|
CACIB Nitra 10. 12. 2017
Rozhodca/Judge: Janka Janeková, (SK)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC - EROS IMPRESSIA-BOX, SPKP 5437, 24. 11. 2016 , O: BANDOLERO Z METABOXU, M: BUCCI IMPRESSIA-BOX, CH: ŠINDELÁŘ MARTIN, MAJ: NÉMETH ERNEST V 2 - UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26. 10. 2016 , O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: CELINE DEL CUORE GRANDE, CH: REICHBAUER JAN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN V 3 - BARBAROSSA MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15998/16, 16. 09. 2016 , O: SAT´ELIT GLADIATOR, M: OLIVERA MORAVIA BOX, CH: ŽÁRSKÁ ALENA, MAJ: ČERMÁKOVÁ ŠÁRKA V 4 - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09. 03. 2017 , O: ELIO GARBEIN, M: CAYA KARMAPA, CH: RYANTOVÁ HANA, MAJ: SÝKOROVÁ ANNA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, CACIB, BOB - PRINCE BRUNO BOXRELAY, SPKP 5145, 31. 01. 2016 , O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK V 2, R.CAC - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5208, 21. 06. 2016, O: ZOCO KARMAPA, M: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, CH: SINČÁK PAVOL, MAJ: KOVAC BORIS V 3 - ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03. 03. 2016 , O: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, M: TEODORA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: LENGYELOVÁ JANA VD 4 - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15. 06. 2016 , O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR -FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKULOVÁ DENISA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28. 10. 2015 , O: JIR-PIA PHOENIX, M: DUFFY FROM LAKE CONROE, CH: GRANDEGGER DANIELA , MAJ: ZACHOVALOVÁ HANA V 2, R.CAC - SIDHARTHA KARMAPA, CMKU/BOX/16499/17, 10. 06. 2016 , O: ELIO GARBEIN, M: PÁRVATI KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: PIZUR RADIM
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC - BRAD Z VE-KLED, CMKU/BOX/15379/15, 01. 07. 2015 , O: IDOL ZLATÁ HEMA, M: BRIA PÁLAVA BOX, CH: NOVOTNÝ DAVID, MAJ: NOVOTNÝ DAVID
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1, CAC, R.CACIB - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01. 09. 2014 , O: CASARO DE LA FORZANDANZA, M: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: STRAKA PATRIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN 1 - CECILIA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5474, 28. 05. 2017 , O: JESUS BOXRELAY, M: NITIKA FENDER EDDA, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA VN 2 - BARBARA KARMAPA, SPKP 5524, 09. 06. 2017 , O: NAADAME FENDER EDDA, M: GOPALA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: KOVAC BORIS
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC - CHRISTINE CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/16100/16, 18. 12. 2016 , O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: RENDLOVÁ MARTINA V 2 - UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26. 10. 2016 , O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: CELINE DEL CUORE GRANDE, CH: REICHBAUER JAN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, CACIB, BOB - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31. 01. 2016 , O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK V 2, R. CAC - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15. 06. 2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR-FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKUŠOVÁ ĽUBICA V 3 - XENA JISUKO, CMKU/BOX/15897/16, 07. 07. 2016 , O: ACTION VOM KATTERFORST, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC, R.CACIB - ELBA DEL COLLE DELL´INFINITO, ROI 16/32313, 01. 01. 2016 , O: ULM DEL COLLE DELL´INFINTO, M: FARIDA DEL COLLE DELL´INFINITO, CH: TANONI ALESSANDRO, MAJ: MÜLLEROVA MARIA + KOKNA FRANTISEK V 2, R.CAC - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23. 01. 2016 , O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC - MARYS-BOX AFERKA, PKR. II-122834, 21. 08. 2015 , O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: LEEH-BOX SLICZNA, CH: GWÓŹDŹ MARIA, MAJ: GWÓŹDŹ MARIA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC, JUNIOR BOG - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11. 11. 2016 , O: G´M DE BELLEMANIE, M: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: MLYNKOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - TREVOR SANVITA, UKU. 0297765, 09. 09. 2016 , O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: DIADEMA SANVITA, CH: KRAVETS ANATOLIY, MAJ: CHERNENKO OLENA V 2, R. CAC - WILLI JISUKO, CMKU/BOX/15863/16, 15. 06. 2016 , O: MAYK JISUKO, M: VEGGIE JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC - ROLLS-ROYS KARMAPA, SPKP 5211, 07. 06. 2016 , O: ZOCO KARMAPA, M: MORGANA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL V 2, R.CAC - JEDNA NA MILION J. J. , PKR. II-123889, 22. 06. 2015 , O: JEDNA NA MILION USTINOV, M: JEDNA NA MILION ZETA, CH: K. SENDECKA & A. ZAWISTOWSKI, MAJ: SKOWROŃSKA MARIA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC - QUENTIN II. KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27. 01. 2016 , O: ZOCO KARMAPA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14. 08. 2015 , O: ACTION VOM KATTERFORST, M: EMMANUELA FENDER EDDA, CH: JOZEF A JANA ŠUSTER, MAJ: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS V N 1 - FUTINIELA REGATA FENDER EDDA, SPKP 5545, 29. 07. 2017 , O: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, M: EMILY ARMIDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: HALÁSOVÁ ALEXANDRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC - CRISTIANA MORAVIA BOX, SPKP 5370, 16. 12. 2016 , O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: ULRIKA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: HAÁS PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26. 08. 2016, O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC - DOROTKA DE SALGO'S, MET. Bo. 223/H/15, 18. 12. 2014 , O: SÓSRÉT-MENTI ZOZÓ, M: KARLA ARGA LUC, CH: LUPTÁK IVÁN A MARCELA, MAJ: BÍRÓ IMRE
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC - ALEXANDRA LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15455/15, 03. 09. 2015 , O: IN VIVO SCHIWA, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLOROVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1, CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24. 05. 2015 , O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
CACIB Nitra 9. 12. 2017
Rozhodca/Judge: Dominika Šusterová, (SK)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC - UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26. 10. 2016, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: CELINE DEL CUORE GRANDE, CH: REICHBAUER JAN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN V 2 - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09. 03. 2017, O: ELIO GARBEIN, M: CAYA KARMAPA, CH: RYANTOVÁ HANA, MAJ: SÝKOROVÁ ANNA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, CACIB, BOS - PRINCE BRUNO BOXRELAY, SPKP 5145, 31. 01. 2016, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK V 2 - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15. 06. 2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR -FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKULOVÁ DENISA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC - MOCCO MIR-FIŠ, SPKP 5221, 05. 07. 2016 ., O: ELO MIR-FIŠ, M: TESSA MIR-FIŠ, CH: FIŠMAN MIROSLAV, MAJ: TOMKOVÁ MILICA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC - BRAD Z VE-KLED, CMKU/BOX/15379/15, 01. 07. 2015, O: IDOL ZLATÁ HEMA, M: BRIA PÁLAVA BOX, CH: NOVOTNÝ DAVID, MAJ: NOVOTNÝ DAVID
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN 1 - ARROW PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 5515, 16. 07. 2017, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: IZZI Z RINGU, CH: DUDÁŠ ANDREJ, MAJ: DUDÁŠ ANDREJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC - UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26. 10. 2016, O: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, M: CELINE DEL CUORE GRANDE, CH: REICHBAUER JAN, MAJ: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN V 2- CHRISTINE CONGO NIGRANS, CMKU/BOX/16100/16, 18. 12. 2016, O: KARNIVALE DE LA FINCA SAPHO, M: ESPRIT CONGO NIGRANS, CH: HIREŠOVÁ LENKA, MAJ: RENDLOVÁ MARTINA V 3 - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15. 06. 2016, O: JESUS BOXRELAY, M: DEUTSCH MIR-FIŠ, CH: MLYNKOVÁ LENKA, MAJ: MIKUŠOVÁ ĽUBICA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - XENA JISUKO, CMKU/BOX/15897/16, 07. 07. 2016, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: ONTARIA JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ V 2, R.CAC - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31. 01. 2016, O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, M: FANNY BOXRELAY, CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR, MAJ: SOPKO MAREK V 3 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16. 12. 2015 ., O: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, M: LAMYA JAMES BOX, CH: STRAKA PATRIK, MAJ: STRAKA PATRIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC, CACIB, BOB - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23. 01. 2016, O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, M: GOLDEN ANANAS OXY, CH: BÍRÓ PAVOL, MAJ: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA V 2, R.CAC - ELBA DEL COLLE DELL´INFINITO, ROI 16/32313, 01. 01. 2016, O: ULM DEL COLLE DELL´INFINTO, M: FARIDA DEL COLLE DELL´INFINITO, CH: TANONI ALESSANDRO, MAJ: MÜLLEROVA MARIA + KOKNA FRANTISEK
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC - MARYS-BOX AFERKA, PKR. II-122834, 21. 08. 2015, O: URAM SIGNUM LAUDIS, M: LEEH-BOX SLICZNA, CH: GWÓŹDŹ MARIA, MAJ: GWÓŹDŹ MARIA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5232, 08. 07. 2016, O: URIEL FENDER EDDA, M: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, CH: ŠUSTER JOZEF & JANA, MAJ: LUBOWIECKI LIA-MARIE
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, R.CACIB - WILLI JISUKO, CMKU/BOX/15863/16, 15. 06. 2016, O: MAYK JISUKO, M: VEGGIE JISUKO, CH: SUCHÝ JIŘÍ, MAJ: SUCHÝ JIŘÍ V 2, R.CAC - TREVOR SANVITA, UKU. 0297765, 09. 09. 2016, O: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, M: DIADEMA SANVITA, CH: KRAVETS ANATOLIY, MAJ: CHERNENKO OLENA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - JEDNA NA MILION J. J., PKR. II-123889, 22. 06. 2015, O: JEDNA NA MILION USTINOV, M: JEDNA NA MILION ZETA, CH: K. SENDECKA & A. ZAWISTOWSKI, MAJ: SKOWROŃSKA MARIA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - QUENTIN II. KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27. 01. 2016, O: ZOCO KARMAPA, M: URTICA KARMAPA, CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14. 08. 2015, O: ACTION VOM KATTERFORST, M: EMMANUELA FENDER EDDA, CH: JOZEF A JANA ŠUSTER, MAJ: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN 1 - 553. FUTINIELA REGATA FENDER EDDA, SPKP 5545, 29. 07. 2017, O: UZZIEL CASTIEL FENDER EDDA, M: EMILY ARMIDA, CH: ŠUSTER JOZEF A JANA, MAJ: HALÁSOVÁ ALEXANDRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - CRISTIANA MORAVIA BOX, SPKP 5370, 16. 12. 2016, O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: ULRIKA MORAVIA BOX, CH: ŽARSKÁ ALENA, MAJ: HAÁS PETER V2 - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26. 08. 2016, O: BRAZIL OPTIMA GRATA, M: EVETTE OPTIMA GRATA, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02. 08. 2016, O: FINN CONGO NIGRANS, M: DIANA ARGA LÚČ, CH: ARANYOSSY GABRIEL, MAJ: HRAČKOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09. 05. 2016 ., O: OZREN V. D. BURG SINGIDUNUM, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA V2, R.CAC - DOROTKA DE SALGO'S, MET. Bo. 223/H/15, 18. 12. 2014, O: SÓSRÉT-MENTI ZOZÓ, M: KARLA ARGA LUC, CH: LUPTÁK IVÁN A MARCELA, MAJ: BÍRÓ IMRE
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1 - ALEXANDRA LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15455/15, 03. 09. 2015, O: IN VIVO SCHIWA, M: USTINELLA Z UNGELTU, CH: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, MAJ: FLOROVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, R.CACIB - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24. 05. 2015, O: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, M: ANDRA PÁLAVA BOX, CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ
CACIB Nitra 17. 9. 2017
Rozhodca/Judge: Dr. Gabriela Ridarčíková (SK)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 -. BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09.03.2017, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, chov: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, BOS - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5208, 21.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, chov: SINČÁK PAVOL, maj: KOVAC BORIS V2 - EROS IMPRESSIA-BOX, SPKP 5437, 24.11.2016, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: BUCCI MPRESSIA-BOX, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: NÉMETH ERNEST VD3 - KERON MIR-FIŠ, SPKP 5137, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MIR-FIŠ, chov: FIŠMAN IROSLAV , maj: ŠAKOVÁ STANISLAVA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - LAKIFAN GORDON O'GUIDO, EST-02312/10, 15.05.2010, o: GUIDO DI CASA VERNICE, m: S'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN, chov: LAKIFAN VLADISLAV LAT
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - QUNO VON PREUSSEN'S EDEN, VDH/DBZB-Nr.237646, 07.08.2012, o: NIMBUS VOM ANSEATENHOF, m: CARRIE VON PREUSSEN'S EDEN, chov: STANGE TORSTEN, maj: KALDMA TIIU-ANN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - CECILIA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5474, 28.05.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: NITIKA FENDER EDDA, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MIKUŠOVÁ ĽUBICA V2 -KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, Res. CACIB - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: HANUŠNIAK MIROSLAV
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - ROLLS-ROYS KARMAPA, SPKP 5211, 07.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: MORGANA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL V2 - MELIOTH FENDER EDDA, SPKP 4762, 20.11.2014, o: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: BURDOVA DANA + BODNER BERND
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS VD1 - FOREST PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15574/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK V2, Res. CAC - VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014, o: G´M DE BELLEMANIE, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS VD1 -IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ VD2 - CLAUDIA CARDINALE OD IVETKY DE CHANEL, CMKU/BOX/16014/16, 30.08.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, chov: PARALOVA HANA, maj: KUNCLOVA IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC, Res. CACIB - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB, BOB - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
CACIB Nitra 16. 9. 2017
Rozhodca/Judge: Ligita Zake (LV)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - CRISTIANO CR7 DEUTSCH ALGAR, SPKP 5472, 28.05.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: NITIKA FENDER EDDA, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09.03.2017, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, chov: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5208, 21.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, chov: SINČÁK PAVOL, maj: KOVAC BORIS
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1 - LAKIFAN GORDON O'GUIDO, EST-02312/10, 15.05.2010, o: GUIDO DI CASA VERNICE, m: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN, chov: LAKIFAN VLADISLAV LAT
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, Res. CACIB - QUNO VON PREUSSEN'S EDEN, VDH/DBZB-Nr.237646, 07.08.2012, o: NIMBUS VOM HANSEATENHOF, m: CARRIE VON PREUSSEN'S EDEN, chov: STANGE TORSTEN, maj: KALDMA TIIU-ANN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - CECILIA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5474, 28.05.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: NITIKA FENDER EDDA, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MIKUŠOVÁ ĽUBICA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER V2, Res. CAC - DEWI HÉBÉ BOX, CMKU/BOX/14584/14, 08.01.2014, o: ALBERO DEMIRANTXITO, m: BEXX HÉBÉ BOX, chov: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - MELIOTH FENDER EDDA, SPKP 4762, 20.11.2014, o: FABRIZIO FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: BURDOVA DANA + BODNER BERND
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - FOREST PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15574/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB, BOS - VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014, o: G´M DE BELLEMANIE, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA V2, Res. CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - CHLOE PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5475, 28.05.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: NITIKA ENDER EDDA, chov: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA V2 - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ VD3 - CLAUDIA CARDINALE OD IVETKY DE CHANEL, CMKU/BOX/16014/16, 30.08.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: NORETA STAR OD IVETKY VEL-OM, chov: PARALOVA HANA, maj: KUNCLOVA IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB, BOB - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
2.9. 2017 * Bojnice (SK) Výročná výstava boxerov / Annual Winner Show so zadávaním titulov: CAJC, CAC, ČKŠ, Víťaz roka mladých, Vicevíťaz roka mladých Víťaz roka, BOB & BOS
Rozhodcovia / Judges: Jiří Suchý (CZ) – sučky / females Jozef Šuster (SK) – psy / males
BOB: COSMO DI CASA BARTOLINI BOS: RITA MEY BOXRELAY
Víťazi roka mladých / Annual Junior Winners: ANDERSON DEL IUS NATURA XAVIER TORONTAL RITA MEY BOXRELAY BEATING HEART VANBOX
Vice - víťazi roka mladých / Annual Junior Vice Winners: UXTREME SPALENICE BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA SLAVENA KARMAPA OLIVIA MIR FIŠ
Víťazi roka / Annual Winners: COSMO DI CASA BARTOLINI JESUS BOXRELAY LEVIATHAN Z RINGU WOW WOW VOM KAISERFELSEN YOSHI ONO MORAVIA BOX ELECTRA GLIDE Z METABOXU LINDA IMER-BOX EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN 1, BEST MINOR PUPPY - COUTING STAR VANBOX, SPKP 5481, 13.05.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: ROSE CAPA NEGRA, ch: VANŽA SERGEJ, maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA VN 2 - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09.03.2017, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA VN 3 - SANGREAL BOX VERSAILLES, MET.Bo.154/17, 27.05.2017, o: URAGANO DEA ROCCA COSTANZA, m: SANGREA BOX FLOW, ch: CSIA GABRIELLA, maj: BALÁZS MALOVECZ
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN 1 - IDOL Z METABOXU, CMKU/BOX/16088/16, 03.12.2016, o: YASON OPTIMA GRATA, m: CORTINA Z METABOXU, ch: BRATKO PETR, maj: BRATKO PETR + PROKEŠOVÁ PETRA VN 2 - MARLON DI CASA BARTOLINI, ROI17/47921, 03.02.2017, o: COSMO DI CASA BARTOLINI, m: FEDORA DI CSA BARTOLINI, ch: BARTOLINI STEFANO, maj: HLADÍK DUŠAN + BARTOLINI STEFANO VN 3 - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, CMKU/BOX/16220/17, 02.03.2017, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY, ch: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA VN 4 - AXEL CANISLAVIA, SPKP 5395, 20.02.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC, Víťaz roka mladých / Junior Annual Winner - ANDERSON DEL IUS NATURA, LOE2325973, 28.05.2016, o: UWE DEL IUS NATURA, m: LLUE DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA V 2, Vicevíťaz roka mladých / Junior Annual Vicewinner -UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN V 3 - SONY BOXRELAY, SPKP 5140, 22.04.2016, o: KING KARLOS BOXRELAY, m: JENEFRY Z LUTILY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V 4 - UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR V - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR -FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MIKULOVÁ DENISA V - BARBAROSSA MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15998/16, 16.09.2016, o: SAT´ELIT GLADIATOR, m: OLIVERA MORAVIA BOX, ch: ŽÁRSKÁ ALENA, maj: ČERMÁKOVÁ ŠÁRKA V - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5208, 21.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVAC BORIS V - SÍRIUS BOXRELAY, SPKP 5141, 22.04.2016, o: KING KARLOS BOXRELAY, m: JENEFRY Z LUTILY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, ČKŠ - PRINCE BRUNO BOXRELAY, SPKP 5145, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V 2, R.CAC - ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03.03.2016, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: LENGYELOVÁ JANA V 3 - HECTOR SELI DOG, SPKP 5092, 23.01.2016, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + MARČEK RADOSLAV
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC, ČKŠ - KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V 2, R. CAC -SANGREAL BOX NOLAN, Met.Bo.50/15, 09.01.2015, o: XENO DI CASA VERNICE, m: SANGREAL BOX GWENLIAN, ch: CSIA GABRIELLA KATALIN, maj: CSIA GABRIELLA V 3 - LENNY BOXRELAY, SPKP 4657, 14.05.2014, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: HELLA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: ŠUŇAL IGOR V 4 - LION BOXRELAY, SPKP 4656, 14.05.2014, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: HELLA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: NAGY ZOLTÁN
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner, BOB - COSMO DI CASA BARTOLINI, ROI 15/7302, 23.11.2014, o: MARDOK DI CASA BARTOLINI, m: GILDA DI CASA BARTOLINI, ch: BARTOLINI STEFANO, maj: HLADÍK DUŠAN + BARTOLINI STEFANO V 2, R.CAC - A-ZORAN DE IUS NATURA, LOE 2283304, 26.08.2015, o: MARCO DE KOPADER, m: LLUE DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: HUDÁČEK MAREK V 2, R.CAC - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: STRAKA PATRIK V 3 - JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: ĽUBOMÍR PERNIŠ, maj: SOPKO MAREK
PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS V - BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011, o: HASHISH VON JESS BOX, m: UMBRIA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR V - GRATIA TUAREG, PKR.II-113701, 10.03.2013, o: ZOFF PORTA TRSATICA, m: GRATIA GRACE KELLY, ch: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA, maj: KARCZMARSKA KATARZYNA
PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS V 1, BEST VETERÁN, VETERÁN GLADIÁTOR - URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008, o: AXEL MOSE, m: SICILIA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: HLADÍK DUŠAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN 1 - SANGREAL BOX UNA, Metbo134/17, 11.05.2017, o: SANGREAL BOX NOLAN, m: SANGREAL BOX PERFETTA, ch: CSIA GABRIELLA, maj: CSIA GABRIELLA VN 2 - CECILIA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5474, 28.05.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MGR. MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA VN 3 - CAPA-NEGRO VANBOX, SPKP 5485, 13.05.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: ROSE CAPA NEGRA, ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN 1 - DEMETRA DEL TEMPIO DI ZEUS, ROI 17/40210, 05.01.2017, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: VENERE DEI CENTURIONI, ch: CATELLA GIORGIA, maj: CATELLA GIORGIA VN 2 - ARWEN CANISLAVIA, SPKP 5396, 20.02.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK VN 3 - LEILA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/16128/17, 31.01.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, ch: KEPRTA JIŘÍ, maj: PETERKOVÁ LUCIE
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC, Víťaz roka mladých /Annual Junior Winner, JUNIOR GLADIÁTOR - RITA MEY BOXRELAY, SPKP 5135, 30.03.2016, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMAGE BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V 2, Vice víťaz roka mladých /Annual Junior Vice Winner - SLAVENA KARMAPA, SPKP 5229, 10.06.2016, o: ELIO GARBEIN, m: PARVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL V 3 - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, ch: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER V 4 - BARBORKA MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15999/16, 16.09.2016, o: SAT ELIT GLADIATOR, m: OLIVERA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: ŽARSKÁ ALENA V - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MIKUŠOVÁ ĽUBICA V - ATINEZ-BOX RUBINA, MET.Bo.132/16, 05.05.2016, o: GRAND BOX VENGRO, m: ATINEZ-BOX MONA LISA, ch: GÁL ATTILA, maj: BALÁZS MALOVECZ V - BATH KOL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5352, 11.11.2016, o: G'M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: LUBOWIECKI LIA-MARIE V - GIGI VON MANITOY, VDH/DBZB 244239, 05.09.2016, o: ARES VON MANITOY, m: ETNA DE DIOSA DE LA AURORA, ch: TOMASZ MAREK, maj: MAREK TOMASZ V -UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, ČKŠ - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V 2, R.CAC - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - YOSHI ONO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15302/15, 09.06.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: BOLDAŇUKOVÁ ZINA V 2, R.CAC - ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR V 3 - BESSIE VR-BOX, SPKP 4969, 01.08.2015, o: HARWEY II. BOXRELAY, m: ZZ TOP VR-BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV V 4 - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL V - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013, o: MAYK JISUKO, m: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, ch: JIŘÍ KEPRTA, maj: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner, GLADIÁTOR 2017 - ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013, o: SIBELIUS DELLA CADORMARE, m: AURORA Z METABOXU, ch: BRATKO PETR & VLAĎKA, maj: KOKNA FRANTIŠEK V 2, R.CAC - VENERE DEI CENTURIONI, ROI 13/159157, 08.09.2013, o: LAERTE DEI CENTURIONI, m: RANIA DEI CENTURIONI, ch: CORRADO GERARDI, maj: CATELLA GIORGIA + CATELLA GIORGIA V 3 - ETNA DE DIOSA DE LA AURORA, MNE 1007/13 NB, 22.07.2013, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO, m: AURORA DI CATTARO, ch: PRESIC MARKO, maj: MAREK TOMASZ
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1, CAC, ČKŠ - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS V 1 - EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/11493/08/10, 10.01.2008, o: BRAHMS VAN SAPHO´S HOEVE, m: CASIA FENDER EDDA, ch: KEPRTA JIŘÍ, maj: KEPRTA JIŘÍ
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner - XAVIER TORONTAL, JR 700425 Nb, 01.07.2016, o: KASPER TORONTAL, m: WHITNEY TORONTAL, ch: OLAH TIBOR, maj: ŽUTIĆ VLADIMIR V 2, Vicevíťaz roka mladých /Annual Junior Vicewinner - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA V 3 - AGOSTINELLI DEL IUS NATURA, LOE2325972, 28.05.2016, o: UWE DEL IUS NATURA, m: LLUE DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA V 4 - HUDINI OD DJEVIJA, JR 700287 Nb, 10.06.2016, o: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO, m: WAIKIKI OD DJEVIJA, ch: BOROS DJEVI DANIJEL, maj: BOROS DJEVI DANIJEL V - ELO VR-BOX, SPKP 5184, 03.06.2016, o: MAN-BOX IRON, m: ZZ TOP VR-BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV V - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5232, 08.07.2016, o: URIEL FENDER EDDA, m: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: LUBOWIECKI LIA-MARIE
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, ČKŠ - QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC, ČKŠ - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - LEVIATHAN Z RINGU, CMKU/BOX/15416/15, 01.08.2015, o: TOMMY DEI ROERI, m: ISA DE CUERVONEGRO, ch: FAGOŠ ROBERT, maj: FAGOŠ ROBERT V 2, R. CAC - EKO DEL COLLE DELL´ INFINITO, ROI 15/64955, 15.02.2015, o: IPOLOITO DEL COLLE DELL´INFINITO, m: CONSTANZA DELL ESPINOSOLO, ch: TANONOI ALESSANDRO, maj: HLADÍK DUŠAN + TANONI ALESSANDRO V 3 - NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, LOE 2169057, 25.07.2013, o: ROQUE-SANTACRUZ VOM GERMAN DREAM, m: FÁBULA DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - WOW WOW VOM KAISERFELSEN, Cor A 3731-14/144, 23.03.2014, o: DUQUE DE LOERMO, m: ALANIS DI CASA DEI LOLA, ch: STOBORAN FLORIN, maj: HLADÍK DUŠAN V 2, R. CAC - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, o: URIEL FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN 1, BEST PUPPY - YOGA DEI ROERI, ROI 17/77243, 02.03.2017, o: TOMMI DEI ROERI, m: ALPHA DEI ROERI, ch: MAURO BARBERO, maj: FAGOŠ ROBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1, CAJC, Víťaz roka mladých /Annual Junior Winner - BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016, o: ODINVILLE TASTE OF HONEY, m: NAVAHOS DREAM VANBOX, ch: VANŽA SERGEJ, maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA V 2, Vice Víťaz roka mladých /Annual Junior Vice Winner - OLIVIA MIR FIŠ, SPKP 5254, 29.07.2016, o: VALDO MIR FIŠ, m: YESSICA MIR FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: FIŠMAN MIROSLAV V 3- BEATE DEL IUS NATURA, LOE2325967, 28.05.2016, o: ÑOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, m: UNICA DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA V4 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA V - GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016, o: FINN CONGO NIGRANS, m: DIANA ARGA LÚČ, ch: ARANYOSSY GABRIEL, maj: HRAČKOVÁ JANA V - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V - ORIGAMI NOSTRUM, PKR.II-127688, 30.09.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: DANIELLA VON NIRVALIS, ch: ANNA BOGUCKA & SYLWIA ORSZULAK, maj: DZIEDZIURKO TOMASZ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, ČKŠ - SANGREAL BOX PANAMERA, Met.Bo.234/15, 09.10.2015, o: GELDO DEL COLLE DELL INFINITO, m: SANGREAL BOX GWENLIAN, ch: CSIA GABRIELLA KATALIN, maj: CSIA GABRIELLA V 2, R.CAC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - LINDA IMER-BOX, SPKP 4891, 24.05.2015, o: CAPONE KARMAPA, m: EYA IMER-BOX, ch: HLAVINKA IMRICH, maj: HLAVINKA IMRICH V 2, R.CAC - IVONKA MIR FIŠ, SPKP 4861, 08.05.2015, o: VALDO MIR FIŠ, m: YASMIN MIR FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: FIŠMAN MIROSLAV V 3 - YWONA DEL IUS NATURA, LOE 2283307, 26.08.2015, o: MARCO KOPADER, m: NORA DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA V 4 -GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF + ČERNÁ OLDŘIŠKA V - NATALY BOXRELAY, SPKP 4939, 13.07.2015, o: URAM SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA, JR700016Nb, 04.12.2014, o: ZANCO DE FOFOCAN, m: THELMA LOUIS OD DJEVIJA, ch: DANIJEL BOROS DJEVI DANIJEL BOROS DJEVI, maj: BOROS DJEVI DANIJEL V 2, R.CAC - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1, CAC, ČKŠ - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, ch: VIKTORIA POGODINA, maj: KIEŁKIEWICZ ADAM V 2, R.CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V 3 - LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014, o: LAURIN`S BOXER ALIM, m: EVA HANKA SUUM CUIQUE, ch: TERZIĆ VESNA, maj: DYJOR JERZY
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS V1 - JOLIEE MADISON`S, PKR.II-91087, 11.11.2006, o: CALVADOS BOX-STAR, m: GABI MADISON`S, ch: CELLARI MARIUSZ, maj: DYJOR JERZY
PODMIENKY PRE ZÍSKANIE TITUL GLADIÁTOR SPLNILI: - KING KARLOS BOXRELAY - JOLLY JOKER BOXRELAY - BIG BOSS SIGNUM LAUDIS - URAM SIGNUM LAUDIS - RITA MEY BOXRELAY - FORTUNA SELI DOG - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE - ELECTRA GLIDE Z METABOXU
3.9. 2017 * Bojnice (SK) „VA“ Winner Show špeciálna výstava boxerov so zadávaním titulov: JVA, VA, ČKŠ, BOB & BOS Rozhodcovia: Jiří Suchý (CZ) – Psy / Males Jozef Šuster (SK) – Sučky /Females
BOB: BEATING HEART VANBOX BOS: JAZAR FLOYD FENDER EDDA
JVA - MLADÉ PSY / JVA - JUNIOR MALE JVA 1, VA JUNIOR WINNER - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA JVA 2, VA JUNIOR VICE WINNER - HUDINI OD DJEVIJA JVA 3, VA JUNIOR II. VICE WINNER - ELO VR-BOX JVA 4 - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA V 5 - SÍRIUS BOXRELAY V 6 - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR
JVA - MLADÉ SUČKY / JVA - JUNIOR FEMALE JVA 1, VA JUNIOR WINNER - BEATING HEART VANBOX JVA 2, VA JUNIOR VICE WINNER - RITA MEY BOXRELAY JVA 3, VA JUNIOR II. VICE WINNER - ULLA JAMES BOX JVA 4- IZZY PÁLAVA BOX V 5 - ORIGAMI NOSTRUM V 6 - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR
VA - PSY / VA – MALE VA 1, VA WINNER - JAZAR FLOYD FENDER EDDA VA 2, VA VICE WINNER - JESUS BOXRELAY VA 3, VA II. VICE WINNER - KING KARLOS BOXRELAY VA 4 - URPANIEL FENDER EDDA VA 5 - JOLLY JOKER BOXRELAY VA 6 - PRINCE BRUNO BOXRELAY VA 7 - IZAR FENDER EDDA VD 8 - HECTOR SELI DOG
VA - SUČKY / VA – FEMALE VA 1, VA WINNER - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY VA 2, VA VICE WINNER - ENJI PÁLAVA BOX VA 3, VA II. VICE WINNER - FIA SELI DOG VA 4 - EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA VA 5 - SZENT-RADVÁRI RÉKA VA 6 - BESSIE VR-BOX VA 7 - HOLLY SELI DOG VA 8 - FORTUNA SELI DOG VA 9 - GWENN PÁLAVA BOX V 10 - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE V 11 - FABIENNE PÁLAVA BOX
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN 1, BEST MINOR PUPPY - COUTING STAR VANBOX, SPKP 5481, 13.05.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: ROSE CAPA NEGRA, ch: VANŽA SERGEJ, maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA VN 2 - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09.03.2017, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN 1 - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, CMKU/BOX/16220/17, 02.03.2017, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY, ch: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA VN 2 - AXEL CANISLAVIA, SPKP 5395, 20.02.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 4/1, JVA - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5208, 21.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVAC BORIS V 5/2 - SÍRIUS BOXRELAY, SPKP 5141, 22.04.2016, o: KING KARLOS BOXRELAY, m: JENEFRY Z LUTILY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V 6/3 - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR -FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MIKULOVÁ DENISA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 6/1, VA, ČKŠ - PRINCE BRUNO BOXRELAY, SPKP 5145, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK VD 8/2 - HECTOR SELI DOG, SPKP 5092, 23.01.2016, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + MARČEK RADOSLAV
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 3/1, VA, ČKŠ, VA II. VICE WINNER - KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 1/1, VA, ČKŠ, VA WINNER, BOS - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: STRAKA PATRIK V 2/2, VA, VA VICE WINNER - JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: HUDÁČEK MAREK V 5/3, VA - JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: ĽUBOMÍR PERNIŠ, maj: SOPKO MAREK
PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS V - BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011, o: HASHISH VON JESS BOX, m: UMBRIA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN 1 - CECILIA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5474, 28.05.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MGR. MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA VN 2 - CAPA-NEGRO VANBOX, SPKP 5485, 13.05.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: ROSE CAPA NEGRA, ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN 1, BEST PUPPY - ARWEN CANISLAVIA, SPKP 5396, 20.02.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1/2, JVA, VA JUNIOR VICE WINNER - RITA MEY BOXRELAY, SPKP 5135, 30.03.2016, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMAGE BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V2/3, JVA, VA JUNIOR II. VICE WINNER - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, ch: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER V 3/6 - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MIKUŠOVÁ ĽUBICA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 1/1, VA, ČKS, VA WINNER - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V 5/2, VA - SZENT-RADVÁRI RÉKA, Met.Bo 33/16, 08.02.2016, o: GRAND BOX VENGRO, m: SZENT-RADVÁRI KELLY, ch: RADVÁNYI TAMÁS, maj: RADVÁNYI TAMÁS + NOÉMI RADVÁNYI V 7/3, VA - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 6/1, VA, ČKŠ - BESSIE VR-BOX, SPKP 4969, 01.08.2015, o: HARWEY II. BOXRELAY, m: ZZ TOP VR-BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV V 8/2, VA - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL V 10/3 - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013, o: MAYK JISUKO, m: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, ch: JIŘÍ KEPRTA, maj: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 3/1, VA, VA II. VICE WINNER - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS V 1, BEST VETERAN - EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/11493/08/10, 10.01.2008, o: BRAHMS VAN SAPHO´S HOEVE, m: CASIA FENDER EDDA, ch: KEPRTA JIŘÍ, maj: KEPRTA JIŘÍ
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1/1, JVA, VA JUNIOR WINNER - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA V 2/2, JVA, VA JUNIOR VICE WINNER - HUDINI OD DJEVIJA, JR 700287 Nb, 10.06.2016, o: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO, m: WAIKIKI OD DJEVIJA, ch: BOROS DJEVI DANIJEL, maj: BOROS DJEVI DANIJEL V 3/3, JVA, VA JUNIOR II. VICE WINNER - ELO VR-BOX, SPKP 5184, 03.06.2016, o: MAN-BOX IRON, m: ZZ TOP VR-BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V 4/1, VA, ČKŠ, - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 7/1, VA, ČKŠ - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, o: URIEL FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V 1/1, JVA, VA JUNIOR WINNER, BOB - BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016, o: ODINVILLE TASTE OF HONEY, m: NAVAHOS DREAM VANBOX, ch: VANŽA SERGEJ, maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA V 2/4, JVA - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V 3/5 - ORIGAMI NOSTRUM, PKR.II-127688, 30.09.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: DANIELLA VON NIRVALIS, ch: ANNA BOGUCKA & SYLWIA ORSZULAK, maj: DZIEDZIURKO TOMASZ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V 9/1, VA, ČKŠ - GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V 4/1, VA, ČKŠ - EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA, JR700016Nb, 04.12.2014, o: ZANCO DE FOFOCAN, m: THELMA LOUIS OD DJEVIJA, ch: DANIJEL BOROS DJEVI DANIJEL BOROS DJEVI, maj: BOROS DJEVI DANIJEL V 11/2 - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V 2/1, VA, ČKŠ, VA VICE WINNER - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
CACIB Bratislava 20 . 8. 2017
Rozhodca/Judge: Sergej Vanža (SK)
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS VD1 - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: HANUŠNIAK MIROSLAV
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V1, CAC - QUENTIN II. KARMAPA, CMKU/BOX/16102/16, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER V2 - VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014, o: G´M DE BELLEMANIE, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V1, CAJC - GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016, o: FINN CONGO NIGRANS, m: DIANA ARGA LÚČ, chov: ARANYOSSY GABRIEL, maj: HRACKOVÁ JANA V2 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, o: OZREN V.D. BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA V3 - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: CH VERDI OPTIMA GRATA, m: , ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ V2, Res.CAC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, o: CH IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V1, CAC - ESTIE HÉBÉ BOX, CMKU/BOX/15363/15, 19.06.2015, o: G´M DE BELLEMANIE, m: BEXX HÉBÉ BOX, chov: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA V2, Res.CAC - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DYBOHURKY, chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: CERNÝ JOSEF
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS V1, CAC, Res.CACIB - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ V2, Res.CAC - ALEXANDRA LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15455/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA"S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLOROVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: CH STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ
DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS N - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09.03.2017, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, chov: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V 1, CAJC, BOS - UXTREME SPÁLENICE, SPKP 5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JÁN, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC, Res.CACIB - KENLEND BOX ZHAKAR, PKR.II-126428, 20.04.2016, o: KAHLU DEL CUORE GRANDE, m: KENLEND BOX INGRID DOLCE VITA, chov: VOLKOVYSKAYA VERONIKA, maj: MIEZANIEC MILENA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V1 - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, CMKU/BOX/15701/16, 28.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE, chov: GRANDEGGER DANIELA, maj: ZACHOVALOVÁ HANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V 1, CAJC, Junior BOB, BOB, JUNIOR BOG - XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: HRADSKÝ MARIÁN + ŠUSTEROVÁ DOMINIKA V2 - UMA FAUSTINA SPÁLENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JÁN, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA V3 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MIR-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V 1, CAC - DEWI HÉBÉ BOX, CMKU/BOX/14584/14, 08.01.2014, o: ALBERO DEMIRANTXITO, m: BEXX HÉBÉ BOX, chov: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA V 2, Res.CAC - ISTRA INDIÁNSKY BRLOH, CMKU/BOX/15017/14, 21.04.2014, o: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH, m: BABEL INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: GRUBEROVÁ KLÁRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V 1, CAC - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANDZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MARIÁN + ŠUSTEROVÁ DOMINIKA
CACIB Bratislava 19. 8. 2017
Rozhodca/Judge: Vladimír Javorčík (SK)
DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: HANUŠNIAK MIROSLAV
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V 1, CAC - QUENTIN II. KARMAPA, CMKU/BOX/16102/16, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V 1, CAC, CACIB, BOS - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER V 2, Res.CAC - VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014, o: G´M DE BELLEMANIE, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V 1, CAJC - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, o: OZREN V.D. BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA V2 - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ V3 - GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016, o: FINN CONGO NIGRANS, m: DIANA ARGA LÚC, chov: ARANYOSSY GABRIEL, maj: HRAČKOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: CH VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ V2, Res.CAC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, o: CH IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V1, CAC, CACIB, BOB - ESTIE HÉBÉ BOX, CMKU/BOX/15363/15, 19.06.2015, o: G´M DE BELLEMANIE, m: BEXX HÉBÉ BOX, chov: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA V 2, Res.CAC - MAN-BOX PHOEBE, SPKP 5165, 12.03.2016, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: MAN-BOX INFINITY, chov: MANIK LUBOŠ, maj: HUSÁKOVÁ IVA V3 - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DYBOHURKY, chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: CERNÝ JOSEF V4 - XULA DE RINCOMAR, OHZB/DB 19652, 10.05.2015, o: ROMULO DEL MONTE DE ARA, m: BELIRE UK DANCING QUEEN, chov: MADRID ZURITA JOSE ANTONIO, maj: LECHNER SIGRID
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS V1, CAC - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA), chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ V2, Res.CAC – ALEXANDRA LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15455/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA"S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: FLOROVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V1, CAC- ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ
DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS VN1 - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09.03.2017, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, chov: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V1, CAJC - UXTREME SPÁLENICE, SPKP 5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JÁN, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, Res.CACIB - KENLEND BOX ZHAKAR, PKR.II-126428, 20.04.2016, o: KAHLU DEL CUORE GRANDE, m: KENLEND BOX INGRID DOLCE VITA, chov: VOLKOVYSKAYA VERONIKA, maj: MIEZANIEC MILENA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V1, CAC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, CMKU/BOX/15701/16, 28.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE, chov: GRANDEGGER DANIELA, maj: ZACHOVALOVÁ HANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V1, CAJC, Junior BOB - XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: HRADSKÝ MARIÁN + ŠUSTEROVÁ DOMINIKA V2 - UMA FAUSTINA SPÁLENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JÁN, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V1, CAC, Res.CACIB - DEWI HÉBÉ BOX, CMKU/BOX/14584/14, 08.01.2014, o: ALBERO DEMIRANTXITO, m: BEXX HÉBÉ BOX, chov: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA V2, Res.CAC - ISTRA INDIÁNSKY BRLOH, CMKU/BOX/15017/14, 21.04.2014, o: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH, m: BABEL INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: GRUBEROVÁ KLÁRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V1, CAC - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANDZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: HRADSKÝ MARIÁN + ŠUSTEROVÁ DOMINIKA V2, Res.CAC - CAYA KARMAPA, CMKU/BOX/14691/14, 23.01.2014, o: UNKAS KARMAPA, m: PALLAS KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: RYANTOVÁ HANA
CACIB Veľká Ida 2. 7. 2017 Rozhodca/Judge: Andrzej Stepinsky (PL)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, CMKU/BOX/16220/17, 02.03.2017, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY, chov: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB - BRUNELLO HERKIMER, PKR.II-125271, 27.07.2015, o: HOPKINS NOSTRUM, m: NADJA OPTIMA GRATA, chov: GIEROŃ DOROTA , maj: GIEROŃ DOROTA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - IDOL KARMAPA, SPKP 4834, 04.03.2015, o: DANTE LAKRONEBOX, m: GOPALA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: JANČOVIČOVÁ TATIANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, BOB, Junior BOG 1, BOG2, BIS Junior 3 - XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016 , o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA V2 - SLAVENA KARMAPA, SPKP 5229, 10.06.2016, o: ELIO GARBEIN, m: PARVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL V3 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA V4 - VOLGA CAPA NEGRA, SPKP 5303, 30.09.2016, o: XAWAN INDIÁNSKY BRLOH, m: QUEEN MARY CAPA NEGRA, chov: VENCEĽ BARTOLOMEJ, maj: VENCEĽ BARTOLOMEJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - BRACHETTO HERKIMER, PKR.II-125266, 27.07.2015, o: HOPKINS NOSTRUM, m: NADJA OPTIMA GRATA, chov: GIEROŃ DOROTA, maj: GIEROŃ DOROTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR V2 - KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 04.06.2015, o: UGO OD DJEVIJA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - TREVOR SANVITA, UKU.0297765, 09.09.2016, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: DIADEMA SANVITA, chov: POGODINA VOKTORIA, maj: POGODINA VICTORIA + KRAVITS ANATOLIY V2 - QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS VD1 - TIAGO CAPA NEGRA, SPKP 4867, 08.05.2015, o: K - 2 DI CASA VERNICE, m: QUEEN MARY CAPA NEGRA, chov: VENCEL BARTOLOMEJ , maj: FERENC MATÚŠ
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1 - ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013, o: KALASHNIKOV RUS LA FLÉR, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC- TINNA KRONEBOX, SPKP 5267, 19.06.2016, o: FULL MONTHY DU VAL D, m: CASEA LAKRONEBOX, chov: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: KOHÚT MATÚŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC, CACIB, BOS - MAFIA SANVITA, UKU.0229056, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, chov: POGODINA VICTORIA, maj: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV
CACIB Veľká Ida 1. 7. 2017
Rozhodca/Judge: Anna Bogucka (PL)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, CMKU/BOX/16220/17, 02.03.2017, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY, chov: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016 , o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, BOS - TIMUR INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5130, 17.03.2016 , o: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH, m: XOAR INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: KUŽMA LADISLAV
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB - BRUNELLO HERKIMER, PKR.II-125271, 27.07.2015, o: HOPKINS NOSTRUM, m: NADJA OPTIMA GRATA, chov: GIEROŃ DOROTA, maj: GIEROŃ DOROTA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - IDOL KARMAPA, SPKP 4834, 04.03.2015 , o: DANTE LAKRONEBOX, m: GOPALA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: JANČOVIČOVÁ TATIANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA V2 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA V3 - SLAVENA KARMAPA, SPKP 5229, 10.06.2016, o: ELIO GARBEIN, m: PARVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL V4 - SOFIA KARMAPA, SPKP 5230, 10.06.2016 , o: ELIO GARBEIN, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠTEGENA JÁN + ŠTEGENOVÁ JARMILA V - VOLGA CAPA NEGRA, SPKP 5303, 30.09.2016 , o: XAWAN INDIÁNSKY BRLOH, m: QUEEN MARY CAPA NEGRA, chov: VENCEĽ BARTOLOMEJ, maj: VENCEĽ BARTOLOMEJ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - BRACHETTO HERKIMER, PKR.II-125266, 27.07.2015, o: HOPKINS NOSTRUM, m: NADJA OPTIMA GRATA, chov: GIEROŃ DOROTA, maj: GIEROŃ DOROTA V2, Res. CAC - SZENT-RADVÁRI RÉKA, Met.Bo 33/16, 08.02.2016, o: GRAND BOX VENGRO, m: SZENT-RADVÁRI KELLY, chov: RADVÁNYI TAMÁS, maj: RADVÁNYI TAMÁS + NOÉMI RADVÁNYI
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - ORNELA II. KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015 , o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR V2 - KALYPSÓ KARMAPA, SPKP 4885, 04.06.2015, o: UGO OD DJEVIJA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - SZENT-RADVÁRI PEGGY, Met.Bo. 248/14, 30.08.2014, o: RUNNING-BOX ARAMIS, m: SZENT-RADVÁRI HÉRA, chov: RADVÁNYI TAMÁS, maj: RADVÁNYI TAMÁS + RADVÁNYI TAMÁS
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1 - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - TREVOR SANVITA, UKU.0297765, 09.09.2016, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: DIADEMA SANVITA, chov: POGODINA VOKTORIA, maj: POGODINA VICTORIA + KRAVITS ANATOLIY V2 - QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA V3 - ROLLS-ROYS KARMAPA, SPKP 5211, 07.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: MORGANA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - TIAGO CAPA NEGRA, SPKP 4867, 08.05.2015, o: K - 2 DI CASA VERNICE, m: QUEEN MARY CAPA NEGRA, chov: VENCEL BARTOLOMEJ , maj: FERENC MATÚŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB, BOB, BOG1, BIS1 - SANGREAL BOX PANAMERA, Met.Bo.234/15, 09.10.2015, o: GELDO DEL COLLE DELL INFINITO, m: SANGREAL BOX GWENLIAN, chov: CSIA GABRIELLA KATALIN, maj: CSIA GABRIELLA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC, Res. CACIB - MAFIA SANVITA, UKU.0229056, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, chov: POGODINA VICTORIA, maj: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - DI CASA DEI IOLA BJORK, COR A3738-14/144, 12.06.2014, o: ALFA ROMEO VOM KAISERFELSEN, m: ASTRID DI CASA DEI IOLA, chov: IOANA MILEA, maj: GOGESCU GEORGE
ATIBOX Senec 27. - 28. 5. 2017
Klubová & Medzinárodná výročná výstava Senec 26. 5. 2017
CACIB Lučenec 7. 5. 2017
Rozhodca/Judge: Sergej Vanža (SK)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1, BIS BABY 2 - BARMAN FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5350, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + DALMAN STEPHANIE VN2 - WICK KRONEBOX, SPKP 5369, 25.11.2016, o: CHICO KRONEBOX, m: LIMEE INDIÁNSKY BRLOH, chov: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: ADÁMEK MARCEL
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR VN2 - UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 05. 01. 2016, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ZOEY MIR-FIŠ, chov: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, maj: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA V2 - DERYL IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15802/16, 03.06.2016, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB, BOB, BOG2 - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: STRAKA PATRIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA VN2 - VOLGA CAPA NEGRA, SPKP 5303, 30.09.2016, o: XAWAN INDIÁNSKY BRLOH, m: QUEEN MARY CAPA NEGRA, chov: VENCEĽ BARTOLOMEJ, maj: VENCEĽ BARTOLOMEJ VN3 - UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, V3 - SLAVENA KARMAPA, SPKP 5229, 10.06.2016, o: ELIO GARBEIN, m: PARVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL V2 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB, BOS - BRACHETTO HERKIMER, PKR.II-125266, 27.07.2015, o: HOPKINS NOSTRUM, m: NADJA OPTIMA GRATA, chov: GIEROŃ DOROTA, maj: GIEROŃ DOROTA V2, Res. CAC - ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA V2, Res. CAC - GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 4620, 17.03.2014, o: DANTE LAKRONEBOX, m: UNIVERSUM XAMIRA, chov: SINCAK PAVOL, maj: ASSERG V3 - CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: AURORA Z METABOXU, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, SPKP 5340, 04.11.2016, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - ROLLS-ROYS KARMAPA, SPKP 5211, 07.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: MORGANA KARMAPA , chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL D - SALAMANDER ZA III.MOSTAMI, SPKP 5147, 22.04.2016, o: DANTE LAKRONEBOX, m: BAVARIA SIGNUM LAUDIS, chov: TLČINA GABRIEL, maj: POTOCKÁ JANKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1 - TAURUS SPALENICE, SPKP 5083, 15.01.2016, o: UJVAROSI LEH-BOX CARUSSO, m: RABIES SPALENICE, chov: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, o: URIEL FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ V2, Res. CAC - DUNO ARGA LÚČ, SPKP 4743, 22.10.2014, o: IMPERO ARGA LÚČ, m: REGA ARGA LÚČ, chov: ARANYOSSY GABRIEL, maj: BÍRÓ PAVOL
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC, Res. CACIB - ÚJVÁROSI LÉH-BOX CARUSSO, Met.Bo.9118/12, 26.03.2012, o: SÓSRÉT-MENTI BRUTUS, m: PACUHA TEAM, chov: NAGY LÁSZLÓ, maj: TÓTH CSABA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - HOPKINS NOSTRUM, PKR.II-114785, 29.04.2013, o: RUS LA FLER KALASHNIKOV, m: CAPPUCCINO NOSTRUM, chov: ANNA BOGUCKA & JOANNA TEISSEYRE, maj: GIEROŃ DOROTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - CRISTIANA MORAVIA BOX, SPKP 5370, 16.12.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: ULRIKA MORAVIA BOX, chov: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAÁS PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - DEJOYAS DATE WITH DESTINY, SE 14594/2016, 31.12.2015, o: GENJOY'S PETER THE GREAT, m: DEJOYAS ADORABLE-AMBER, chov: ASSERG
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - PANCIA FENDER EDDA, SPKP 4842, 02.04.2015, o: URIEL FENDER EDDA, m: JORDAN FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV
CACIB Lučenec 6. 5. 2017
Rozhodca/Judge: Ľubomír Perniš (SK)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - WICK KRONEBOX, SPKP 5369, 25.11.2016, o: CHICO KRONEBOX, m: LIMEE INDIÁNSKY BRLOH, chov: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: ADÁMEK MARCEL VN2 - BARMAN FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5350, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + DALMAN STEPHANIE
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC AMPÓRIO SHANIA DREAM, SPKP 5088, 05.01.2016, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ZOEY MIR-FIŠ, chov: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA, maj: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA V2 - DERYL IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15802/16, 03.06.2016, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - IDOL KARMAPA, SPKP 4834, 04.03.2015, o: DANTE LAKRONEBOX, m: GOPALA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: JANČOVIČOVÁ TATIANA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - JOHN DEL DUCATO DI BERGAMO, ROI 14/98761, 01.06.2014, o: CLINT DEL DUCATO DI BERGAMO, m: CATERINA DEI BOIONI, chov: BIZZONI VINICIO, maj: HLADÍK DUŠAN + PAGANI MARIA
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22. 09. 2016, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, BOS - SLAVENA KARMAPA, SPKP 5229, 10.06.2016, o: ELIO GARBEIN, m: PARVATI KARMAPA , chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL V2 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB - ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR V2, Res. CAC - BRACHETTO HERKIMER, PKR.II-125266, 27.07.2015, o: HOPKINS NOSTRUM, m: NADJA OPTIMA GRATA, chov: GIEROŃ DOROTA, maj: GIEROŃ DOROTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V2, Res. CAC - CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: AURORA Z METABOXU, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA V1, CAC, Res. CACIB - JALUHA FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4714, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: ŠUSTEROVÁ DOMINIKA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, SPKP 5340, 04.11.2016, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1 - ROLLS-ROYS KARMAPA, SPKP 5211, 07.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: MORGANA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL VD2 - SALAMANDER ZA III.MOSTAMI, SPKP 5147, 22.04.2016, o: DANTE LAKRONEBOX, m: BAVARIA SIGNUM LAUDIS, chov: TLČINA GABRIEL, maj: POTOCKÁ JANKA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: VLADIMÍR TOMAŠČÍK, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - DUNO ARGA LÚČ, SPKP 4743, 22.10.2014, o: IMPERO ARGA LÚČ, m: REGA ARGA LÚČ , chov: ARANYOSSY GABRIEL, maj: BÍRÓ PAVOL V2, Res. CAC - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27. 03. 2014, o: URIEL FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC, CACIB, BOB - EKO DEL COLLE DELL´ INFINITO, ROI 15/64955, 15.02.2015, o: IPOLOITO DEL COLLE DELL´INFINITO, m: CONSTANZA DELL ESPINOSOLO, chov: TANONI ALESSANDRO, maj: HLADÍK DUŠAN + TANONI ALESSANDRO
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - RASPUTIN DI CASA VERNICE, ROI 13/167193, 19.11.2013, o: XENO DI CASA VERNICE, m: UN SOGNO DI CASA VERNICE, chov: VERNICE DAVID, maj: HLADÍK DUŠAN + SALVADORI RITA V2, Res. CAC - HOPKINS NOSTRUM, PKR.II-114785, 29. 04. 2013, o: RUS LA FLER KALASHNIKOV, m: CAPPUCCINO NOSTRUM, chov: ANNA BOGUCKA & JOANNA TEISSEYRE, maj: GIEROŃ DOROTA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - CRISTIANA MORAVIA BOX, SPKP 5370, 16. 12. 2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: ULRIKA MORAVIA BOX, chov: ŽARSKÁ ALENA, maj: HAÁS PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - TINNA KRONEBOX, SPKP 5267, 19.06.2016, o: FULL MONTHY DU VAL D, m: CASEA LAKRONEBOX, chov: NOVÁKOVÁ BLANKA, maj: KOHÚT MATÚŠ
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - PANCIA FENDER EDDA, SPKP 4842, 02.04.2015, o: URIEL FENDER EDDA, m: JORDAN FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV
V2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA
CACIB Bratislava 2. 4. 2017
Rozhodca/Judge: Zeniou Chris (CY)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN VN2 - UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR VN3 - BARMAN FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5350, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + DALMAN STEPHANIE
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - DERYL IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15802/16, 03.06.2016, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN V2 - ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03.03.2016, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, m: TEODORA MORAVIA BOX, chov: ŽARSKÁ ALENA, maj: LENGYELOVÁ JANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB, BOS - CANTOR IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15303/15, 06.06.2015, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: AURORA Z METABOXU, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: KLÍMOVÁ LENKA V2, Res. CAC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE, chov: GRANDEGGER DANIELA, maj: ZACHOVALOVÁ HANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - BOXSTER PRETENDO, PKR.II-121969, 13.03.2015, o: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES, m: ALASKA BOX GANG, chov: HENEL BOŻENA, maj: SZEGLOWSKI ADAM V2, Res. CAC - LAKIFAN GORDON O'GUIDO, EST-02312/10, 15.05.2010, o: GUIDO DI CASA VERNICE, m: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN, chov: LAKIFAN VLADISLAV LAT
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS VD1 - BALTAZAR OD VLTAVSKÉ TŮNĚ, CMKU/BOX/13722/12, 24.02.2012, o: FOREST SAMETOVÝ ZÁZRAK, m: OLENKA MORAVIA BOX, chov: VAŇUROVÁ RADANA, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: STRAKA PATRIK V2, Res. CAC - QUNO VON PREUSSEN'S EDEN, VDH/DBZB-Nr.237646, 07.08.2012, o: NIMBUS VOM HANSEATENHOF, m: CARRIE VON PREUSSEN'S EDEN, chov: STANGE TORSTEN, maj: KALDMA TIIU-ANN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V2 - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER V3 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1- ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: LAMYA JAMES BOX, chov: STRAKA PATRIK, maj: STRAKA PATRIK V2, Res. CAC – CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: AURORA Z METABOXU, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, SPKP 5340, 04.11.2016, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: HANUŠNIAK MIROSLAV V2 - ROLLS-ROYS KARMAPA, SPKP 5211, 07.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: MORGANA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL V3 - FOREST PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15574/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, o: APOLLO ADUR BOX, m: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: HEJDUKOVÁ ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK V2, Res. CAC - AL CAPONE KVINTO LOREATA, CMKU/BOX/15392/15, 12.07.2015, o: FRANKLIN KRONEBOX, m: DAISY KRONEBOX, chov: BULÁNKOVÁ MARIE, maj: PAVLICOVÁ KATEŘINA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014, o: G´M DE BELLEMANIE, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016, o: FINN CONGO NIGRANS, m: DIANA ARGA LÚČ, chov: ARANYOSSY GABRIEL, maj: HRAČKOVÁ JANA VN2 - CHANEL PÁLAVA BOX, SPKP 5313, 02.08.2016, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: BEILY PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB, BOB - NOISETTE NOSTRUM, PKR.II-123480, 24.11.2015, o: EASY RIDER NOSTRUM, m: GIOCONDA NOSTRUM, chov: BOGUCKA ANNA, maj: N V2, Res. CAC - FRENIE HAPPY LIVE BOX, CMKU/BOX/15326/15, 01.07.2015, o: HAMMER OPTIMA GRATA, m: BRIGITTE HAPPY LIVE BOX, chov: BIEGLOVÁ ROMANA, maj: BIEGLOVÁ ROMANA V3 - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF + ČERNÁ OLDŘIŠKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, chov: VIKTORIA POGODINA, maj: KIEŁKIEWICZ ADAM V2, Res. CAC - ALEXANDRA LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15455/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLOROVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: JESSI HENY BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014, o: LAURIN`S BOXER ALIM, m: EVA HANKA SUUM CUIQUE, chov: TERZIĆ VESNA, maj: DYJOR JERZY V2, Res. CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS V1 - JOLIEE MADISON`S, PKR.II-91087, 11.11.2006, o: CALVADOS BOX-STAR, m: GABI MADISON`S, chov: CELLARI MARIUSZ, maj: DYJOR JERZY
CACIB Bratislava 1. 4. 2017
Rozhodca/Judge: Ing. Radim Fiala (CZ)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN VN2 - UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR VN3 - BARMAN FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5350, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + DALMAN STEPHANIE
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - DERYL IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15802/16, 03.06.2016, o: EMPORIO Z METABOXU, m: ABET IMPRESSIA-BOX, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN V2 - ZIDYO-RITMO GLOGOSIA, CMKU/BOX/16009/16, 30.03.2016, o: RADYO DEI ROERI, m: ZIVA GLOGOSIA, chov: PAWLAK MALGORZATA, maj: ŠTEFKOVÁ LUCIE V3 - ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03.03.2016, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, m: TEODORA MORAVIA BOX, chov: ŽARSKÁ ALENA, maj: LENGYELOVÁ JANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - CANTOR IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15303/15, 06.06.2015, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: AURORA Z METABOXU, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: KLÍMOVÁ LENKA V2, Res. CAC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE, chov: GRANDEGGER DANIELA, maj: ZACHOVALOVÁ HANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - BOXSTER PRETENDO, PKR.II-121969, 13.03.2015, o: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES, m: ALASKA BOX GANG, chov: HENEL BOŻENA, maj: SZEGLOWSKI ADAM V2 - LAKIFAN GORDON O'GUIDO, EST-02312/10, 15.05.2010, o: GUIDO DI CASA VERNICE, m: AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN, chov: LAKIFAN VLADISLAV LAT
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC, Res. CACIB - EMPORIO Z METABOXU, CMKU/BOX/14524/13, 24.11.2013, o: SIBELIUS DELLA CADORMARE, m: AURORA Z METABOXU, chov: BRATKO PETR, maj: BRATKO PETR V2 - BALTAZAR OD VLTAVSKÉ TŮNĚ, CMKU/BOX/13722/12, 24.02.2012, o: FOREST SAMETOVÝ ZÁZRAK, m: OLENKA MORAVIA BOX, chov: VAŇUROVÁ RADANA, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: STRAKA PATRIK V2, Res. CAC - QUNO VON PREUSSEN'S EDEN, VDH/DBZB-Nr.237646, 07.08.2012, o: NIMBUS VOM HANSEATENHOF, m: CARRIE VON PREUSSEN'S EDEN, chov: STANGE TORSTEN, maj: KALDMA TIIU-ANN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, chov: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, JUNIOR BOB, BOS - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA V2 - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V3 - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER V4 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - CESSI IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/15310/15, 03.06.2015, o: BANDOLERO Z METABOXU, m: AURORA Z METABOXU, chov: ŠINDELÁŘ MARTIN, maj: ŠINDELÁŘ MARTIN + KOVÁŘOVÁ MARTINA V2, Res. CAC - ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: LAMYA JAMES BOX, chov: STRAKA PATRIK, maj: STRAKA PATRIK V2, Res. CAC - DEWI HÉBÉ BOX, CMKU/BOX/14584/14, 08.01.2014, o: ALBERO DEMIRANTXITO, m: BEXX HÉBÉ BOX, chov: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - ARCHANGEL SAMUELL FENDER EDDA, SPKP 5340, 04.11.2016, o: JAZAR FLOYD FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + VRTOCHOVÁ MÁRIA
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA V2 - FOREST PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15574/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: SADÍLKOVÁ MILENA MICHAELA + KOSTELECKÝ JIŘÍ
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB, BOB - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, o: APOLLO ADUR BOX, m: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: HEJDUKOVÁ ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK V2, Res. CAC - AL CAPONE KVINTO LOREATA, CMKU/BOX/15392/15, 12.07.2015, o: FRANKLIN KRONEBOX, m: DAISY KRONEBOX, chov: BULÁNKOVÁ MARIE, maj: PAVLICOVÁ KATEŘINA
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - VERDI OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/14586/14, 25.01.2014, o: G´M DE BELLEMANIE, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013, o: KALASHNIKOV RUS LA FLÉR, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - BLANCHE CANINA ROSA, CMKU/BOX/16012/16, 03.10.2016, o: XANDER OPTIMA GRATA, m: DANETTE ADUR BOX, chov: HUSÁKOVÁ IVA, maj: HUSÁKOVÁ IVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - CHANEL PÁLAVA BOX, SPKP 5313, 02.08.2016, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: BEILY PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH VN2 - GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016, o: FINN CONGO NIGRANS, m: DIANA ARGA LÚČ, chov: ARANYOSSY GABRIEL, maj: HRAČKOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V2 - MAN-BOX PHOEBE, SPKP 5165, 12.03.2016, o: YUKON OPTIMA GRATA, m: MAN-BOX INFINITY, chov: MANIK LUBOŠ, maj: HUSÁKOVÁ IVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, Res. CACIB - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF + ČERNÁ OLDŘIŠKA V2, Res. CAC - NOISETTE NOSTRUM, PKR.II-123480, 24.11.2015, o: EASY RIDER NOSTRUM, m: GIOCONDA NOSTRUM, chov: BOGUCKA ANNA, maj: N V3 - FRENIE HAPPY LIVE BOX, CMKU/BOX/15326/15, 01.07.2015, o: HAMMER OPTIMA GRATA, m: BRIGITTE HAPPY LIVE BOX, chov: BIEGLOVÁ ROMANA, maj: BIEGLOVÁ ROMANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - ESTIE HÉBÉ BOX, CMKU/BOX/15363/15, 19.06.2015, o: G`M DE BELLEMANIE, m: BEXX HÉBÉ BOX, chov: HABERTOVÁ ADRIANA, maj: HABERTOVÁ ADRIANA V2, Res. CAC - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, chov: VIKTORIA POGODINA, maj: KIEŁKIEWICZ ADAM
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - BEILY PÁLAVA BOX, SPKP 4315, 08.12.2012, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: JESSI HENY BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: BINDER VOJTECH
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, CACIB - LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014, o: LAURIN`S BOXER ALIM, m: EVA HANKA SUUM CUIQUE, chov: TERZIĆ VESNA, maj: DYJOR JERZY V2, Res. CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS V1 - JOLIEE MADISON`S, PKR.II-91087, 11.11.2006, o: CALVADOS BOX-STAR, m: GABI MADISON`S, chov: CELLARI MARIUSZ, maj: DYJOR JERZY
CAC – NVP Bratislava 19. 2. 2017
Rozhodca/Judge: Mgr Jana Janek (SK)
DEUTSCHER BOXER GELB - BOXER ZLATÝ
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V1, CAJC, VSM 2017 - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠCÍK VLADIMÍR+IVETA + HANUŠCIAK MIROSLAV V2- QUENTIN II. KARMAPA, CMKU/BOX/16102/16, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA V3 - FERRARI DE SALGO'S, SPKP 5987, 06.09.2015, o: CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA, m: KARLA AGRA LÚČ, chov: LUPTÁK IVAN A MARCELA, maj: KALMÁR DÁVID
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - HENRY OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/15462/15, 25.08.2015, o: APOLLO ADUR BOX, m: BRITTA REXOB Z VÝSLUNÍ, chov: NOVOTNÝ VÁCLAV, maj: HEJDUKOVÁ ZUZANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V 1, CAC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + KRÍŽOVI EVA A ZDENEK V2 - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, chov: JOKSIC MICA, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JAN
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS V 1, CAC - ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013, o: RUS LA FLER KALASHNIKOV, m: PARVATI KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: WIMETALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V 1, CAC - SIRIUS SPÁLENICE, SPKP 4493, 30.08.2013, o: SÓSRÉT MENTI ZOZÓ, m: CLEOPATRA ATREI MIJABÁR, chov: REICHBAUER JÁN, maj: VANOCHOVÁ KRISTINA + REICHBAUER JÁN
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS VN1 - GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016, o: FINN CONGO NIGRANS, m: DIANA ARGA LÚČ, chov: ARANYOSSY GABRIEL, maj: HRAČKOVÁ JANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V 1, CAJC, VSM 2017 - GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: CH VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ V2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDENKA, maj: HLAVÁCOVÁ IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DYBOHURKY, chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: CERNÝ JOSEF
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V 1, CAC - CHELSEY ŽIARIACIA HVIEZDA, SPKP 5028, 18.10.2015, o: K-2 DI CASA VERNICE, m: GIGI ŽIARIACIA HVIEZDA, chov: SINCÁK PAVOL, maj: LACOVÁ KRISTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V 1, CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: CH STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: . ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ CESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIRÍ
DEUTSCHER BOXER GESTROMT - BOXER PÁSIKAVÝ
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V 1, CAJC, VSM 2017 - ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03.03.2016, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, m: TEODORA MORAVIA BOX, chov: ŽÁRSKÁ ALENA, maj: LENGYELOVÁ JANA V 2 - ODIN KARMAPA, SPKP 5034, 24.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: KOCIŠ MARIÁN
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, CMKU/BOX/15701/16, 28.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE, chov: GRANDEGGER DANIELA, maj: ZACHOVALOVÁ HANA
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V 1, CAC - IVANHOE SIGNUM LAUDIS, SPKP 4670, 15.05.2014, o: BUGATTI SIGNUM LAUDIS, m: WINNIE SIGNUM LAUDIS, chov: HLADÍK DUŠAN, maj: LECHNER IVAN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V 1, CAC, BOB, VS 2017 - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, o: CASARO DE LA FORZADANZA, m: BERNADETA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS VN1 - XANTIELA FENDER EDDA, SPKP 5295, 22.09.2016, o: NAADAME FENDER EDDA, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: HRADSKÝ MARIÁN
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS V 1, CAJC, Junior BOB, BOS, VSM 2017 - ORNELA II. KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠCÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠCÍK VLADIMÍR+IVETA + SLABÁ DOMINIKA V2 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MIR-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA V3 - ALLA MIA MYLLA ELLER, SPKP 5062, 16.12.2015, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: LAMYA JAMES BOX, chov: STRAKA PATRIK, maj: STRAKA PATRIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS V 1, CAC - UZZA FENDER EDDA, SPKP 4982, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JANA A JOZEF, maj: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS V 1, CAC - ISTRA INDIÁNSKY BRLOH, CMKU/BOX/15017/14, 21.04.2014, o: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH, m: BABEL INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: GRUBEROVÁ KLÁRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS V 1, CAC, VS 2017 - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL´INFINITO, m: ONTARIA JISUKO, chov: SUCHÝ JIRÍ, maj: SUCHÝ JIRÍ
CACIB Nitra 15. 1. 2017
Rozhodca/Judge: Imrich Sopko (SK)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, BOB - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE, chov: GRANDEGGER DANIELA, maj: ZACHOVALOVÁ HANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - BOXSTER PRETENDO, PKR.II-121969, 13.03.2015, o: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES, m: ALASKA BOX GANG, chov: HENEL BOŻENA, maj: SZEGLOWSKI ADAM
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, Res. CACIB - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: STRAKA PATRIK
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1, BIS Puppy 2 - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC, BOS - ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR V2 - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK VD3 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC, CACIB - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: BERNADETA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA V2, Res. CAC - ISTRA INDIÁNSKY BRLOH, CMKU/BOX/15017/14, 21.04.2014, o: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH, m: BABEL INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: GRUBEROVÁ KLÁRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC - VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, m: ONTARIA JISUKO, chov: SUCHÝ JIŘÍ, maj: SUCHÝ JIŘÍ V2, Res. CAC - LAMYA JAMES BOX, SPKP 4464, 10.09.2013, o: RUS LA FLER ETERNAL FLAME, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: STRAKA PATRIK
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - ROLLS-ROYS KARMAPA, SPKP 5211, 07.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: MORGANA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TÓTH PAVOL
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK V2 - PANOS KARMAPA, SPKP 5055, 30.12.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: BACARDI KARMAPA, chov: VLADIMÍR TOMAŠČÍK, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB - LEVIATHAN Z RINGU, CMKU/BOX/15416/15, 01.08.2015, o: TOMMY DEI ROERI, m: ISA DE CUERVONEGRO, chov: FAGOŠ ROBERT, maj: FAGOŠ ROBERT
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, chov: JOKSIC MICA, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - CHELSEY ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5028, 18.10.2015, o: K-2 DI CASA VERNICE, m: GIGI ŽIARIACA HVIEZDA, chov: SINČÁK PAVOL, maj: LACOVÁ KRISTINA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - LENA MO YAN, PKR.II-121895, 16.03.2015, o: JEDNA NA MILION HEINEKEN, m: JACQUELIN FERRARI BOX, chov: TOCZEK GRZEGORZ, maj: TOCZEK GRZEGORZ V2, Res. CAC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA V3 - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF + ČERNÁ OLDŘIŠKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - DOROTKA DE SALGO'S, MET. Bo. 223/H/15, 18.12.2014, o: SÓSRÉT-MENTI ZOZÓ, m: KARLA ARGA LUC, chov: LUPTÁK IVÁN A MARCELA, maj: BÍRÓ IMRE
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC, Res. CACIB - MAFIA SANVITA, UKU.0229056, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, chov: POGODINA VICTORIA, maj: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV V2, Res. CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ
SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS V1 - USTINELLA Z UNGELTU, CMKU/BOX/13350/11, 03.06.2011, o: AFRIM GOLD TEQUILA, m: ALOTRIE FENOMÉN GIORDIMÁNIE, chov: BLAŠKOVÁ JANA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA
CACIB Nitra 14. 1. 2017
Rozhodca/Judge: Jozef Šuster (SK)
BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - FAMOUS BAROLO FROM LAKE CONROE, ÖHZB DB 19572, 28.10.2015, o: JIR-PIA PHOENIX, m: DUFFY FROM LAKE CONROE, chov: GRANDEGGER DANIELA,, maj: ZACHOVALOVÁ HANA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - BOXSTER PRETENDO, PKR.II-121969, 13.03.2015 o: NOISEMAKER DO VALE DO LETHES, m: ALASKA BOX GANG, chov: HENEL BOŻENA, maj: SZEGLOWSKI ADAM
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - KORD TAJKI, CMKU/BOX/1595/15, 22.04.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: ADACTA BORECKÝ RYBNÍK , chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: MAKOVSKÝ TOMÁŠ
PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - NAADAME FENDER EDDA, SPKP 4783, 31.12.2014, o: CASARO DE LA FORZADANZA, m: BERNADETA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF, maj: KUSÝ PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS VN1 - UTA RATNOVSKÁ ZÁTOKA, SPKP 5250, 07.08.2016, o: ORLAN MIR-FIŠ, m: CARRY JAMES BOX, chov: HROMÁDKA VLADIMÍR, maj: BRANIŠOVÁ ZUZANA
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1, BIS Puppy 3 - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016 , o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, chov: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK V2- ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR V3 - KATA MIR-FIŠ, SPKP 5139, 31.03.2016, o: VALDO MIR-FIŠ, m: TAURA MI-FIŠ, chov: FIŠMAN MIROSLAV, maj: TELEKOVÁ EVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015,, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, chov: BÍRÓ PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - NITIKA FENDER EDDA, SPKP 4787, 31.12.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: BERNADETA FENDER EDDA, chov: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA V2, Res. CAC - ORPHEE JAMES BOX, SPKP 4794, 30.12.2014, o: POISON VOM SCHUTZENRAIN, m: ASIA JAMES BOX, chov: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER V3 - ISTRA INDIÁNSKY BRLOH, CMKU/BOX/15017/14, 21.04.2014, o: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH, m: BABEL INDIÁNSKY BRLOH, chov: KUŽMA LADISLAV, maj: GRUBEROVÁ KLÁRA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V1, CAC - BESTIA Z RINGU, CMKU/BOX/12868/10, 09.06.2010, o: PERICO DU VAL DU EUROPE, m: WILD WILD WEST Z RINGU, chov: FAGOŠ ROBERT, maj: FAGOŠ ROBERT
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, Res. CACIB -VENEZIA JISUKO, CMKU/BOX/14010/12, 02.10.2012, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, m: ONTARIA JISUKO, chov: SUCHÝ JIŘÍ, maj: SUCHÝ JIŘÍ
BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB
PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, chov: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK V2 - QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC, CACIB, BOS - LEVIATHAN Z RINGU, CMKU/BOX/15416/15, 01.08.2015, o: TOMMY DEI ROERI, m: ISA DE CUERVONEGRO, chov: FAGOŠ ROBERT, maj: FAGOŠ ROBERT
PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS V1, CAC - NEDWED DEL CUORE GRANDE, SPKP 5002, 27.06.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMPRESSA DEL CUORE GRANDE, chov: JOKSIC MICA, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN, VANOCH FLAVIAN
PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS V1, CAC, Res. CACIB - ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013, o: KALASHNIKOV RUS LA FLÉR, m: PÁRVATI KARMAPA, chov: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS VN1 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA VN2 - BOXY LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15769/16, 09.05.2016, o: OZREN VON DER BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: HLAVÁČOVÁ IVETA
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS V1, CAJC - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: EVETTE OPTIMA GRATA, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V2 - DEJOYAS DATE WITH DESTINY, SE 14594/2016, 31.12.2015, o: GENJOY'S PETER THE GREAT, m: DEJOYAS ADORABLE-AMBER, chov: ASSERG
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS V1, CAC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, chov: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA V2, Res. CAC - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, chov: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF + ČERNÁ OLDŘIŠKA
SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS V2, Res. CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, chov: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ V1, CAC, CACIB, BOB - MAFIA SANVITA, UKU.0229056, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, chov: POGODINA VICTORIA, maj: POGODINA VICTORIA + PODGAETSKJJ LEV
SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS V1 - USTINELLA Z UNGELTU, CMKU/BOX/13350/11, 03.06.2011, o: AFRIM GOLD TEQUILA, m: ALOTRIE FENOMÉN GIORDIMÁNIE, chov: BLAŠKOVÁ JANA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA
|
||||||||||||||