box, (ODWET Exkalibur x
Quendolynn Moravia Box), maj: L. Sosnová * V2, R.CAC – DEEN Arga Lúč,
(CHRIS v. Zielbox x Gamma Lúč), maj: G. Aranyossi
Tr. otvorenáe: V1, CAC, CACIB, BOB – CHAMAN della Talpa, (Zeffiro
della Cadormare x Pandora della Talpa), maj: S.B. Viňa + J. Šuster
Tr. pracovná: V1, CAC – ETHAN della Terra Selvagia, (Impero
del Colle Dell Infinito x Ursel della Terra Selvagia) * V2, R.CAC –
ORFEUS Boxrelay, (Baron Rojo de Villalba x Eymi Boxrelay), maj: D.
Hladík
Tr. šampiónov: V1, CAC – FLOYD z Ringu, (TERZO del Colle
Dell Infinito x ORKA z Ringu), maj: Ing. M. Paulenka * V2, R.CAC - KENY
od Ivetky, (Marwing di Casa Bartolini x Evelin od Ivetky), maj: J.
Bohutínsky
PSI PÁSIKAVÍ
Tr. mladých: V1, CAJC, Najkrajší mladý pes - MAICOL della Terra
Selvaggia (Muster dei Centurio x Ursel della Terra Selvaggia), maj:
Fregni Fausto
Tr. stredná: V1, CAC, R.CACIB – HUGO BOSS Fender Edda (Giotto
x Playa Fender Edda) , maj: Dušan Hakl
Tr. šampiónov: V1, CAC – KARIM KHAN v. Reichersberg ( Molta
della Talpa x Felina v. Reichersberg), maj: H. Hiltmann * V2, R.CAC –
FLAVIUS dei Centurioni (Esco v. Alt-Goch x Medea dei Centurioni), maj:
N. Rondinelli * V3 – ULK SENIOR Fender Edda (SAGVAN Fender Edda x
Nixa L-Ko), maj: O. Boťanský * V4 – EROS Tiann (Golem Ezudo x Anita
Tiann), maj: manž. Svitačovi
SUČKY ZLATÉ
Tr. mladých: V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka – ZOMBIE Moravia Box,
(Apol von Burg Znojmo x Querry Sue Moravia Box), maj: V. Zachara
Tr. stredná: VD – FRONTIERA REGAT Fender Edda, (Herry Floyd
Fender Edda x Abigel Armida), maj: S. Morgensteinová
Tr. otvorená: V1, CAC - VALERIE Moravia Box, (Vico v.
Zugspitzblick x Natalia Moravia Box), maj: J. Sedláček * V2, R.CAC
– VIKA Mir-Fiš, (CHERUB von Elsavatal x Rita Mir-Fiš), maj: Ing.
J. Bako
Tr. pracovná: V1, CAC – ORI Boxrelay, (Baron Rojo de Villalba
x Eymi Boxrelay), maj: K. Kobella * V2, R.CAC – NENCY od Ivetky,
(Ulise della Barbariga x Evelin od Ivetky), maj: I. Kunclová
Tr. šampiónov: V1, CAC, R.CACIB – BIJOU Jisuko, (Plato v.d.
Hazenberg x Unique Jisuko), maj: V. Šulcová * V2, R.CAC – CATTY Bohemia
Amon, (Othelo Floyd ender Edda x Ailin Miramar-Box), maj: M. Rendlová
SUČKY PÁSIKAVÉ
Tr. mladých: V1, CAJC – CHARIZMA Fender Edda (VASKO v.d.
Hazenberg x XENA Fender Edda), maj: J.+J. Šueterovi * V2 – KETTY Tiann
(Carlos v. Zielbox x Fendi Tiann), maj: Dr. M. Majtán * VD 3 –
KASANDRA Tiann (Carlos v. Zielbox x Fendi Tiann), maj: A, + Z. Dudášoví
Tr. stredná: V1, CAC, CACIB – ULA dei Centurioni, (Dylan dei
Centurioni x Helena), maj: dei Centurio
Tr. otvorená: V1 – ARIELA Fender Edda (Grand Alfa-Pol x NOSFERATU
Fender Edda), maj: O. Boťanský
Tr. šampiónov: V1, CAC – KLÁRA od Ivetky, (Marving di Casa
Bartolini x Evelin od Ivetky), maj: I. Kunclová
Spracovala: Silvia
Kobellová |