www.boxerklub.sk

















 

 

ŠPECIÁLNA VÝROČNÁ VÝSTAVA BOXEROV

27. 8 2022 * Holíč

 

Rozhodcovia / Judges:

Arne Johan Haugen (N) – psy

Květa Žídková (SK) – sučky

 

BOB

YOGHI DE GIGLIO FIORENTINO

 

BOS

FENDI DELL’ORCAGNA

 

VÍŤAZ ROKA / ANNUAL WINNER

DRAGO LANABOX

YOGHI DE GIGLIO FIORENTINO

FRANCIS-JOSEPH I. VANBOX

ZENO JISUKO

 

ESCORPIA DELLA COSTA VIVA

SZÉNT-RADVÁRI THEODÓRA

XARMEINE FENDER EDDA

ANNABELLA DEL GIGLIO FIORENTINO

 

VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR WINNER

POSEIDON MYLLA ELLER

NESTOR JAMES BOX

 

LIRA DI BOXAURO

FENDI DELL´ORCAGNA

 

VICE VÍŤAZ ROKA MLADÝCH / ANNUAL JUNIOR VICE WINNER

DUX ZA III MOSTAMI

IUPPITER DELL´ORCAGNA

 

SÓSRÉT-MENTI ELENA

RECI BOX JANKA

 

BEST MINOR PUPPY

RAPHAEL MYLLA ELLER

 

BEST PUPPY

MAXIM DEUTSCH ALGAR

 

BEST VETERÁN

IZZI Z RINGU

 

GLADIÁTOR

TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS

ASKYA INFINITUM BOX

 

NAJKRAJŠÍ PÁR

TORRO SIGNUM LAUDIS + BLURRY EYES BLACK MAGIC TOUCH

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1

1.         CASSIUS CLEY SPÁLENICE, SPKP6760, 08.03.2022

            O: ZOCO KARMAPA M: ZARA SPÁLENICE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JÁN

VN2

2.         CONOR ALEANA-BOX, SPKP6763, 04.04.2022

            O: BLACK BANDIT HONOR MARSA M: KATA MIR-FIŠ

            CH: NAGYOVÁ EVA, MGR MAJ: BOĎOVA KRISTYNA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

VD4

3.         CASSIUS CLAY KARMAPA, SPKP6675, 27.10.2021

            O: OTIS V.D. MUNZENBURG M: SLAVENA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR  MAJ: HAJDÍK MILAN

V2, Vice víťaz roka mladých

4.         DUX ZA III MOSTAMY, SPKP 6637, 17.09.2021

            O: KONOR SELI DOG M: AINA DI ZAGABRIA

            CH: TLČINA GABRIEL MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓ ATTILA

V3

5.         FINIST LANABOX, SPKP 6654, 05.09.2021

            O: CHAUVIN INDIÁNSKY BRLOH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA + MIKUŠOVÁ ĽUBICA

--

6.         ORLANDO VR-BOX, SPKP 6619, 31.07.2021

            O: CHIANTI CONGO NIGRANS M: HEXA II VR-BOX

            CH: RAČOK VLADIMÍR MAJ: CHACHULOVA SIMONA

V1, CAJC, Víťaz roka mladých

7.         POSEIDON MYLLA ELLER, SPKP 6604, 27.07.2021

            O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: CALLIOPE DE SALGO’S

            CH: STRAKA PATRIK MAJ: STRAKA PATRIK

VD

8.         SÓSRÉT-MENTI HUBERTUS, Met. Bo. 81/22, 20.10.2021

            O: SÓSRÉT-MENTI IGOR M: SÓSRÉT-MENTI ROXY

            CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V4

9.         ALMADINAKS PESNYA VETRA, SPKP 6680, 01.01.2021

            O: MASTERBOX DISNEY M: ALMADINAKS TOCHNO V TSEL

            CH: SYSOEVA TATIANA MAJ: KOHÚT MATÚŠ

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka

10.       DRAGO LANABOX, SPKP 6345, 20.12.2020

            O: WATWALD V1,MUNCH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: VAČKOVA LUCIA

V2, Res. CAC

11.       KYAN XERXES JAMES BOX, SPKP 6423, 08.03.2021

            O: KORNIEL FENDER EDDA M: CAPA-NEGRO VANBOX

            CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + PÁL CSABA

V3

12.       LESSTAR MISTER RALPH, UKU.0499118, 30.11.2020

            O: LESTAR L´KRUIZ M: SAT´ELIT BOX CARISMA

            CH:TKACHENKO LESIA MAJ: OSOVSKYY VITALIY

 

PSY/MALE – TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

--

13.        AZZI JEFRABOX, SPKP 6230, 11.07.2020

            O: WOW WOW VOM KAISERFELSEN M: FREYA II KARMAPA

            CH. POLIAKOVÁ MONIKA MAJ: KORŠOVÁ SASKIA

 

V1, CAC, ČKŠ

14.       BRUNO BOSS BOXRELAY, SPKP 6016, 06.12.2019

            O: IDOL Z METABOXU M: X - LADY  BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: PERNIŠ ĽUBOMÍR

V4

15.       BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS, SPKP5895, 21.06.2019

            O: CASARO DE LA FORZADANZA M: IZZI Z RINGU

           CH: DUDAS RNDR.,PHD ANDREJ MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + DUDAS ANDREJ

V3

16.       EVAN DI CASA BARTOLINI, ROI  20/134309, 18.08.2020

            O: COSMO DI CASA BARTOLINI M: DOLLY DI CASA BARTOLINI

            CH: BARTOLINI STEFANO MAJ: BYSTRICKA ZDENKA

VD

17.       MONET INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6050, 18.12.2019

            O: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH M: ASSA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KRPELÁN PETER

VD

18.       NEVILLE OD DJEVIJA, JR 701734 NB, 13.06.2019

            O: LENNOX OD DJEVIJA M: EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA

            CH: BOROS DJEVI  DANIJEL MAJ: WEJDLER ALEKSANDRA + WEJDLER ALEKSASNDRA

V2, Res. CAC

19.       WASABI SIGNUM LAUDIS, SPKP 6087, 20.03.2020

            O: EKO DE COLLE DELL INFINITO M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADIK DUŠAN MAJ: BÁRTOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

 

VD3

20.       BOLT BOCCA BOX, SPKP5546, 09.03.2017

            O: ELIO GARBEIN M: CAYA KARMAPA

            CH: RYANTOVÁ HANA MAJ: SÝKOROVÁ ANNA

--

21.       GRIMM IRIS AMORIS, CMKU/BOX/18765/21, 08.03.2020

            O: KAHLU DEL CUORE GRANDE M: ADORABLE IRIS AMORIS

            CH: FRANKO ANA MAJ: KOKNA FRANTISEK

 V2, Res. CAC

23.       TORRO SIGNUM LAUDIS, SPKP 5649, 15.06.2018

            O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: VARÁČKOVÁ NIKOLA

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka, BOB

24.       YOGHI DE GIGLIO FIORENTINO, ROI 20/68240, 06.01.2020

            O: LEVANTE DELL ATICA POSTUMIA M: SIDNEY DEI PALLAVICINI

            CH: MAIORANA  EVA MAJ: HLADÍK DUŠAN

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V2, Res. CAC

25.       CLIFF JISUKO CZ, CMKU/BOX/17821/20, 21.03.2020

            O: ACTION VOM KATTERFORST M: VENEZIA JISUKO CZ

            CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

V1, CAC, ČKŠ

26.       OSCURO LUKE SKYWALKER DI CASA NAPOLEONE, ROI 18/96327, 17.04.2018

            O: TIBERIO DELLA BARBARIGA M: NOEMI DELLA BARBARIGA

            CH: DE BIASE  LUIGI MAJ: HLADÍK DUŠAN

V3, Gladiátor

27.       TITUS FLAVIUS SIGNUM LAUDIS, SPKP 5648, 15.06.2018

            O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: BELAŠIČOVÁ ALEXANDRA

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

--

28.       JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN2

29.       CORA ALEANA-BOX, SPKP 6764, 04.04.2022

            O: BLACK BANDIT HONOR MARSA M: KATA MIR-FIŠ

            CH: NAGYOVÁ EVA, MGR.  MAJ: NAGYOVÁ EVA, MGR.

VN1

30.       SHELBY MYLLA ELLER, SPKP 6810, 11.05.2022

            O: PLAY ‘DELL BOXER MONTE 1991’ M: JESSY SELI DOG

            CH: STRAKA PATRIK MAJ: STRAKA PATRIK + NECHVÁTAL ROMAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN1

31.       ASTRID ENALRO, CMKU/BOX/18911/22, 27.02.2022

            O: UREUS II. KARMAPA M: MÉTIS KARMAPA

            CH: BABÍČKOVÁ JANA MAJ: BABÍČKOVÁ JANA

VN2

32.       HOPE FOR LOVE GIO EL TOMEX, HR 13764 NB, 15.12.2021

            O: FIGO EL TOMEX M: IKEA BIZ-BOX

            CH: KATÍC TOMISLAV MAJ: KOTOROVÁ MICHAELA

VN3

33.       INSOMNIA CHVALSKÝ DRAK, CMKU/BOX/18836/21, 20.12.2021

            O: ALMADINAKS VESSKIY ARGUMENT M: GRETA DEL COLLE D´OVIDIO

            CH: DUBOVÁ KATEŘINA MAJ: DANĚČKOVÁ MONIKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V

34.       ADRENALINA LISBETH´S RAPTORS, SPKP 6723, 02.11.2021

            O: ROMEO D´ALAN BOX M: DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA

            CH: SLABÁ DOMINIKA MAJ: MIKLOVIČ PETER

V

35.       BLURRY EYES BLACK MAGIC TOUCH, SPKP 6694, 29.10.2021

            O: PLAY DELL MONTE BOXER 1991 M: TOSCA BLUE BLACK MAGIC TOUCH

            CH: JAKOPOVIĆ ALEKSANDRA MAJ: VARÁČKOVÁ NIKOLA

V4

36.       CARMEN PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 6552, 19.06.2021

            O: BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS M: WILLOW DE CRISTOBALITO

            CH: DUDÁŠ ANDREJ MAJ: SÝKOROVÁ ANNA

V

37.       COCO CHANEL PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 6554, 19.06.2021

            O: BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS M: WILLOW DE CRISTOBALITO

            CH: DUDÁŠ ANDREJ MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

V3

38.       DORTHEA PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 6559, 26.06.2021

            O: HECTOR GYMNEMA SYLVESTRE M: IZZI Z RINGU

            CH: DUDÁŠ ANDREJ MAJ: GLATZNEROVÁ OLGA

V

39.       KELSEY DE SALGO´S, SPKP 6523, 22.07.2021

            O: CROWN OF ANGEL OD DJEVIJA M: BELLA VITA DE SALGO´S

            CH: ĽUPTÁK IVAN A MARCELA MAJ: SPIŠÁK JURAJ

V1, CAJC, Víťaz roka mladých

40.       LIRA DI BOXAURO, ROI 21/90104, 18.03.2021

            O: VIRGILIO DEGLI SCROVEGNI M: DIAMANTE DI BOXAURO

            CH: BELLUCCI MAURO MAJ: HLADÍK DUŠAN

VD

41.       PHAIRA SELI DOG, SPKP 6708, 09.07.2021

            O: DUNO ARGA LUČ M: KELLY SELI DOG

            CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

V

42.       PRIMA SELI DOG, SPKP 6710, 09.07.2021

            O: DUNO ARGA LUČ M: KELLY SELI DOG

            CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

V2, Vice víťaz roka mladých

43.       SÓSRÉT-MENTI ELENA, Met.Bo. 52/22, 28.03.2021

            O: SÓSRÉT-MENTI PERU M: SÓSRÉT-MENTI NOE

            CH: BÍRÓ IMRE MAJ: BÍRÓ IMRE

V

44.       WHITNEY IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/18697/21, 28.08.2021

            O: FOREST PÁLAVA BOX M: BUCCI IMPRESSIA-BOX

            CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: NOŽIČKA EVŽEN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V

45.       ACE OF SPADES BOXRELAY, SPKP 5981, 26.08.2019

            O: SAMAN DA TOLERIA M: ARWEN CANISLAVIA

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: BROZMANOVÁ TATIANA

V2, Res. CAC

46.       BERYL BOXRELAY, SPKP 6019, 06.12.2019

            O: IDOL Z METABOXU M: X-LADY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka

47.       ESCORPIA DELLA COSTA VIVA, ROI 21133234, LOE 2533739, 21.07.2020

            O: DUNCAN DELA COSTA VIVA M: HAWAII DI CUORE DEI SUR

            CH: MENDEZ GONZALEZ LUZ MARIA MAJ: HLADÍK DUŠAN

V3

48.       GABRIELA KARMAPA, SPKP 5739, 27.07.2018

            O: UREUS KARMAPA M: BACARDI KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: SLABÁ DOMINIKA + TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V

49.       CHLOE CORRIDA KELLY BOX, SPKP 5856, 08.08.2018

            O: FRODO SIEGER BOHEMIA M: JULIE KLEKA E. K.

            CH: PROKOPOVÁ DANIELA MAJ: JAŠUŠÁKOVÁ ALŽBETA

V4

50.       KELLY SELI DOG, SPKP 5866, 23.03.2019

            O: D´MONDMILENIUM STAR VANBOX M: FORTUNA SELI DOG

            CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

V

51.       VANDA MIR-FIŠ, SPKP 5912, 09.07.2019

            O: KOUDY FOR VELEK OD STŘÍBRŇÁKU M: IVONKA MIR-FIŠ

            CH: FIŠMAN MIROSLAV MAJ: KOHÚT MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V2, Res. CAC

52.       MÉTIS KARMAPA, SPKP 5838, CMKU 17498/19, 16.03.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ORNELA II. KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: BABÍČKOVÁ JANA

V3

53.       QUEEN WARRIOR Z RINGU, CMKU/BOX 16726/18 SPKP 5803, 30.01.2018

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: BESTIA Z RINGU

            CH: FAGOŠ RÓBERT MAJ: ZRAKOVÁ ZUZANA

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka

54.       SZENT-RADVÁRI THEODÓRA, Met. Bo 104/19, 11.04.2019

            O: KIS - BICS ALEX M: SZENT-RADVÁRI PEGGY

            CH: RADVÁNYI TAMÁS MAJ: RADVÁNYI TAMÁS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V1, CAC, ČKŠ

55.       INDIA DI BOXAURO, ROI 19/1152, 20.10.2018

            O: ERIC ATHENA DREAM M: DESTINY DI BOXAURO

            CH: BELLUCCI  MAURO MAJ: HLADÍK DUŠAN

V2, Res. CAC

56.       JESSY SELI DOG, SPKP 5864, 20.03.2019

            O: JAZAR FLOYD FENDER EDDA M: HOLLY SELI DOG

            CH: BÍRO PAVOL MAJ: STRAKA PATRIK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BEST VETERAN

57.       IZZI Z RINGU, SPKP5369, 21.06.2014

            O: FULL MONTHY DU VAL D´EUROPE M: ISA DE CUERVONEGRO

            CH: FAGOŠ RÓBERT A JANA MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST BABY

58.       RAPHAEL MYLLA ELLER, SPKP 6802, 07.05.2022

            O: MAXIM DE DIOSA DE LA AURORA M: SAT’ELIT BOX WANYA

            CH: STRAKA PATRIK MAJ: STRAKA PATRIK + POVAŽANOVÁ DANIELA

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN2

59.       DALTON KARMAPA, SPKP 6711, 29.12.2021

            O: QUENTIN II. KARMAPA M: TSUNAMI KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: NAJVIRT OLDŘICH

VN1, BEST PUPPY

60.       MAXIM DEUTSCH ALGAR, SPKP 6691, 18.12.2021

            O: KALIBER VOM KALIDORF M: FALLORA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: PERNIŠ ĽUBOMÍR

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

VD

61.       AMADEUS SIGNUM LAUDIS, SPKP 6475, 09.06.2021

            O: NEDWED DEL CUORE GRANDE M: OREA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: GAŠŠO MARTIN

VD

62.       ATOS SPÁLENICE, SPKP 6481, 29.05.2021

            O: BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS M: WERA SPÁLENICE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA

V3

63.       BASTIAN NEDI SPÁLENICE, SPKP6699, 31.08.2021

            O: NEDWED DEL CUORE GRANDE M: CAMERON SUUM CUIQUE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + BODKA IGOR, REICHBAUER JÁN

--

64.       BUDDY HOLLY SEA SIDE RESORT, CMKU/BOX/1840521, 24.03.2021

            O: ASTERIX TERRYTEAM M: HOLLY INSURANCE BOHEMICA

            CH: PAVLÍKOVÁ LUBOMÍRA MAJ: DUBOVÁ DOMINIKA

V2, Vice víťaz roka mladých

65.       IUPPITER DELL’ORCAGNA, ROI 21/162233, 22.06.2021

            O: SANTIAGO DELL’ORCAGNA M: CLEOPATRA DE AIRES DEL NORTE

            CH: PAOLINI ROBERTO  MAJ: PASQUALIN MATTIA

V

66.       K’APANOHUAYA DEUTSCH ALGAR, SPKP 6512, 18.07.2021

            O: THAO KRONEBOX M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: JERGOVA MARIA

V1, CAJC, Víťaz roka mladých

67.       NESTOR JAMES BOX, SPKP 6659, 16.10.2021

            O: FEDOR JAMES BOX M: CHARBIELA FLOYD FENDER EDDA

            CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + HROMÁDKA VLADIMÍR

VD

68.       QUIET GHOST MYLLA ELLER, SPKP 6608, 08.08.2021

            O: BALSAC TERRA MEDITERRANA M: FIERY RAIN MYLLA ELLER

            CH: STRAKA  PATRIK MAJ: ROŠČÁKOVÁ KATARÍNA

V4

69.       ROCKY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/18776/21, 28.10.2021

            O: DÁRIUS OPTIMA GRATA M: IZZY PÁLAVA BOX

            CH: PROKEŠOVÁ MIRKA MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

VD

70.       ROCKY PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/18642/21, 31.07.2021

            O: WILLI JISUKO M: JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

            CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KUBA ADAM

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V4

71.       BON SCOTT INFINITUM BOX, SPKP6395, 30.01.2021

            O: ARCHIMEDES OPTIMA GRATA M: CHANEL PALAVA BOX

            CH: DOKUPILOVÁ  IVANA MAJ: BACIGÁLOVÁ BARBORA

V3

72.       MAGIC FLAME MYLLA ELLER, SPKP 6380, 15.12.2020

            O: TERRA MEDITERRANA BALSAC M: CALAMITY MYLLA ELLER

            CH: STRAKA PATRIK MAJ: JANOSIKOVA NIKOLA

V

73.       QASSIUS OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/18550/21, 21.05.2021

            O: PYTHOS OPTIMA GRATA M: REBECA OPTIMA GRATA

            CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

V1, CAC, ČKŠ

74.       SANGREAL BOX LORD OF GOLD, Met.bo.46/21, 25.10.2020

            O: CARLO DEL COLLE DELL INFINITO M: SAGREAL BOX PANAMERA

            CH: CSIA GABRIELLA MAJ: CSIA  GABRIELLA

V2, Res. CAC

75.       SNAIPER IMPRESSIA-BOX, CMKU/BOX/18329/21, 13.01.2021

            O: ZACK Z KAŠTÝLKU M: HORNET Z METABOXU

            CH: ŠINDELÁŘ MARTIN MAJ: ŠINDELÁŘ MARTIN

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V3

76.       HUNT OD MOROVÉHO SLOUPU, CMKU/BOX/18250/20, 08.12.2020

            O: ARCHIMEDES OPTIMA GRATA M: GAMA OD MOROVÉHO SLOUPU

            CH: ŽÁČEK VLADIMÍR MAJ: ČEVELOVA RADKA

VD4

77.       CHRIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 6090, 29.03.2020

            O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ LENKA, MGR. MAJ: FEKETE PETER

V2, Res. CAC

78.       MOWGLI KARMAPA, CMKU/BOX/18846/21, 16.03.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ORNELA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: SLABÁ DOMINIKA

V1, CAC, ČKŠ

79.       OAKLEY DE COTOMAR, LOE2535284, 01.07.2020

            O: RUS LA FLER CAPO DE TUTI CAPI M: GRETA DE VILLACORONA

            CH: FERNANDEZ DORADO ALEJANDRO MAJ: BOROS DEVI DANIJEL

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V2, Res. CAC

22.       TOP GUN KUNINGAS VON KISHKO, ROI 21130097, 26.05.2020

            O: DOMINIC KUNINGAS VON KISHKO M: LASETTI KUNINGAS VON KISHKO

            CH: SIMIČ ANELA MAJ: HLADÍK DUŠAN

 

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka

80.       FRANCIS-JOSEPH I. VANBOX, SPKP 5997, 13.09.2019

            O: BARACHIEL FENDER EDDA M: BEATING HEART VANBOX

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V2, Res. CAC

81.       BOB DYLAN DEL GIGLIO FIORENTINO, ROI 20/180299, 07.10.2020

            O: LEVANTE DELL ANTICA POSTUMIA M: ANGEL HEART

            CH: MAIORANA EVA MAJ: HLADÍK DUŠAN

V3

82.       GATSBY VON UNIVERSUM, CMKU/BOX/17764/20, 12.09.2019

            O: UREUS II. KARMAPA M: ELENA VON UNIVERSUM

            CH: KISS  SÁNDOR MAJ: DOLEČKOVÁ JANA

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka

83.       ZENO JISUKO CZ, CMKU/BOX/17192/19/22, 11.01.2019

            O: GELSO DEL COLLE DELL´ÍNFINITO M: VENEZIA JISUKO CZ

            CH: SUCHÝ JIŘÍ MAJ: SUCHÝ JIŘÍ

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1

84.       ZOCO KARMAPA, CMKU/BOX/14537/13, 24.07.2013

            O: RUS LA FLER KALASHNIKOV M: PÁRVATI KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN2

85.       EVA SANOBER, SPKP6787, 15.05.2022

            O: CHIANTI CONGO NIGRAS M: BABU SANOBER

            CH: HRACKOVA JANA MAJ: HRAČKOVÁ JANA

VN3

86.       N’MAHARIEL PRINZESIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 6746, 10.03.2022

            O: KALIBER VOM KALIDORF M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGA

            CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: REGÁSKOVÁ TERÉZIA

VN1

87.       RUMIA MYLLA ELLER, SPKP 6805, 07.05.2022

            O: MAXIM DE DIOSA DE LA AURORA M: SAT ELIT BOX WANYA

            CH: STRAKA PATRIK MAJ: LICHNER MIROSLAV

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

--

88.       DUNA PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 6560, 26.06.2021

            O: HECTOR GYMNEMA SYLVESTRE M: IZZI Z RINGU

            CH: DUDÁŠ ANDREJ RNDR.,PHD MAJ: JAHELKOVÁ NATÁLIA

V1, CAJC, Víťaz roka mladých, BOS

89.       FENDI DELL’ORCAGNA, ROI2190037, 13.03.2021

            O: SLOBI’S HOSS M: DELIA DELL’ ORCAGNA

            CH: ROBERTO  PAOLINI MAJ: PASQUALIN MATTIA

V

90.       KALLA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 6515, 18.07.2021

            O: THAO KRONEBOX M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: BRACHOVÁ PETRA

V4

91.       KEISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 6517, 18.07.2021

            O: THAO KRONEBOX M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: BRACHOVÁ PETRA

V

92.       NASŤA ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 6541, 14.07.2021

            O: SAMAIN DA TOLERIA M: KAMA ŽIARIACA HVIEZDA

            CH: SINČÁK PAVOL MAJ: KIŠŠ JÁN

V2, Vice víťaz roka mladých

93.       RECI BOX JANKA, MET.Bo.339/21, 21.05.2021

            O: SÓSRÉT-MENTI ULÁN M: RECI BOX GRACE

            CH: PROKAI ISTVÁN MAJ: PROKAI ISTVÁN

--

94.       RONNIE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/18780/21, 28.10.2021

            O: DÁRIUS OPTIMA GRATA M: IZZY PÁLAVA BOX

            CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V3

95.       ROXETTE PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/18645/21, 31.07.2021

            O: WILLI JISUKO CZ M: JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE CZ

            CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KEPRTA JIŘÍ

--

96.       SOFIA PRINCESS PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/18784/21, 11.11.2021

            O: ZACK Z KAŠTÝLKU M: KETTY PÁLAVA BOX

            CH: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka

97.       XARMEINE FENDER EDDA, SPKP 6365, 23.12.2020

            O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: ELEMIAH FENDER EDDA

            CH: ŠUSTER JOZEF A JANA MAJ: HRADSKÝ MARIÁN + HRADSKÁ MELÁNIE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka

98.       ANNABELLA DEL GIGLIO FIORENTINO, ROI 20/118233, 04.06.2020

            O: LEVANTE DELL ANTICA POSTUMIA M: MIURA DEL GIGLIO FIORENTINO

            CH: MAIORANA EVA MAJ: HLADÍK DUŠAN

V4

99.       DARIA SHANIA DREAM, SPKP 6204, 04.02.2020

            O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: BELLE EPOQUE DELL´ORO DI NAPOLI

            CH: VIŠŇOVSKÁ ALEXANDRA MAJ: MIČEJOVÁ ALEXANDRA

V

100.      GUSSI FESTLAND, CMKU/BOX/17467/19, 05.07.2019

            O: DASTY KRONEBOX  M: BANCHEE CUSTODIUS

            CH: HRUBÁ MARIE MAJ: MOUKOVÁ LUCIE

V

101.      LARA SELI DOG, SPKP 6324, 08.08.2020

            O: DUNO ARGA LUČ M: CORAGGIO-BOX ANABELL

            CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + NAGY TIBOR A BEÁTA

V3

102.      QVINTA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/17896/20, 12.05.2020

            O: WILLI JISUKO  M: JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

            CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KEPRTA JIŘÍ

V

103.      ULLA KARMAPA, SPKP 6270, 26.08.2020

            O: UREUS II. KARMAPA M: ORNELA II. KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: BOŽOŇ JÁN

V2, Res. CAC

104.      VAMPIRIA KARMAPA, CMKU/BOX/18944/22, 27.08.2020

            O: WOW-WOW VOM KAISERFELSEN M: GABRIELA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: SLABÁ DOMINIKA

V

105.      ZIZI SPÁLENICE, SPKP 5730, 08.05.2020

            O: OTIS V.D.MÜNZENBURG M: WERA SPÁLENICE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA

--

106.      ZOYA GOLD BOXRELAY, SPKP 5687, 14.07.2018

            O: RUS LA FLER ARSENAL M: NATALY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Gladiátor

107.      ASKYA INFINITUM BOX, SPKP 6003, 05.10.2019

            O: URICANE OPTIMA GRATA M: CHANEL PÁLAVA BOX

            CH: DOKUPILOVÁ IVANA MAJ: BINDER VOJTECH + DOKUPILOVÁ IVANA

V2, Res. CAC

108.      BELLISA CASIOPÉ BOX, CMKU/BOX/18160/20, 18.10.2020

            O: TARGO OPTIMA GRATA M: CASIOPEA CUSTODIUS

            CH: JOSEF POTOČEK MAJ: COUFAL JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V2, Res. CAC

109.      BABBU SANOBER, SPKP5963, 23.09.2019

            O: ZOCO KARMAPA M: GRACE KELLY ARGA LÚČ

            CH: HRACKOVA JANA MAJ: HRAČKOVÁ JANA

--

110.      MEGGY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/17877/20, 27.04.2020

            O: ZACK Z KAŠTÝLKU M: GWENN PÁLAVA BOX

            CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA  MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V1, CAC, ČKŠ

111.      SEPHORA NIK BOX, MNE 1019/20NB, 29.04.2020

            O: ROMEO D´ALAN BOX M: HANNA DE DIOSA DE LA AURORA

            CH: KRIVOKAPIC DJOKO MAJ: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V1

112.      BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016

            O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: NAVAHOS DREAM VANBOX

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ

 

 

 

Klubová výstava boxerov

4. 6. 2022 * Tlmače

 

 

Rozhodcovia / Judges:

Vesna Čurčič (SRB) – psy

Jozef Šuster (SK) – sučky

 

BOB, Mr. Boxer:

GRIMM IRIS AMORIS

 

BOS, Miss Boxer:

 SZENT-RADVÁRI THEODÓRA

 

KLUBOVÝ VÍŤAZ / CLUB WINNER:

GRIMM IRIS AMORIS

SANGREAL BOX LORD OF GOLD 

SZENT-RADVÁRI THEODÓRA

SEPHORA NIK BOX

 

 KLUBOVÝ VÍŤAZ MLADÝCH / CLUB JUNIOR WINNER:

SANGREAL BOX NIKOS

QASSIUS OPTIMA GRATA

ALITA DE LA TIERRA HUNGARIA

 

BEST MINOR PUPPY:

HOPE FOR LOVE GIO EL TOMEX

 

BEST PUPPY:

ROCKY PÁLAVA BOX

 

BEST VETERÁN:

LULU SUUM CUIQUE

 

NAJKRAJŠÍ PÁR:

BOLT BOCCA BOX & CARMEN PRESLAVVA CIVITAS

 

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1

1.         YPP INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6730, 24.01.2022

            O: WASHU INDIANSKY BRLOH M: ASSA INDIANSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KUŽMA LADISLAV

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

N

2.         DUX ZA III MOSTAMY, SPKP 6637, 17.09.2021

            O: KONOR SELI DOG M: AINA DI ZAGABRIA

            CH: TLČINA GABRIEL MAJ: BÍRÓ PAVOL + BÍRÓ ATTILA

N

3.         FÉNIX LANABOX, SPKP 6652, 05.09.2021

            O: CHAUVIN INDIÁNSKY BRLOH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA + KELEBERC IGOR

N

4.         FINIST LANABOX, SPKP 6654, 05.09.2021

            O: CHAUVIN INDIÁNSKY BRLOH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA + MIKUŠOVÁ ĽUBICA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V2

5.         KYAN XERXES JAMES BOX, SPKP 6423, 08.03.2021

            O: KORNIEL FENDER EDDA M: CAPA-NEGRO VANBOX

            CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + PÁL CSABA

V3

6.         NOVA DOGARESSA ANIMATUS, MET.Bo.199/21, 24.04.2021

            O: URAGANO DELLA ROCCA CONSTANZA M: ALLEGRA

            CH: BODA RÉKA MAJ: SZABÓ LADISLAV + SZABÓ PETER

--

7.         ORLANDO VR-BOX, SPKP 6619, 31.07.2021

            O: CHIANTI CONGO NIGRANS M: HEXA II VR-BOX

            CH: RAČOK VLADIMÍR MAJ: CHACHULOVA SIMONA

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

8.         SANGREAL BOX NIKOS, MET.BO.16/22, 17.06.2021

            O: DREAM EVIL GOOFY-HARD BOX M: SANGREAL BOX PANAMERA

            CH: CSIA  GABRIELLA MAJ: CSIA  GABRIELLA

VD

9.         TRISTAN II. INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6493, 30.04.2021

            O: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH M: FURIA II. INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: VENCEĽ MATÚŠ

V4

10.       VLADE INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6525, 08.06.2021

            O: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH M: CAMA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

--

11.       ALMADINAKS PESNYA VETRA, SPKP 6680, 01.01.2021

            O: MASTERBOX DISNEY M: ALMADINAKS TOCHNO V TSEL

            CH: SYSOEVA TATIANA MAJ: KOHÚT MATÚŠ

--

12.       AZZI JEFRABOX, SPKP 6230, 11.07.2020

            O: WOW WOW VOM KAISERFELSEN M: FREYA II KARMAPA SPKP 5693/20

            CH: POLIAKOVÁ MONIKA MAJ: KORŠOVÁ SASKIA

V1, CAC, ČKŠ

13.       DRAGO LANABOX, SPKP 6345, 20.12.2020

            O: WATWALD MUNCH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: VAČKOVA LUCIA

VD2

14.       LESSTAR MISTER RALPH, UKU.0499118, 30.11.2020

            O: LESTAR L ’KRUIZ M: SAT’ELIT BOX CARISMA

            CH: TKACHENKO LESIA MAJ: OSOVSKYY VITALIY

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V2, R.CAC

15.       BRUNO BOSS BOXRELAY, SPKP 6016, 06.12.2019

            O: IDOL Z METABOXU M: X - LADY  BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: PERNIŠ ĽUBOMÍR

VD4

16.       BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS, SPKP5895, 21.06.2019

            O: CASARO DE LA FORZADANZA M: IZZI Z RINGU

            CH: DUDAS RNDR.,PHD ANDREJ MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + DUDAS ANDREJ

VD

17.       DARK KNIGHT LANABOX, SPKP 6343, 20.12.2020

            O: WATWALD MUNCH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: VYSOČANSKÁ DIANA

VD

18.       MONET INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6050, 18.12.2019

            O: FOBEER INDIÁNSKY BRLOH M: ASSA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KRPELÁN PETER

V3

19.       NEVILLE OD DJEVIJA, JR 701734 NB, 13.06.2019

            O: LENNOX OD DJEVIJA M: EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA

            CH: BOROS DJEVI  DANIJEL MAJ: WEJDLER ALEKSANDRA

V1, CAC, ČKŠ

20.       WASABI SIGNUM LAUDIS, SPKP 6087, 20.03.2020

            O: EKO DE COLLE DELL INFINITO M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADIK DUŠAN MAJ: BÁRTOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V3

21.       DORIAN GRAY MORAVIA BOX, CMKU/BOX/16685/17, 23.11.2017

            O: AIDAN DE VILLALCOR M: TEODORA MORAVIA BOX

            CH: ŽARSKÁ ALENA MAJ: ŽARSKÁ ALENA

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťat, Mr. Boxer, BOB

22.       GRIMM IRIS AMORIS, CMKU/BOX/18765/21, 08.03.2020

            O: KAHLU DEL CUORE GRANDE M: ADORABLE IRIS AMORIS

            CH: FRANKO ANA MAJ: KOKNA FRANTISEK

V2, R.CAC

23.       TIMUR INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5130, 17.03.2016

            O: NIRISH INDIANSKY BRLOH M: XOAR INDIANSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KUŽMA LADISLAV

V4

24.       TORRO SIGNUM LAUDIS, SPKP 5649, 15.06.2018

            O: CASARO DE LA FORZANDANZA M: OPERA SIGNUM LAUDIS

            CH: HLADÍK DUŠAN MAJ: VARÁČKOVÁ NIKOLA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V2, R.CAC

25.       BOLT BOCCA BOX, SPKP5546, 09.03.2017

            O: ELIO GARBEIN M: CAYA KARMAPA

            CH: RYANTOVÁ HANA MAJ: SÝKOROVÁ ANNA

V1, CAC

26.       GERONIMO DEL GIGLIO FIORENTINO, ROI 16/30701, 09.12.2015

            O: DOK DEI  PALLAVICINI M: PAPRIKA

            CH: MAIONARA EVA MAJ: KUŽMA LADISLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

VD 1

27.       JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013

            O: BIG BOS SIGNUM LAUDIS M: HENEA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: GUBIEN MONIKA

--

28.       LENNY BOXRELAY, SPKP 4657, 14.05.2014

            O: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS M: HELLA BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1, BEST MINOR PUPPY

29.       HOPE FOR LOVE GIO EL TOMEX, HR 13764 NB, 15.12.2021

            O: FIGO EL TOMEX M: IKEA BIZ-BOX

            CH: KATÍC  TOMISLAV MAJ: KOTOROVÁ MICHAELA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN3

30.       ADRENALINA LISBETH´S RAPTORS, SPKP 6723, 02.11.2021

            O: ROMEO D´ALAN BOX M: DOMINIKA DEMPSEY KARMAPA

            CH: SLABÁ DOMINIKA MAJ: MIKLOVIČ PETER

VN1

31.       BLURRY EYES BLACK MAGIC TOUCH, SPKP 6694, 29.10.2021

            O: PLAY DELL MONTE BOXER 1991 M: TOSCA BLUE BLACK MAGIC TOUCH

            CH: JAKOPOVIĆ ALEKSANDRA MAJ: VARÁČKOVÁ NIKOLA

VN2

32.       FIONA LANABOX, SPKP 6658, 05.09.2021

            O: CHAUVIN INDIÁNSKY BRLOH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V

33.       ABBIE ALBA SPÁLENICE, SPKP 6483, 29.05.2021

            O: BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS M: WERA SPÁLENICE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

34.       ALITA DE LA TIERRA HUNGARIA, Met.Bo.245/21, 11.05.2021

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: ROTUNDA-BOX KLEOPÁTRA

            CH: VOSTRY NIKOLETTA MAJ: VOSTRY NIKOLETTA

V4

35.       CARMEN PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 6552, 19.06.2021

            O: BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS M: WILLOW DE CRISTOBALITO

            CH: DUDÁŠ ANDREJ MAJ: SÝKOROVÁ ANNA

V2

36.       COCO CHANEL PRESLAVVA CIVITAS, SPKP 6554, 19.06.2021

            O: BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS M: WILLOW DE CRISTOBALITO

            CH: DUDÁŠ ANDREJ MAJ: DUDÁŠ ANDREJ

V

37.       PHAIRA SELI DOG, SPKP 6708, 09.07.2021

            O: DUNO ARGA LUČ M: KELLY SELI DOG

            CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

V

38.       PRIMA SELI DOG, SPKP 6710, 09.07.2021

            O: DUNO ARGA LUČ M: KELLY SELI DOG

            CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

V3

39.       TERCA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6494, 30.04.2021

            O: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH M: FURIA II. INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: VENCEĽ BARTOLOMEJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V2, R.CAC

40.       DIANA PRINCE LANABOX, SPKP 6349, 20.12.2020

            O: WATWALD MUNCH M: AFRA LANABOX

            CH: ŠEBÁKOVÁ EDITA MAJ: ŠEBÁKOVÁ EDITA + BULKO LUKÁŠ

V1, CAC, ČKŠ

41.       MADE IN HEAVEN KETT BOX, CMKU/Box/17931/20, 18.06.2020

            O: OUTLAW DO VALE DO LETHES M: KIWI KETT BOX

            CH: WROBEL  ROBERT MAJ: WROBEL ROBERT

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V2, R.CAC

42.       BERYL BOXRELAY, SPKP 6019, 06.12.2019

            O: IDOL Z METABOXU M: X-LADY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: HUDÁČEK MAREK

V1, CAC, ČKŠ

43.       CHANTAL OF EVERLAST-BOX, MET.Bo.72/20, 04.02.2020

            O: KEVE SZÉPE ORPHEUS M: LEÉH-BOX VANGY

            CH: HARMATI HENRIETT MAJ: NAGY PÉTER

V4

44.       CHEISY EUROPEAN K9 TRAINING BASE, SPKP 6202, 12.05.2020

            O: FELIX VON ALT-BAYERN M: FIFI VOM MESUMER LAND

            CH: ŠILHAVÝ LUDĚK MAJ: HEGYIOVÁ EVA

V

45.       CHLOE CORRIDA KELLY BOX, SPKP 5856, 08.08.2018

            O: FRODO SIEGER BOHEMIA M: JULIE KLEKA E. K.

            CH: PROKOPOVÁ DANIELA MAJ: JAŠUŠÁKOVÁ ALŽBETA

V3

46.       KELLY SELI DOG, SPKP 5866, 23.03.2019

            O: D´MONDMILENIUM STAR VANBOX M: FORTUNA SELI DOG

            CH: BÍRÓ  PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + VRABLICOVÁ JANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz, Mr. Boxer, BOS

47.       SZENT-RADVÁRI THEODÓRA, Met. Bo 104/19, 11.04.2019

            O: KIS - BICS ALEX M: SZENT-RADVÁRI PEGGY

            CH: RADVÁNYI TAMÁS MAJ: RADVÁNYI TAMÁS

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V2, R.CAC

48.       HETERNY INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 5752, 25.09.2018

            O: WASHU INDIÁNSKY BRLOH M: ISTRA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA  LADISLAV  MAJ: SOPKOVÁ IVETA

V1, CAC, ČKŠ

49.       ROTUNDA-BOX KLEOPÁTRA, Met.Bo.12/19, 02.11.2018

            O: KIS-BICS ALEX M: KIS-BICS WIONA

            CH: VERÉB GÁBOR MATUSZKA DOLLY MAJ: VOSTRY NIKOLETTA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

--

50.       ROSE CAPA NEGRA, SPKP 4566, 01.12.2013

            O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: KRETA CAPA NEGRA

            CH: VENCEĽ BARTOLOMEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1

51.       MAXIM  DEUTSCH ALGAR, SPKP 6691, 18.12.2021

            O: KALIBER VOM KALIDORF M: FALLORA PRINZESSIN DEUTSCH  ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ  LENKA MAJ: PERNIŠ ĽUBOMÍR

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN2

52.       NESTOR JAMES BOX, SPKP 6659, 16.10.2021

            O: FEDOR JAMES BOX M: CHARBIELA FLOYD FENDER EDDA

            CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + HROMÁDKA VLADIMÍR

VN1

53.       ROCKY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/18776/21, 28.10.2021

            O: DÁRIUS OPTIMA GRATA M: IZZY PÁLAVA BOX

            CH: PROKEŠOVÁ MIRKA MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V1, CAC, ČKŠ

54.       ATOS SPÁLENICE, SPKP 6481, 29.05.2021

            O: BUGATTI PRESLAVVA CIVITAS M: WERA SPÁLENICE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: VANOCHOVA KRISTINA

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

55.       QASSIUS OPTIMA GRATA, CMKU/BOX/18550/21, 21.05.2021

            O: PYTHOS OPTIMA GRATA M: REBECA OPTIMA GRATA

            CH: NOVOTNÝ VÁCLAV MAJ: ŠVUBOVÁ TEREZA OLGA

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V2, R.CAC

56.       ATOS SUNNYBOXER, SPKP 6263, 25.08.2020

            O: VALDO MIR-FIŠ M: STELA MIR-FIŠ

            CH: ČUCHRAN MIROSLAV MAJ: RICHTEROVÁ MARTINA

D

57.       CONAN ZA III MOSTAMI, SPKP 6325, 12.10.2020

            O: DUNO ARGA LÚČ M: BESSIE VR-BOX

            CH: TLČINA GABRIEL MAJ: ČERVENKOVÁ SIMONA

V3

58.       MAGIC FLAME MYLLA ELLER, SPKP 6380, 15.12.2020

            O: TERRA MEDITERRANA BALSAC M: CALAMITY MYLLA ELLER

            CH: STRAKA PATRIK MAJ: JANOSIKOVA NIKOLA

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz

59.       SANGREAL BOX LORD OF GOLD, Met.bo.46/21, 25.10.2020

            O: CARLO DEL COLLE DELL INFINITO M: SAGREAL BOX PANAMERA

            CH: CSIA GABRIELLA MAJ: CSIA  GABRIELLA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

--

60.       FRANCIS-JOSEPH I. VANBOX, SPKP 5997, 13.09.2019

            O: BARACHIEL FENDER EDDA M: BEATING HEART VANBOX

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

VD1

61.       CHRIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 6090, 29.03.2020

            O: BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ  LENKA, MGR. MAJ: FEKETE PETER

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V1, CAC, ČKŠ

62.       NICOS GYMNEMA SYLVESTRE, HR 13499NB, 09.05.2019

            O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: OLIVIA DE VAL DE CAYONE

            CH: GORŠIĆ MARGARETA MAJ: BROZOVIĆ NITA

- -

63.       ZACK Z KAŠTÝLKU, CMKU/BOX/16708/18, 06.01.2018

            O: AIDAN DE VILLALCOR M: XARINA Z KAŠTÝLKU

            CH: BAUMANNOVÁ LUDMILA MAJ: CHMELA JOSEF

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V3

64.       FEDOR JAMES BOX, SPKP6069, 14.02.2020

            O: VERDI GIUSEPPE BOXRELAY M: TAJGA JAMES BOX

            CH: KUSÝ PETER MAJ: KUSÝ PETER + SLOVÁK MIROSLAV

V1, CAC, ČKŠ

65.       JORDY KELLY BOX, CMKU/BOX/17645/19, 12.10.2019

            O: DUDLÍK EUROPEAN K9 TRAINING BASE M: PALOMA Z NEMEČANKY

            CH: HURČÍK JURAJ MAJ: HURČÍK JURAJ + HURČÍKOVÁ HANA

V2, R. CAC

66.       MAXIM DE DIOSA DE LA AURORA, HR 13426 NB, 18.08.2018

            O: OLIVIERO DEL COLLE DELL INFINITO M: HANNA DE DIOSA DE LA AURORA

            CH: PEŠIĆ MARKO MAJ: BROZOVIĆ NITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN1

67.       SAT`ELIT BOX CHRISTINE, BCU 144-002335, 22.12.2021

            O: ARISING FIRE GYMNEMA SYLVESTRE M: SAT`ELIT BOX BOMBA

            CH: PRYAMILOVA ANNA MAJ: DYJOR DOROTA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

--

68.       AFRODITA II. KARMAPA, SPKP 6465, 10.04.2021

            O: CAPTAIN MORGAN KARMAPA M: ZACAPA KARMAPA

            CH: TOMAŠČÍK VLADIMÍR MAJ: KOVÁČ BORIS

V2

69.       KALLA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 6515, 18.07.2021

            O: THAO KRONEBOX M: DAISY PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR

            CH: MLYNKOVÁ LENKA MAJ: BRACHOVÁ PETRA

V1, CAJC, Klubový víťaz mladých

70.       MIA JAMES BOX, SPKP 6576, 28.08.2021

            O: FRANCIS-JOSEPH I. VANBOX M: TAJGA JAMES BOX

            CH: KUSÝ PETER MAJ: LABUDOVÁ IVANA

V4

71.       NASŤA ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 6541, 14.07.2021

            O: SAMAIN DA TOLERIA M: KAMA ŽIARIACA HVIEZDA

            CH: SINČÁK PAVOL MAJ: KIŠŠ JÁN

V3

72.       ROXETTE PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/18645/21, 31.07.2021

            O: WILLI JISUKO M: JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

            CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KEPRTA JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V1, CAC, ČKŠ

73.       SCYLLA TURQUOISE GYMNEMA SYLVESTRE, HR 13612 NB, 12.09.2020

            O: INDOMINUS TOPAZ GYMNEMA SYLVESTRE M: OLIVIA DE VAL DE CAYONE

            CH: GORŠIĆ MARGARETA MAJ: BROZOVIĆ NITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V4

74.       DARIA SHANIA DREAM, SPKP 6204, 04.02.2020

            O: BECKS DEL CABEZO DE LA JARA M: BELLE EPOQUE DELL´ORO DI NAPOLI

            CH: MIČEJOVÁ ALEXANDRA MAJ: MIČEJOVÁ ALEXANDRA

V

75.       ETHERNITY VANBOX, SPKP 5994, 30.08.2019

            O: LEVIATHAN Z RINGU M: BARBIELA FLOYD FENDER EDDA

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: LIPKOVÁ ANDREA

V

76.       LARA SELI DOG, SPKP 6324, 08.08.2020

            O: DUNO ARGA LUČ M: CORAGGIO-BOX ANABELL

            CH: BÍRÓ PAVOL MAJ: BÍRÓ PAVOL + NAGY TIBOR A BEÁTA

V1, CAC, ČKŠ

77.       NAWEA INDIÁNSKY BRLOH, SPKP 6075, 14.02.2020

            O: NIRISH INDIÁNSKY BRLOH M: SAVA INDIÁNSKY BRLOH

            CH: KUŽMA LADISLAV MAJ: KUŽMA LADISLAV

V3

78.       QVINTA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/17896/20, 12.05.2020

            O: WILLI JISUKO M: JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE

            CH: KEPRTA JIŘÍ MAJ: KEPRTA JIŘÍ

V2, R.CAC

79.       TRINITI GYMNEMA SYLVESTRE, HR13483NB, 18.03.2019

            O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: BAGHIRA GYMNEMA SYLVESTRE

            CH: GORSIC MARGARETA MAJ: VANOCHOVA KRISTINA + REICHBAUER JAN

V

80.       ZIVA BELLA SPÁLENICE, SPKP 6176, 08.05.2020

            O: OTIS V.D. MÜNZENBURG VDH 241855 M: WERA SPÁLENICE

            CH: REICHBAUER JÁN MAJ: NYÉKI LIBOR

--

81.       ZOYA GOLD BOXRELAY, SPKP 5687, 14.07.2018

            O: RUS LA FLER ARSENAL M: NATALY BOXRELAY

            CH: PERNIŠ ĽUBOMÍR MAJ: ŠUŇAL IGOR

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V2, R.CAC

82.       FALLORA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5792, 25.01.2019

            O: COSMO DI CASA BARTOLINI M: NITIKA FENDER EDDA

            CH: MLYNKOVÁ LENKA,MGR.  MAJ: MLYNKOVÁ LENKA

--

83.       MEGGY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/17877/20, 27.04.2020

            O: ZACK Z KAŠTÝLKU M: GWENN PÁLAVA BOX

            CH: PROKEŠOVÁ  ČESTMÍRA  MAJ: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V4

84.       SANGREAL BOX PANAMERA, MET.BO.234/15, 09.10.2015

            O: GELSO DEL COLLE DELL’INFINITO M: SANGREAL BOX GWENLIAN

            CH: CSIA GABRIELLA MAJ: CSIA  GABRIELLA

 

V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz

85.       SEPHORA NIK BOX, MNE 1019/20NB, 29.04.2020

            O: ROMEO D´ALAN BOX M: HANNA DE DIOSA DE LA AURORA

            CH: KRIVOKAPIC DJOKO MAJ: POLIAKOVÁ MONIKA + POLIAK MARTIN

V3

86.       TITANIUM WASCA GYMNEMA SYLVESTRE, HR 13484 NB, 18.03.2019

            O: FIREWORK DE PORTO VILLAGE M: BAGHIRA GYMNEMA SYLVESTRE

            CH: GORŠIĆ MARGARETA MAJ: BROZOVIĆ NITA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

--

87.       BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016

            O: ODINVILLE TASTE OF HONEY M: NAVAHOS DREAM VANBOX

            CH: VANŽA SERGEJ MAJ: VANŽA SERGEJ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1, BEST VETERÁN

88.       LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014

            O: LAURIN`S BOXER ALIM M: EVA HANKA SUUM CUIQUE

            CH: TERZIC VESNA MAJ: DYJOR DOROTA